Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next amigo internet ile cihaza bağlantı kurma

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,562
57,601
113
izmir çamdibi
next amigo internet ile cihaza bağlantı kurma
next amigoda iki çeşit bağlantı var
1.kablolu bağlantı
2.wifi ile bağlantı
kablolu bağlanıcaksanız eternet kablosu bir ucu modeme diher ucu cihazdaki eternet girişine takıcaksınız
kablolu bağlantı bu şekil oluyor
menü tercihler
kablolu internet ayarları ok
bağlantı şekli kablolu devam edilsinmi ok
sorun yok ise bağlandı ibaresi gelicek
wifi bağlantısıcihazınıza wifi aparatı takılı olucak
wifi ayarları ok
burada modem şifrenizi isteyecek şifreyi girin sorun yok ise bağlandı ibaresi gelicek
bağlantı kurulduktan sonra free server ile hotbirid ve astra 19 daki serverle izlenen kanalları izleyebilir multimedya bölümünde uygulamalar da haberler yutube daileymation film izle bölümünde firmanın yüklediği yüzlece filmi izleyebilir iptv kısmında firmanın yüklediği veya kendi oluşturduğunuz iptv linklerini izleyebilirsiniz
free server.menü 7777 tuşlarsanız free server bölümü açılır
cardshare İKS ok liyerek free serveri aktif edersiniz wiev ok
izlenilen kanal listesi adeti görebilirsiniz
menü 8888 kod düzenliyiciyi aktif eder

nsurocan

0
Üye
19 Şub 2015
5
0
1
Daha önceleri ip tv ayarlarını internet ortamında yaptım. ama bugün nettiysem internetten arayaüze giriş yapamadım. sebebi ne olabilir. yardım edecek arkadaş varmı? şimdiden teşşekkür ederim.

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,562
57,601
113
izmir çamdibi
internet bağlantınızdan emin olun internet ara yüzdeki ip adresini aynen pc nize girin örnek 192.168... sizinki nasıl ise aynısını girin

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
Daha önceleri ip tv ayarlarını internet ortamında yaptım. ama bugün nettiysem internetten arayaüze giriş yapamadım. sebebi ne olabilir. yardım edecek arkadaş varmı? şimdiden teşşekkür ederim.

internet arayüz ayarlarına girince Amigo o sayfada kalacak çıkmayacaksın pc den tarayıcıya amigonun verdiği ıp noyu gir bağlantı sağlarsın burda dikkat edeceğin şey pc de işlem yaptığın sürece Amigoda o sayfada kalman şart yok ben tv izlerim pc den de bağlanırım dersen mümkün değil bu dediklerim cihazın net bağlantısını ister kablolu ister wifi aygıtı ile sağlaman şartıyla geçerli

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Bende oraya yazıyorum işte http olacakmı başta?

Önce cihazından aldığın IP numarasına bak daha sonra da tarayıcıya aşağıdaki şekilde örnek olarak sondaki rakamı 5 olarak verdim ben, o şekilde yaz,

Kod:
[url]http://192.168.1.5[/url]