Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D FreeShare(Ücretsiz Server) Aktif Etme Resimli Anlatım.

15 Kas 2016
4
0
1
Freeshare astra 19,2 doğu uydusunda da iki gündür çalışmıyor. İnşallah en kısa zamanda düzelir.

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
703
681
93
13 derece ile 23 dereceler açık diğerleride sanırsam sırada hayırlısıyla
ve de stabil olarak açılmakta kanallar emeği geçenlere teşekkür ederim sağolsunlar

davidxosta

0
Üye
26 Haz 2016
2
0
1
Paylaşmamı etkinleştirmem için lütfen herhangi birisine yardım et. Ücretsiz paylaşımın NEXT MACHINA 3D üzerinde artık çalışmadığını biliyorum, bu yüzden diğer sunucudaki paylaşımı ödemiştim. Herşeyi ayarlarında doğru yazdım (sunucunun adresi, kimliği, şifre ve eklentim) kanalların ping sinyali çok iyi ancak sunucuyu bağlamadığından kanalları açmıyor. Bu sorunun nasıl çözüleceği konusunda bana yardım edin :(

landshuter

0
Üye
5 Şub 2015
22
36
13
Freeshare astra 19,2 doğu uydusunda da iki gündür çalışmıyor. İnşallah en kısa zamanda düzelir.

--------------------

Freeshare astra 19,2 doğu uydusunda da iki gündür çalışmıyor. İnşallah en kısa zamanda düzelir. Bu yıl bu olay çok yaşanıyor. Freeshare desteğinin aksaması konusunda bilgisi olan var ise paylaşırsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

gokbel

0
Üye
3 Kas 2016
126
47
28
istanbul

--------------------

Freeshare astra 19,2 doğu uydusunda da iki gündür çalışmıyor. İnşallah en kısa zamanda düzelir. Bu yıl bu olay çok yaşanıyor. Freeshare desteğinin aksaması konusunda bilgisi olan var ise paylaşırsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

bugün görüştüm çalışma olduğunu söylediler pazartesi düzelir sanırsam

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul

--------------------

Nextwebtr Forum Kuralları

1-) Forumumuzun marka sahibi Yüksel Elektroteknik San.Tic.Ltd.Şti. ile doğrudan bir ilişkisi bulunmamaktadır. Nextwebtr forum Next & NextStar markasına değer veren satıcıların ve kullanıcılarının ortak, destek ve bilgi paylaşım platformudur.