Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo HD Emu Aktif Etmek & Master Kod

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Next Minix HD Amigo HD Emu Aktif Etmek.

Menü 8888

-----------------------------------------------

Master Şifre
2381

Sero38

0
Üye
25 Mar 2015
1
0
1
lutfen yardimci olun

slm Karbon kardes sana birseyler soracagim tabiki cevaplarsaniz ben ucgun oncesine kadar eutelsat 07 dereceden turk kanallarini seyrediyordum yani next star amigo ile bu kanallar hepsi sifreli ama sifresi kirilmis gosteriyordu ne olduysa bu ucgun icinde gostermez oldu bana yardimci olursaniz sevinirim.Yalniz ben herhangi bir yere abone felan degilim gecen sene tr den almistim yurt disina yani Belcikada kaliyorum buraya getirdim bakiyordum tam 6 ay oldu alali geldim geleli sorunsuz turkiyede yayin yapan turk kanallarina bakiyordum ama birden bire kesildi lutfen bana yardimci olun saygilarimla Serafettin Atsiz

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,562
57,601
113
izmir çamdibi
slm Karbon kardes sana birseyler soracagim tabiki cevaplarsaniz ben ucgun oncesine kadar eutelsat 07 dereceden turk kanallarini seyrediyordum yani next star amigo ile bu kanallar hepsi sifreli ama sifresi kirilmis gosteriyordu ne olduysa bu ucgun icinde gostermez oldu bana yardimci olursaniz sevinirim.Yalniz ben herhangi bir yere abone felan degilim gecen sene tr den almistim yurt disina yani Belcikada kaliyorum buraya getirdim bakiyordum tam 6 ay oldu alali geldim geleli sorunsuz turkiyede yayin yapan turk kanallarina bakiyordum ama birden bire kesildi lutfen bana yardimci olun saygilarimla Serafettin Atsiz

size kısaca yanıt vereyim kimse izlemiyor yeni olduğunuz için bilmiyor olabilrsiniz burayı okuyun lütfen
http://www.next.web.tr/konular/53-Forum-Kurallari-Lutfen-Okuyunuz-ve-Uyunuz.html

astra

0
Üye
16 Haz 2015
1,326
0
36
Karbon arkadasim emu yu aktif etmek ne gibi yarari var
eger hotbırd ,bulsat Hellassat yada astra 19,2 uydunuz varsa burda bır kısım kanalların şifresi çözülür,ama zaten sızın cıhazının freeshare desteklıyor ınternet baglantısıyla ucrestsız bır cok kanalı izlersiniz

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
Menü 8888 verip actiktan sonra,Master Şifre
2381 nereye yazacam bilemedim.

Master şifre,diğer bir değişle ana şifre demek,yani açıklamak gerekirse sizin uydu alıcınızda belli amaçlar için belirlemiş olduğunuz şifre,her ne olursa olsun onun yerine geçen yani,kısacası joker şifre...Kendi belirlemiş olduğunuz şifreyi unuttuğunuzda ihtiyaç duyacağınız bir şifre...

lorenzoturk

0
Üye
13 Haz 2016
17
0
1
emu aktif etme menu tuşu ile 8888 ile aynı andamı basılacak yada sadece 8888 e mi basılacak ikisinide yapıyorumu olmuyor 24/06/2016 yazılımını yükledim emu aktif olmuyor yardım edermisiniz

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
emu aktif etme menu tuşu ile 8888 ile aynı andamı basılacak yada sadece 8888 e mi basılacak ikisinide yapıyorumu olmuyor 24/06/2016 yazılımını yükledim emu aktif olmuyor yardım edermisiniz

Öncelikle herşeyten çıkın. Tv izlerken menüye basın ardından 8888 yaptığınız zaman şifre bölümü karşınızda olacaktır zatrn.
24/06 tarihli yazılum amigo plus için yalnız cihazınız Amigo mu Amigo Plus mı?

NextMaster

0
Üye
7 Kas 2016
1
0
1
Düzeltiyorum, Amigo Plus İçin Şifre Bölümünü Aktif Edemeyen Arkadaşlar Varsa İzlediğiniz Herhangi Bi Kanalda 8899 yazın, Karşınıza CC ETKİNLEŞTİR yazısı Geldiyse Etkindir ve Şifre Bölümüne Kumandadan >>| Tuşu İle Şifreleri Görebilirsiniz.

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
Düzeltiyorum, Amigo Plus İçin Şifre Bölümünü Aktif Edemeyen Arkadaşlar Varsa İzlediğiniz Herhangi Bi Kanalda 8899 yazın, Karşınıza CC ETKİNLEŞTİR yazısı Geldiyse Etkindir ve Şifre Bölümüne Kumandadan >>| Tuşu İle Şifreleri Görebilirsiniz.

Konu Amigo hocam. Amigo Plus değil.

zizu2008

0
Üye
23 Eki 2015
33
4
8
47
merhabalar next minix amigo hd cihazımda menü 8888 yapıyorum ve karşıma keyler yüklü olarak çıkıyor ancak bu keyler ile ilgili kanalları izleyebilmek için ne yapmalıyım emu yüklü kanallar nereden izlenebilir.normal hotbırd üzerinde mi ekleniyor yoksa freeshare gibi biryerlerden işlem mi yapmalıyım.örnek ıks ok yaptığımız gibi.teşekkürler

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
merhabalar next minix amigo hd cihazımda menü 8888 yapıyorum ve karşıma keyler yüklü olarak çıkıyor ancak bu keyler ile ilgili kanalları izleyebilmek için ne yapmalıyım emu yüklü kanallar nereden izlenebilir.normal hotbırd üzerinde mi ekleniyor yoksa freeshare gibi biryerlerden işlem mi yapmalıyım.örnek ıks ok yaptığımız gibi.teşekkürler

menü 8888 yapınca zaten emü aktif olmuş oluyor forumdan key dosyasını indirip yüklediysen mevcut keylerle açılabilen kanalların açılır başka bir işleme gerek yok

76asker

0
Üye
7 Ocak 2017
2
0
1
8899 verdigim zaman ...gecersiz giris .....yaziyo ...ne vede nasil yapmam lazim tesekkürler yardiminiz icin

--------------------

Bendeki amigo plus