Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Tango EMU ve FreeShare Aktif Etme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Samed5757

0
Üye
23 Şub 2015
19
0
1
Freeshare Sorun

Merhaba arkadaslar,

su an freeshare özelliginle sorunu olan varmi ?
Bende cok sorun cikartiyor son haftadir. Acilirsa belki bi 10dkk durup kapaniyor.
Sorun bendeki cihazdami yoksa genel olan bi sorunmu ?
tskler

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Merhaba arkadaslar,

su an freeshare özelliginle sorunu olan varmi ?
Bende cok sorun cikartiyor son haftadir. Acilirsa belki bi 10dkk durup kapaniyor.
Sorun bendeki cihazdami yoksa genel olan bi sorunmu ?
tskler

Bir üstteki mesajı yazan arkadaşımızda her hangi bir sorun görünmüyormuş,bu durumda sanırım sizin NET bağlantınızla ilgili bir sıkıntı oluşmuş olabilir...

bora00

0
Üye
1 Eyl 2013
23
8
3
Merhaba arkadaşlar,
Next Minix Tango cihazımın Free share süresi 21/02/2016 tarihi itibariyle bitti.Tekrar aktif hale getirmenin bir yolu varmıdır? Yardımlarınız için teşekkürler.

Biboldo

0
Üye
26 Mar 2016
2
0
1
tango plus ile şifreli kanalları açmaya çalışıyorum fakat şu ana kadar başarılı olamadım. Cihazda wifi aparatı da var. Onun üzerinden Güncel yazılımı V2.11 kurdum. key dosyasını indirdim. Fabrika ayarlarına döndüm. Tekrar kanalları arattım. F1 + 000 yaptım. Hep patch etkindi zaten. 40 sayfa serverın hepsini aktif ettim. Derdim nat Geo Discovery kanallarını izleyebilmek. Neyi eksik yapıyorum arkadaşlar? :pofff:
Cihazı yeni aldım. Server süresinin dolmasına 2 yıl var. Serverda iş mi yok nedir?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
tango plus ile şifreli kanalları açmaya çalışıyorum fakat şu ana kadar başarılı olamadım. Cihazda wifi aparatı da var. Onun üzerinden Güncel yazılımı V2.11 kurdum. key dosyasını indirdim. Fabrika ayarlarına döndüm. Tekrar kanalları arattım. F1 + 000 yaptım. Hep patch etkindi zaten. 40 sayfa serverın hepsini aktif ettim. Derdim nat Geo Discovery kanallarını izleyebilmek. Neyi eksik yapıyorum arkadaşlar? :pofff:
Cihazı yeni aldım. Server süresinin dolmasına 2 yıl var. Serverda iş mi yok nedir?

1.Arkadaşım pardon ama siz hangi uydudan ve hangi frekanslar üzerinden o kanalları izlemek istiyorsunuz.?
2.Serveriniz özelmi.? Yoksa cihazın kendi serverindenmi bahsediyorsunuz.?

Biboldo

0
Üye
26 Mar 2016
2
0
1
turksat uydudan deniyorum Turksat2/3/4A (42E) diyor. Discovery üzerine gelince sinyal gücü ve kalitesi 60 70 üzerinde. Server cihaz ile gelen server, özel değil. 2 yıl bedava server dediklerinden.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
turksat uydudan deniyorum Turksat2/3/4A (42E) diyor. Discovery üzerine gelince sinyal gücü ve kalitesi 60 70 üzerinde. Server cihaz ile gelen server, özel değil. 2 yıl bedava server dediklerinden.

Arkadaşım maalesef söz konusu kanalları Cccam paylaşım ile kesinlikle İZLEYEMEZSİNİZ.! Haa bu Özel-server olsada aynı olurdu çünkü söz konusu şifreleme sistemi kart-cihaz eşleşmesi olduğu için paylaşımda KAPALI....

fenerlise

0
Üye
26 Mar 2016
2
0
1
Arkadaşlar bir sorum olacak. Kullandığım next minix hd tango cihazımın freeshare kullanım süresi doldu. Test amaçlı özel server almama rağmen hiçbir şekilde hotbird uydusundaki kanalları açmıyor. İşin garip tarafı servere bağlı yazıyor ama icraat yok. Daha önce açılan şifreli kanallar sarı renkli oluyordu şimdi ise normal Serversiz uydudan farkı yok hiçbir şifreli kanalı açmıyor. Benim gibi bu sorunla karşılaşan arkadaşlar varmı varsa nasıl çözdü acaba paylaşabilirlermi. 1 haftadır araştırıyorum ama bir çözüm bulamadım. Lütfen yardım edin

fenerlise

0
Üye
26 Mar 2016
2
0
1
Hocam o dediğin IKS 'yi nerden değiştircem acaba tarif edermisin. Eğer dediğin server bilgilerini girdiğimiz yerdeki server tipi yazan yerse ozaten cccam seçili. Başka bi konudan bahsediyosan nerden değiştireceğimi yazarmısın sana zahmet ben bilmiyorum

seyiteren

0
Üye
17 Eyl 2015
10
0
1
Arkadaşlar cihazı yeni aldım ...youtube gibi internet üzerinden çalışan programları seyretmek için server (1-40 kadar server seçeneği var)ayarı yapmak gerekiyor mu yoksa sadece int. bağlantısı yeterlimi

agorgulu

0
Üye
9 Şub 2015
11
0
1
benim cihazımda ıp url nin üstündeki rakam 1 ve 2 var 40 rakamı görünmüyor free sahereyi aktif edemedim f1 ve üç sıfıra basıyorum hiç bir şey olmuyor daha önce çalışıyordu son güncellemeden sonra free server gitti cihazım next minix hd tango plus bir çözüm ve yardım bekliyorum şimdiden teşekkürler. sonunda buldum f1 tuşuna bas bırak sonra üç defa 000 bas iki gündür ne çektim be.

Son düzenleme:

masadmxx

0
Üye
5 Haz 2016
2
0
1
paylasım ve bılgılendırme ıcın cok tesekkur ederım sırasıyla hepsını yaptım

40. sıraya getirip, Server Tipi GShare3 olarak görünüyor fakat altta o son resımdekı gıbı yazılarda cıkmıyor nagllantı yok dıyor yanlız wıfı sıkıntısız ınternete baglı youtube aktıf hepsı calısıyor free shareyı aktıf edemedım resımdekı gıbı

masadmxx

0
Üye
5 Haz 2016
2
0
1
ayarların hepsını yapıp cıhazı kapatıp actım oldu emegi gecen arkadaslara tesekkurler paylasım ıcın saolun

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Kumandadan F1+000 tuşlayarak EMU Ve Free Share özelliğini aktif edebilirsiniz..

attachment.php

FreeShare aktif etmek için internet bağlantınızı sağlıklı şekilde yaptıktan sonra Menü - Gereçler - Ağ Ayarları - Server Ayarları - Bölümünde iken IP/URL satırının üzerine gelip kumandadan yön tuşlarını kullanarak üstteki rakamı 40. sıraya getirin, Server Tipi GShare3 olarak görünecektir. kumandadan yeşil tuş ile bağlan tuşuna basarak bağlantı sağlayınız..bağlantı sağlandığında aşağıdaki resimdeki gibi yazılar çıkacaktır (Bağlı yazan kısmın yanındaki tarih freeShareyi aktif ettiğiniz tarih ve son ereceği tarihi gösterir.

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

-------------------------------------------------------------------------

Cihaza verdiğiniz herhangi bir şifreyi unutmanız durumunda master şifreyi kullanarak cihazınıza tekrar erişim sağlayabilirsiniz.

Master Şifre : 9876

masadmx Nickli Üyeden Alıntı

cihazım Next Minix HD Tango Plus
Arkadaslar server aktiv edemiyorum son yazılımı yukledım fabrıka ayarlarına dondurdum
kanal lıstesı yuklendı patch aktiv internet bağlı server kapalı yazıyor ne yapmak lazım ?

Next Minix HD Tango Plus (V2.16)

internet durumu : bağlı
server durumu:kapalı

su soruyu sordum cevap veren olmadı neyse bılgın olsun ben aktıv ettım olurda bırıne lazım olur bılgın olsun senınde
server ayarlarına gelıyorsun 40 a getırıyorsun server 40 altta 1 2 3 yazıyor 3 e tıklayıp varsayılan server lerı yukle dıyor serverı aktıv oluyor.

Arkadaşlar bu yazı bilgilendirme amaçlıdır... Masadmx Arkadaşımızdan bana gelen özel mesajdan izin alınarak alıntı yapılmıştır ve üyelerimizle paylaşılmıştır.

Teşekkürler

Son düzenleme:

geyiklili

0
Üye
18 Tem 2015
3
0
1
Next mini Tango v1.12Sürümü yüklü ıp tv yükledim USB den kanala gidiğim zaman donuyor fişten çıkarınca ıptv kalmıyor tek tek giriyorum sonuç aynı Iptv bilgisayardan seyrediyorum cihazdan seyredemiyorum yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

albindoc2005

0
Üye
2 May 2016
13
0
1
in my reciever next tango hd plus,version 2.16 the latest, can not change n1 to 40, hast not gs share 3,has only 1. 1,2 upper, down 2.FTP addresse:221.4.212.181. 3.TCP port:21 4.User name:NXP 5.Password: ********

i can not change nr 1 to 40, i can not see g share.
May be this example is only for tango hd, but not tango hd plus?????

any suggestion,how to activate my reciever?

albindoc2005

0
Üye
2 May 2016
13
0
1
Cana anyone help me about this problem?

In my reciever next tango hd plus,version 2.16 the latest, can not change n1 to 40, hast not gs share 3,has only 1. 1,2 upper, down 2.FTP addresse:221.4.212.181. 3.TCP port:21 4.User name:NXP 5.Password: ********

i can not change nr 1 to 40, i can not see g share.
May be this example is only for tango hd, but not tango hd plus?????

any suggestion,how to activate my reciever?

I tried F1+000,but not see 40,and Gshare????

caksoy959

0
Üye
18 Şub 2013
5
0
3
tokat
next minix hd tango

slm,next minix hd tango cihazımda hotbird kanallarının tümünü ne yaptımsa bulamıyorum hangi frekansı denedimse şifreli sadece en fazla 200 kanal buluyor.Birde kanal taramasını hangi menüden yapmalıyım ve bu cihazda kör tarama menüsü hangi aramada?Hotbird genel arama frekansını verirmisiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...