Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Tango EMU ve FreeShare Aktif Etme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yigit_Bjk

0
Üye
25 Eki 2015
4
0
1
Şifreli kanalları nasıl izleyebilirim? Biss Key, Emu Key? Emu Key'i nasıl aktif edebilirim. Paket mi satın almam gerekiyor?

selçuk1988

0
Üye
15 Eyl 2013
22
0
1
Arkadaşlar next tango ya son yazılımı yükledim fakat youtube da sunucu hatası veriyor niye böyle

huso86

0
Üye
30 Eyl 2015
4
0
1
cumleten iyi geceler arkadaslar next tango cihazim var almanyadan ulusal kanallari izlemek istiyorum
iptv yukledim sunucu hatasi yaziyor youtube video izleyemiyorum önceden izliyordum youtube suan oda gitti cihazin acemisiniyim simdiden tekkurler

macomen

0
Üye
5 Eyl 2015
4
0
1
slmlar,
arkadaslar cihazi bu sene 9. aydan Trden getirdigimde böyle bir freeshare özelliginin oldugunu bilmiyordum. freeshare özelligini aktiv yaptim astra ve hotbirtteki yayinlar acildi lakin bu TKGS özelligi benim hic hosuma gitmedi,mesela türksatta hazir kanal listesinde bizim avrupadan izleyemedigimiz hd yayinlar öncelikli.bu deaktiv yapabilirmi? kanal düzenlemeyle bunlari silmek istiyorum TKGS uyarisi aliyorum.ayrica bu TKGS nedir?gereklimi.bi arkadas aciklarsa memnun olurum.

saygilar

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
slmlar,
arkadaslar cihazi bu sene 9. aydan Trden getirdigimde böyle bir freeshare özelliginin oldugunu bilmiyordum. freeshare özelligini aktiv yaptim astra ve hotbirtteki yayinlar acildi lakin bu TKGS özelligi benim hic hosuma gitmedi,mesela türksatta hazir kanal listesinde bizim avrupadan izleyemedigimiz hd yayinlar öncelikli.bu deaktiv yapabilirmi? kanal düzenlemeyle bunlari silmek istiyorum TKGS uyarisi aliyorum.ayrica bu TKGS nedir?gereklimi.bi arkadas aciklarsa memnun olurum.

saygilar

TKGS ozelliğini kapali olarak ayarlayin,

TKGS nedir ?
http://www.next.web.tr/konular/4362-Turksat-Kanal-Guncelleme-Sistemi-TKGS-Nedir.html

habib_723

0
Üye
23 Ara 2015
74
1
8
Ustalarım ya benim cihaza sadece 1 aylık freeshare vardı ve doğrusu çok güzle bir şekilde kanalları açıyordu ya süresi çoktan bitti ya nedne sadece 1 ay tek verdi bu kondua bilginiz var mı bazı arkadaşlara 1 yıl verdiği söyleniyor... Cihazım next minix tango hd

macomen

0
Üye
5 Eyl 2015
4
0
1
slmlar,

arkadaslar bendeki cihazdaki (tango+)gshareyi aktif yaptim,astra ,hotbirtteki yayinlar sorunsuz aciyor,fakat gec aciyor ve kirilma var.sizdede aynisimi ? karsilastirma yapmak icin diger gigabluequadplusta kullandigim cline satirini cihaza girdim.arada baya fark varmis,demekki diyorum bedava serverin kalitesi bu kadar oluyormus.

saygilar

salman.d

0
Üye
19 Eki 2015
9
0
1
merhaba
abi ben yeni güncelleme yaptim hersey gitti
yukarida gösterdigi gibi server ayarlari yerine FTP ayarlari yaziyor ne yapmam lazim yardim edermisiniz

habib_723

0
Üye
23 Ara 2015
74
1
8
Kardeşim freeshare sende kaç ay devam etti veya ne kadar sürecek tarihler bellimi senin chazda bana freeshare 1 ay verdi sadece...

dima381

0
Machina3D VIPClup
19 Eyl 2013
47
0
6
Azerbaycan
Hocam Tango plusta adultu acma baglama islemi yapsamda kapaya bilmedim lutfen yardimci olun onceden tesekkurler.

the-rock

0
Üye
5 Şub 2015
102
29
28
Mrb yaklaşık iki yıldır bu cihazı almış bulunmaktayim freeshare özelliğinin olduğunu bilmiyordum aktif yaptığım da şimdi kanalları acar mi herhangi bi sorunla karşılaşır miyim

the-rock

0
Üye
5 Şub 2015
102
29
28
Next firması FS konusunda çok sorunu olan bir firma değil. Forumda yönetici üstadlar daha detaylı biliyordur ama herhangi bir süre sıkıntısı olmadı bu zamana kadar. Teknik aksaklıklar dışında.

Anladım hocam teşekkürler onlardan da detaylı bi bilgi alırız umarım

the-rock

0
Üye
5 Şub 2015
102
29
28
Hocam bişey daha soracam önceden yayınlanan yazılımlarla cihazın yazılımını guncelledim daha freeshare özelliğini kullanmadım bu guncellemelerden olumsuz etkileniyor mu bunu öğrenmek istiyorum

the-rock

0
Üye
5 Şub 2015
102
29
28
Next minix hd tango freeshare ozelligi

Mrb arkadaşlar 2014 yılından beri bu cihazı kullanmaktayim çıkan yazilim guncellemeleri de yapıyorum freeshare ozelligi olduğunu bugünlerde farkettim süre konusunda herhangi bi sorun yaşar miyim ve bu guncellemelerden etkilenmiş midir ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...