Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo Free Share Aktif Etmek.

beykozlu

0
Üye
5 Şub 2015
98
26
18
evet son yazilimda in aktif olmasina ragmen acik kaliyor ustalar cozum bulurlar her halde cccam acik oldugundada iks acik gözüküyor donma olmayan kanallardada bozulmalar oluyor

prof.psikolog

0
Üye
5 Şub 2015
53
0
8
Next Minix HD Amigo Free Share kannallar açıl mıyor

Next Minix HD Amigo Free Share açılmıyor sorun bende mi yok sa herkeste mi ? yardımmmmmm en son yazılımı yükledikten sonra gittiiiiiiiiiiiiiiii :(((

Son düzenleme:

gumuskurt65

0
Üye
9 Ara 2016
11
0
1
freeshare tam hangi kanalları açıyor liste yok mu? thor history h2 ve bbc earth, astra 4.8 viasat explore v, nature history hd hortbird animaux açıyor mu? ona göre amigo plus alıcam lütfen cevap verin?

heros47

0
Üye
8 Ocak 2017
8
1
3
slm kadir kardeş Nex mini amigo hd cihazım var 700 yakın ücretli ıp tv var 256 tane kanalı dy-chenel yükleye biliyorum cihazın 26.12.2016 tarihli yazılımını yükledim Xtream ıptv yüklü port user name passwort şifrelerimde var xtream ıptv ok yaptığımda kanallar güncelendi diyor sonrada ekranda tv nin sağ üst köşesinde bir döngü mavi renkte dönüyor ekran kapkara dün gece 7 saat döndü sabaha kadar uyudum tv açık biraktım sabah daha aynı şekilde dönüyordu çıkışa bastım aynı format değişen bişey yoktu nasıl olacak ve 700 ücretli ıptv var 256 tane tek cihaz alıyor geriye kalan kanalları nasıl yükleye biliriz.iyi çalışmalar.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
slm kadir kardeş Nex mini amigo hd cihazım var 700 yakın ücretli ıp tv var 256 tane kanalı dy-chenel yükleye biliyorum cihazın 26.12.2016 tarihli yazılımını yükledim Xtream ıptv yüklü port user name passwort şifrelerimde var xtream ıptv ok yaptığımda kanallar güncelendi diyor sonrada ekranda tv nin sağ üst köşesinde bir döngü mavi renkte dönüyor ekran kapkara dün gece 7 saat döndü sabaha kadar uyudum tv açık biraktım sabah daha aynı şekilde dönüyordu çıkışa bastım aynı format değişen bişey yoktu nasıl olacak ve 700 ücretli ıptv var 256 tane tek cihaz alıyor geriye kalan kanalları nasıl yükleye biliriz.iyi çalışmalar.

http://www.next.web.tr/showthread.php/13930-Next-Minix-HD-Amigo-Kac-IPTV-Kanal-Var/page2.html

heros47

0
Üye
8 Ocak 2017
8
1
3
Next mini hd amigo cihazım var 26.12.2016 yazılım yükledim Xtream IPTV yüklendi 700 yakın ıptv ücretli kanal elimde dy-chanel sadece 256 tane ıptv kanal ekleye biliyor veXtream ıptv kulanıcı adı şifre uls elimde yükledim ok yaptığım zaman kanallar güncellendi diyor TV Ekranı kara oluyor TV nin sağ üst tarafında mavi bir dönemeç çıkıyor dönüyor dün gece Tv interneti açık bıraktı tam 7 saat halen ekran kara ve o dönemeç dönüyordu nasıl yardımcı ola bilirsiniz bana şimdiden teşekkürler

serikfs

0
Üye
16 Ara 2016
13
0
1
Beyler freeshare ile novasport (Yunan kanali) aciliyor mu hotbird'te? Simdiden tesekkurler...

Okn66

0
Üye
19 Nis 2017
12
0
1
Kaptan_pilot16

Arkadasim 15122016 yazilimini yükle en iyi freshare bu yazilimla calisiyor. Menü tusuna bas , Kanal düzenleme ekrani geliyor 4defa 7777 bastiktan sonra cikan ekranda Protokol yazan yerden IKS aktif et View kismina bas cikan ekranda Yesil tusa bas update yaptin, sonra exitle cik ...tekrar ayni islemi tekrarla bu sefer IKS degil CCcam aktif yap ve exitle cik.

ve iyi seyirler.....cünkü CCcam de IKS gibi calisiyor orda...

Son düzenleme:

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
15122016 yazılımı ve usb den softcam attığınızda tanberg ve powervu açık.İptv de DIY_Channel bölümünede bakınız.
İyi seyirler.

9 Haz 2017
33
0
6
İstanbul
Next Minix Amigo cihazımla cihazın verdiği free share izliyorum, Turksat, Azerspace, Hotbird, Astra 19.2 uyduları var, yeni bir LNB koymak istesem hangisini önerirsiniz. Yer İstanbul Anadolu yakası. Belgesel kanalları ve spor kanalları ağırlıklı çok sayıda kanalı çözülen ve şifreli kanalları açıldığında karelenmeyen bir uydu var mı?
Teşekkürler,

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Cafi ustama katılıyorum 4a da istersen sen hiç deneme sevgili MustafaMıstık şu mübarek günde daha iyisi olsun derken yeni cihaz alırsın bu gidişle forumda okudugum yazdıklarına bakınca fazla degil bayrama kalmaz 4a -thor-hotbırt ve türksat-azersat-hellasat derken 8li dayzek kurulumunuda sorarsın.(Haydar usta Cafi ,A.Kadir de arkanda her derde deva nasılsa ohhhhhhhh gel keyfim gel)

9 Haz 2017
33
0
6
İstanbul

Teşekkür ederim Cafi üstad.

--------------------

Cafi ustama katılıyorum 4a da istersen sen hiç deneme sevgili MustafaMıstık şu mübarek günde daha iyisi olsun derken yeni cihaz alırsın bu gidişle forumda okudugum yazdıklarına bakınca fazla degil bayrama kalmaz 4a -thor-hotbırt ve türksat-azersat-hellasat derken 8li dayzek kurulumunuda sorarsın.(Haydar usta Cafi ,A.Kadir de arkanda her derde deva nasılsa ohhhhhhhh gel keyfim gel)

Dost Üstad zaten aklımda 8 li diseqc almak var, 2 çanak var boşta. O konuda sıkıntı yaşamam diye düşünüyorum. Sanırım diseqc 1.1' den ayarlayacağım :)) Sadece uydu yönleri ile sıkıntı yaşarsam sorabilirim.

Haydar usta, Abdulkadir usta, Cafi usta' dan Allah razı olsun ilaç gibiler.