Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo Free Share Aktif Etmek.

mustafa-38

0
Üye
14 Eki 2015
48
0
6
Next Minix HD Amigo Free Share Aktif Etmek.

Menü 7777

Çıkan menüde SWCam (IKS) Seçilecek View ile Okeylenecek daha sonra çıkan pencerede zaten versiyon numarası kanal sayısı, geçerli olduğu tarih vb.. listeler görülüyor görülmez ise yeşil tuşa basarak bilgileri upload ediniz..

Not : Bu özelliği kullanabilmeniz için cihazınızda internet bağlantınız olmalıdır ve HotBird yada Astra uydusuna bakan çanağınız olmalıdır,FreeShare ile açılan kanallar değişkenlik gösterebilmektedir. Kullandığınız modelde FreeShare Aktif edildikten sonra 1 yıl süre ile geçerlidir. FreeShare (ücretsiz Server) ile Türksat uydusu ve Eutelsat uydusunda bulunan hiç bir yerli platforma ait kanal açılmamaktadır,
selam karbon usdam ben nex amigoda yeniyim Next Minix HD Amigo Free Share Aktif Ettim ama cok takiliyor kanallar ne yapmam gerekir özellikle astradaki kanallar tskler...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
selam karbon usdam ben nex amigoda yeniyim Next Minix HD Amigo Free Share Aktif Ettim ama cok takiliyor kanallar ne yapmam gerekir özellikle astradaki kanallar tskler...

FreeShare ile açılan kanalllar o anki yoğunluğa göre, aktif kart sayısına göre bölgesel internet trafiğine göre açılan kanallarda değişiklik gösterebiliyor,donabiliyor yada kopabiliyor sonuçta ücretsiz bir uygulama,ücretli server gibi değil, cihazlar üzerinde verilen freeshare aynı anda yüzbinlerce kullanıcı tarafından kullanılıyor ve ilgili modellerin chipset firmaları tarfından sağlanıyor, Next firması server hizmetini sağlamadığı için müdahale etme gibi bir durumu da yok maalesef..

djmcramco

0
Üye
23 Eki 2015
4
0
1
free server çalışmıyor yardım edin lütfen.benimde cihaz next amigo en son yazılımı güncelledim.çift uydu var tursat hotbird fakat IKS upload ettiğimde aktifleştirmek için Activation Code giriniz diyor bu şifre nedir aydınlatırsanız sevinirim

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
free server çalışmıyor yardım edin lütfen.benimde cihaz next amigo en son yazılımı güncelledim.çift uydu var tursat hotbird fakat IKS upload ettiğimde aktifleştirmek için Activation Code giriniz diyor bu şifre nedir aydınlatırsanız sevinirim

ilk çıktığı zaman aldım aralık 2013 şimdiye kadar aktivasyon kod istemedi son yazılımı tekrar yükle (kanal yedeğini al bi daha uğraşma) belki düzelir

Not: süren bitmiş olup kod istiyorda olabilir ama şimdiye kadar kapanan olmadı

aptikom

0
Üye
19 Eki 2015
4
0
1
Slm arkadaslar next minix amigo aldim ve iptv kanallarinda ses yok internetten guncelemeye basinca sonrasina ses geliyo ve kapatip actigimda yine ses yok, herzaman ses cikmasi icin internetten goncelemeye basmak gerkiyo guncelleme yapar veya yapmaz fark etmiyo ama ses geliyo. bir diger sorun kendim ekledigim iptv kanallarinda 10 saniyede bir goruntuyu ve sesi geri aliyo tekrarliyo. tum yazilimlari denedim hic bir duzelme olmadi kullandigim internet hizi 45 mb ve uzeri. kisacasi surun benim cihazdami yoksa baska arkadaslardada ayni sorunlar varmi. next in baska bir cihazinda ayni kanallar sorunsuz tikir tikir calisiyo. bu konuda yardimci olacak arkadaslar varsa sevinirim. saygilar.

djmcramco

0
Üye
23 Eki 2015
4
0
1
fakat cihazı daha dün aldım.youtube gibi uygulamalar hata verdiği için sadece usb den son sürüme güncelledim.bütün uygulamalar sorunsuz çalıştı fakat bir tek IKS girdiğimde upload edilmiş halde yeralıyor ardından sarı tuşa basıp aktif et dediğimde aktivasyon kodu soruyor

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
fakat cihazı daha dün aldım.youtube gibi uygulamalar hata verdiği için sadece usb den son sürüme güncelledim.bütün uygulamalar sorunsuz çalıştı fakat bir tek IKS girdiğimde upload edilmiş halde yeralıyor ardından sarı tuşa basıp aktif et dediğimde aktivasyon kodu soruyor

aktif et demene gerek yokki kanalların orada listeleniyor yeşil tuş günceller listeyi çıkış yap kanallarını izle aktivasyona basarsan kod ister tabi orayla şimdilik işimiz yok arkadaşım okey

aptikom

0
Üye
19 Eki 2015
4
0
1
usb dende goncelleme yaptim tum yazilimlari denedim hic birsey duzelmedi ses olmadiginda sadece iptv de degil youtubedede ses yok.

djmcramco

0
Üye
23 Eki 2015
4
0
1
benim internet hızım 16 mbt sınırsız youtube normal herşey IPTV kodları girince çok güzel çalışıyor.oyunları indiremiyordum onuda bilgisayardan indirip flash belleğe yükledim açılıyor.bir tek sorun uygulamalardan film izleye girince tüm filmler görünüyor fakat izlemek için ok dediğimde yada herhangi bir tuşla işlem yapmıyor sadece film bilgilerini gösteriyor.bu sorun yazılım kaynaklı değil.abonelikle alakalı olabileceğini düşünüyorum.bide IPTV için cihazın verdiği ıp adresiyle bilgisayardan tarayıcı adres satırına ıp adresini yazınca şifre soracaktır fabrika şifresini girince ordan IPTV linkleri ekleyin eğer düzelmezse cihazda problem olabilir yada internet hızınız düşük olduğu için sıkıntı yaratabilir.Ben Kablolu Ethernet ile sıkıntısız verim alabiliyorum

aptikom

0
Üye
19 Eki 2015
4
0
1
benim internet hızım 16 mbt sınırsız youtube normal herşey IPTV kodları girince çok güzel çalışıyor.oyunları indiremiyordum onuda bilgisayardan indirip flash belleğe yükledim açılıyor.bir tek sorun uygulamalardan film izleye girince tüm filmler görünüyor fakat izlemek için ok dediğimde yada herhangi bir tuşla işlem yapmıyor sadece film bilgilerini gösteriyor.bu sorun yazılım kaynaklı değil.abonelikle alakalı olabileceğini düşünüyorum.bide IPTV için cihazın verdiği ıp adresiyle bilgisayardan tarayıcı adres satırına ıp adresini yazınca şifre soracaktır fabrika şifresini girince ordan IPTV linkleri ekleyin eğer düzelmezse cihazda problem olabilir yada internet hızınız düşük olduğu için sıkıntı yaratabilir.Ben Kablolu Ethernet ile sıkıntısız verim alabiliyorum

tesekkurler kardes, inernet hizi dusuk degil 45 mbt, internette cihaza kabloyla bagli.

Son düzenleme:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113

Film izle bölümünü kullanabilmeniz için cihazınıza son yazılımı yüklemeniz gerekmektedir.
http://www.next.web.tr/konular/7504-Next-Minix-HD-Amigo-23102015-Tarihli-Yazilimi.html

debug

0
Üye
23 Kas 2013
100
22
18
Arkadaşlar genelde şifreli kanalları açıyor ama daha önce şifresini açan Türkçe dil desteği olan kanalların şimdi şifresini açmıyor sizde durum nedir.

bbc HD türkce altyazı....10834 V 27500
nickledeon HD türkçe dil seçeneği...11470 V 27500
AB MOTEURS(belgesel) türkçe dil seçeneği...12692 H 27500
ANIMAUX(belgesel) türkçe dil seçeneği...12692 H 27500
CHASSE & PECHE(belgesel)türkçe dil seçeneği...12692 H 27500
ESCALES(belgesel) türkçe dil seçeneği...12692 H 27500
BABY Tv türkçe dil seçeneği...10815 H 27500 12692 H 27500
EUROSPORT HD türkçe dil seçeneği...11278 V 27500
EUROSPORT 2 türkçe dil seçeneği...11240 H 27500
trek(belgesel) türkçe dil seçeneği...12692 H 27500