Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

NextStar 18000 HD CX Yedek Alma

tekniker10

0
Özel Üye
21 Eki 2011
217
89
28
Bandırma
www.nextbandirma.net
NextStar 18000 HD CX Cihazınızda

*Server bilgilerinizi
*Kanal liste düzeninizi
*Kişisel tercihlerinizi(kanal geçiş süresi vb.)
*Uydu listesi ,uydu ayarlarınızı
*Yazılım bilgilerinizi

Olası yanlış işlem sonucu silindiğinde tekrar o kadar uğraşmamak adına
Yedekleme İşlemidir

USB Belleğinizi cihazınıza takınız
Aşağıdaki işlemleri uygulayınız

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

USB Belleğinizi Bilgisayarınıza Takıp Dosyanızı İstediğiniz Bir yere Kaydedebilirsiniz...

attachment.php

Son düzenleme:

dkus

0
Üye
8 Ara 2011
15
0
1
Bu cihazı siz sevdirdiniz sayın nextbandırma bu cihazı siz sevdirdiniz. Almaya karar verdim.

KMLERG

0
Üye
27 Nis 2012
6
0
1
Bu yedek alma ve geri yükleme işlemlerini forumda anlatıldığı gibi ancak olmadı yada ben beceremedim. öncelikle denilen işlemi yapıyorum sonra flash belleği çıkarıp bilgisayara bağladığımda resimdeki dosyaların haricinde 2-3 tane daha dosya oluşuyor. sonra yeni yazılımla kanal düzeni bozulunca usb den eski yedeği geri yüklüyorum değişen hiçbir şey olmuyor. bu konuda bana yardım edebilirmisiniz?

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,443
113
Bu yedek alma ve geri yükleme işlemlerini forumda anlatıldığı gibi ancak olmadı yada ben beceremedim. öncelikle denilen işlemi yapıyorum sonra flash belleği çıkarıp bilgisayara bağladığımda resimdeki dosyaların haricinde 2-3 tane daha dosya oluşuyor. sonra yeni yazılımla kanal düzeni bozulunca usb den eski yedeği geri yüklüyorum değişen hiçbir şey olmuyor. bu konuda bana yardım edebilirmisiniz?

Eski yazılımda bu konu ile ilgili sıkıntı vardı, diğer benzer serilerin (18000+Plus - Minix HD) son yazılımlarında bu sorun düzeltildi ve alternatif yedek alma yöntemi oluşturuldu,büyük ihtimal çıkacak olan yazılımda bu konu sizin cihazınızda da çözüme kavuşacaktır.