Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo Free Share Aktif Etmek.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113

Menü 7777

Çıkan menüde SWCam (IKS) Seçilecek View ile Okeylenecek daha sonra çıkan pencerede zaten versiyon numarası kanal sayısı, geçerli olduğu tarih vb.. listeler görülüyor görülmez ise yeşil tuşa basarak bilgileri upload ediniz..

Not : Bu özelliği kullanabilmeniz için cihazınızda internet bağlantınız olmalıdır ve HotBird yada Astra uydusuna bakan çanağınız olmalıdır,FreeShare ile açılan kanallar değişkenlik gösterebilmektedir. Kullandığınız modelde FreeShare Aktif edildikten sonra 1 yıl süre ile geçerlidir. FreeShare (ücretsiz Server) ile Türksat uydusu ve Eutelsat uydusunda bulunan hiç bir yerli platforma ait kanal açılmamaktadır,

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113

Menü 77777

usta 77777 mi yakso 7777 mi dört tane 7 girince menü çıkıyor Protocol----inactive---ok
okeyliyorum ama gene çalışıyor altta edit wiew var kullanılamıyor yardım

Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
usta yardım yokmu net bağlantı kablosunumu çıkartıyoruz yoksa :)

10 Nis 2012
30
1
8
sayın yetkililer next minix hd amigo aldım freshare açıyorum hiç bir şifreli kanalı açmıyor. yukarıdaki yazdıklarınızı aynen uyguluyorum menü 7777 iks wiev yeşil tuşla updade değişen bir şey olmuyor.ayrıca ekranda sürekli Unauthorized Software (izinsiz yazılım) yazısı çıkıyor.cihaza en son 19 12 2014 tarihli yazılım yüklü. lütfen yardım!

jaleleddine

0
Üye
24 Kas 2012
23
0
1
Sonra güncellemeden sonra çalışmıyor (menü 7777) Freeware (ücretsiz sunucu) ile Etkin
Ne FreeShare sürümü (ücretsiz sunucu) çalışırken lütfen.
teşekkür ederim

makilli

0
Üye
13 May 2015
5
0
1
2015 şubat ayında minix amigo aldım. Aldığımdan beri internete de girebiliyorum, freeshare de çalışıyor. Ama 2 gün önce youtubea girdiğimde "support device" isimli bi video çıkıyor başka hiçbişey yapamıyosun. Ayrıca freeshare de çalışmıyor. menü 77777 yapıyorum iks açık, view yaptığımda hiçbi kanal görünmüyor. İnternet bağlantısı çalışıyor çünkü dailymotionda video izleyebiliyorum. Bu arada cihazı en sürüme güncelledim, bu sorun güncellemeden önce çıktı. Sizce sorun ne olabilir.

makilli

0
Üye
13 May 2015
5
0
1
2015 şubat ayında minix amigo aldım. Aldığımdan beri internete de girebiliyorum, freeshare de çalışıyor. Ama 2 gün önce youtubea girdiğimde "support device" isimli bi video çıkıyor başka hiçbişey yapamıyosun. Ayrıca freeshare de çalışmıyor. menü 77777 yapıyorum iks açık, view yaptığımda hiçbi kanal görünmüyor. İnternet bağlantısı çalışıyor çünkü dailymotionda video izleyebiliyorum. Bu arada cihazı en sürüme güncelledim, bu sorun güncellemeden önce çıktı. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
4,998
12,213
113
ALMANYA
2015 şubat ayında minix amigo aldım. Aldığımdan beri internete de girebiliyorum, freeshare de çalışıyor. Ama 2 gün önce youtubea girdiğimde "support device" isimli bi video çıkıyor başka hiçbişey yapamıyosun. Ayrıca freeshare de çalışmıyor. menü 77777 yapıyorum iks açık, view yaptığımda hiçbi kanal görünmüyor. İnternet bağlantısı çalışıyor çünkü dailymotionda video izleyebiliyorum. Bu arada cihazı en sürüme güncelledim, bu sorun güncellemeden önce çıktı. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Youtube de alt yapisi degisti icin butuin cihazlar da YouTube sorunu var yeni yazillim duzeltilecek.
Yazilim lar hazirlik asamasin da kisa gun icin de verilecek.

beykozlu

0
Üye
5 Şub 2015
98
26
18
arkadaşlar freeshare astra hortbird haricinde hangi uydudaki kanallar var bilgi verebilrseniz memnun olurum

hora

0
Üye
9 Eyl 2015
1
0
1
arkadaşlar next amigoya yazılım attım server gitti. tüm araştırmalara rağmen net cevap bulamadım lütfen yardım