Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo Free Share Aktif Etmek.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
hocam 7777 yaptıktan sonra boş geliyor ekran.aktivasyon koduna ne yazmak gerekiyor

boş gelmez illa ingilizce bişey yazar user süresi doldu gibi veya bağlantı sağlanamadı (DNS) der frekansların olduğu bölümde ilk satıra bak ne yazıyor bağlantı hatası varsa wifi yada kablolu bağlantını yap user süresi doldu gibi uyarısı varsa bizim yapacak bişeyimiz yok malesef sağlayıcı süre veriyor tamamen onun tasarrufunda bu durum

IKS bölümüne bakıcaksın

gvnlp

0
Üye
15 Şub 2015
1
0
1
arkadaşlar selamlar, Sarı Amigo'da free server gene gitti out of date diyor. Bilgisi olan var mı?

baytogi

New member
Üye
20 Kas 2018
1
0
1
arkadaşar lütfen konu hakkında üstadlar bilgilendirme yaparsa sevinirim , free share bende de yok 3 günden beri , 2016 dan beri kullanıyordum,süresi bitmiştir diyorlar ama 2 senedir kullanıyordum süresi nekadar ki bunun ? ayrıca herkeste aynı sorun var mı ?

mertbal

0
Üye
6 Eyl 2015
40
8
8
arkadaşar lütfen konu hakkında üstadlar bilgilendirme yaparsa sevinirim , free share bende de yok 3 günden beri , 2016 dan beri kullanıyordum,süresi bitmiştir diyorlar ama 2 senedir kullanıyordum süresi nekadar ki bunun ? ayrıca herkeste aynı sorun var mı ?
Süresi bitenlere bundan sonra ucretli bile olsa olmuyormuş. Bende 4-5 aydan beri yok.

beykozlu

0
Üye
5 Şub 2015
98
26
18
Arkadaslar merhaba sarı amigoya server nasıl yüklüyorduk unutmusum yardım edermisiniz iyi bayramlar