İletişim

0532 614 95 17

dijimemo@hotmail.com

dijimemo@hotmail.com

Next Minix HD Amigo Free Share Aktif Etmek. Menü 7777 Çıkan menüde SWCam (IKS) Seçilecek View ile Okeylenecek daha sonra çıkan pencerede zaten versiyon numarası kanal sayısı, geçerli olduğu tarih vb.. listeler görülüyor görülmez ise yeşil tuşa basarak bilgileri upload ediniz.. Not : Bu özelliği kullanabilmeniz için cihazınızda internet bağlantınız olmalıdır ve HotBird yada Astra uydusuna bakan çanağınız olmalıdır,FreeShare ile açılan kanallar değişkenlik gösterebilmektedir.

Bu konu 63372 kez görüntülendi 103 yorum aldı ...
Next Minix HD Amigo Free Share Aktif Etmek. 2,50 63372 Reviews

Konuyu değerlendir: Next Minix HD Amigo Free Share Aktif Etmek.

5 üzerinden 2,50 | Toplam: 2 kişi oyladı ve 63372 kez incelendi.

Karbon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Administrators
    Nereden
    İstanbul
    Beğenmiş
    6.148
    Teşekkür Almış
    1.613
    Donations
    0 - $0.00
    @Karbon
    Tecrübe Puanı
    81

Standart Next Minix HD Amigo Free Share Aktif Etmek.

Next Minix HD Amigo Free Share Aktif Etmek.

Menü 7777

Çıkan menüde SWCam (IKS) Seçilecek View ile Okeylenecek daha sonra çıkan pencerede zaten versiyon numarası kanal sayısı, geçerli olduğu tarih vb.. listeler görülüyor görülmez ise yeşil tuşa basarak bilgileri upload ediniz..

Not : Bu özelliği kullanabilmeniz için cihazınızda internet bağlantınız olmalıdır ve HotBird yada Astra uydusuna bakan çanağınız olmalıdır,FreeShare ile açılan kanallar değişkenlik gösterebilmektedir. Kullandığınız modelde FreeShare Aktif edildikten sonra 1 yıl süre ile geçerlidir. FreeShare (ücretsiz Server) ile Türksat uydusu ve Eutelsat uydusunda bulunan hiç bir yerli platforma ait kanal açılmamaktadır,
    34ua2390 (25.09.2016), DOST_6080 (25.06.2016), fatihhc (10.03.2016), IBRAHIM43 (24.02.2016), koraypc (18.01.2017), Mikail35 (14.09.2016), tomyblack (09.09.2016), zula27 (07.03.2016) Bunu beğendi.
    Beğendiğiniz yorumlar için mesajın sağ alt kısmında bulunan ikonuna tıklayarak TEŞEKKÜR edebilirsiniz.

Lütfen sorularınız özel msaj (PM) ile sormak yerine, foruma yazınız ki verilecek cevaplardan herkes faydalansın.

mustafa-38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Katılımcı Üye
    Beğenmiş
    13
    Teşekkür Almış
    2
    Donations
    0 - $0.00
    @mustafa-38
    Tecrübe Puanı
    2

Alıntı Karbon Nickli Üyeden Alıntı
    Next Minix HD Amigo Free Share Aktif Etmek.

Menü 7777

Çıkan menüde SWCam (IKS) Seçilecek View ile Okeylenecek daha sonra çıkan pencerede zaten versiyon numarası kanal sayısı, geçerli olduğu tarih vb.. listeler görülüyor görülmez ise yeşil tuşa basarak bilgileri upload ediniz..

Not : Bu özelliği kullanabilmeniz için cihazınızda internet bağlantınız olmalıdır ve HotBird yada Astra uydusuna bakan çanağınız olmalıdır,FreeShare ile açılan kanallar değişkenlik gösterebilmektedir. Kullandığınız modelde FreeShare Aktif edildikten sonra 1 yıl süre ile geçerlidir. FreeShare (ücretsiz Server) ile Türksat uydusu ve Eutelsat uydusunda bulunan hiç bir yerli platforma ait kanal açılmamaktadır,
    selam karbon usdam ben nex amigoda yeniyim Next Minix HD Amigo Free Share Aktif Ettim ama cok takiliyor kanallar ne yapmam gerekir özellikle astradaki kanallar tskler...

MUSTAFA AR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Katılımcı Üye
    Beğenmiş
    0
    Teşekkür Almış
    0
    Donations
    0 - $0.00
    @MUSTAFA AR
    Tecrübe Puanı
    2

Lightbulb server açmak için yardım edin

Next minix hd Amigo server nasıl aktiv edilir

A.kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderator
    Beğenmiş
    3.918
    Teşekkür Almış
    1.018
    Blog Girişleri
    1
    Donations
    0 - $0.00
    @A.kadir
    Tecrübe Puanı
    20

Alıntı MUSTAFA AR Nickli Üyeden Alıntı
    Next minix hd Amigo server nasıl aktiv edilir
    sırasıyla MENÜ+7777 Tuşla çıkan ekranda OK bas listeden IKS seç Çık kaydetsin biraz bekle açılan kanalların yanında sarı anahtar işareti belirir onlar serverdeki kanallar

Karbon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Administrators
    Nereden
    İstanbul
    Beğenmiş
    6.148
    Teşekkür Almış
    1.613
    Donations
    0 - $0.00
    @Karbon
    Tecrübe Puanı
    81

Alıntı mustafa-38 Nickli Üyeden Alıntı
    selam karbon usdam ben nex amigoda yeniyim Next Minix HD Amigo Free Share Aktif Ettim ama cok takiliyor kanallar ne yapmam gerekir özellikle astradaki kanallar tskler...
    FreeShare ile açılan kanalllar o anki yoğunluğa göre, aktif kart sayısına göre bölgesel internet trafiğine göre açılan kanallarda değişiklik gösterebiliyor,donabiliyor yada kopabiliyor sonuçta ücretsiz bir uygulama,ücretli server gibi değil, cihazlar üzerinde verilen freeshare aynı anda yüzbinlerce kullanıcı tarafından kullanılıyor ve ilgili modellerin chipset firmaları tarfından sağlanıyor, Next firması server hizmetini sağlamadığı için müdahale etme gibi bir durumu da yok maalesef..
    Beğendiğiniz yorumlar için mesajın sağ alt kısmında bulunan ikonuna tıklayarak TEŞEKKÜR edebilirsiniz.

Lütfen sorularınız özel msaj (PM) ile sormak yerine, foruma yazınız ki verilecek cevaplardan herkes faydalansın.

James - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Katılımcı Üye
    Beğenmiş
    0
    Teşekkür Almış
    2
    Donations
    0 - $0.00
    @James
    Tecrübe Puanı
    5

o iks menusunde cikan ACTIVE CODE 'a ne yazmak gerekiyor??

Moderator
    Beğenmiş
    3.918
    Teşekkür Almış
    1.018
    Blog Girişleri
    1
    Donations
    0 - $0.00
    @A.kadir
    Tecrübe Puanı
    20

Alıntı James Nickli Üyeden Alıntı
    o iks menusunde cikan ACTIVE CODE 'a ne yazmak gerekiyor??
    hiç bir şey yazmana gerek yok

djmcramco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Katılımcı Üye
    Beğenmiş
    0
    Teşekkür Almış
    0
    Donations
    0 - $0.00
    @djmcramco
    Tecrübe Puanı
    2

free server çalışmıyor yardım edin lütfen.benimde cihaz next amigo en son yazılımı güncelledim.çift uydu var tursat hotbird fakat IKS upload ettiğimde aktifleştirmek için Activation Code giriniz diyor bu şifre nedir aydınlatırsanız sevinirim

Moderator
    Beğenmiş
    3.918
    Teşekkür Almış
    1.018
    Blog Girişleri
    1
    Donations
    0 - $0.00
    @A.kadir
    Tecrübe Puanı
    20

Alıntı djmcramco Nickli Üyeden Alıntı
    free server çalışmıyor yardım edin lütfen.benimde cihaz next amigo en son yazılımı güncelledim.çift uydu var tursat hotbird fakat IKS upload ettiğimde aktifleştirmek için Activation Code giriniz diyor bu şifre nedir aydınlatırsanız sevinirim
    ilk çıktığı zaman aldım aralık 2013 şimdiye kadar aktivasyon kod istemedi son yazılımı tekrar yükle (kanal yedeğini al bi daha uğraşma) belki düzelir

Not: süren bitmiş olup kod istiyorda olabilir ama şimdiye kadar kapanan olmadı

aptikom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Katılımcı Üye
    Beğenmiş
    0
    Teşekkür Almış
    0
    Donations
    0 - $0.00
    @aptikom
    Tecrübe Puanı
    2

Slm arkadaslar next minix amigo aldim ve iptv kanallarinda ses yok internetten guncelemeye basinca sonrasina ses geliyo ve kapatip actigimda yine ses yok, herzaman ses cikmasi icin internetten goncelemeye basmak gerkiyo guncelleme yapar veya yapmaz fark etmiyo ama ses geliyo. bir diger sorun kendim ekledigim iptv kanallarinda 10 saniyede bir goruntuyu ve sesi geri aliyo tekrarliyo. tum yazilimlari denedim hic bir duzelme olmadi kullandigim internet hizi 45 mb ve uzeri. kisacasi surun benim cihazdami yoksa baska arkadaslardada ayni sorunlar varmi. next in baska bir cihazinda ayni kanallar sorunsuz tikir tikir calisiyo. bu konuda yardimci olacak arkadaslar varsa sevinirim. saygilar.

djmcramco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Katılımcı Üye
    Beğenmiş
    0
    Teşekkür Almış
    0
    Donations
    0 - $0.00
    @djmcramco
    Tecrübe Puanı
    2

fakat cihazı daha dün aldım.youtube gibi uygulamalar hata verdiği için sadece usb den son sürüme güncelledim.bütün uygulamalar sorunsuz çalıştı fakat bir tek IKS girdiğimde upload edilmiş halde yeralıyor ardından sarı tuşa basıp aktif et dediğimde aktivasyon kodu soruyor

Sayfa 3 Toplam 11 Sayfadan Birinci 12345 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 1 misafir)

1. Pars 35