Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Açılmayan NextStar YE - 5000 HD CX Cihazlar için Yapılması Gerekenler.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Açılmayan NextStar YE - 5000 HD CX Cihazlar için Yapılması Gerekenler.

DİKKAT CİHAZINIZ DOWNLOAD FROM TS EKRANINDA KALMIŞ VE AÇILMIYOR İSE AŞAĞIDAKİ İŞLEMLER İLE KURTARABİLİRSİNİZ.

- USB belleğe eklentideki rom.bin dosyasını kopyalayıp cihaza takın.
- Cihazın fişini çekin ve yeniden takın.
- Fişi takar takmaz OK tuşuna arka arkaya USB Upgrade menüsü gelene kadar basın.
- Yükleme tamamlandığında cihaz yeniden açılacaktır.

Ekli dosyalar

• NextStar_YE5000HDCX_Kurtarma Yazılımı.zip
    3.7 MB · Görüntüleme: 314

aso_sat

0
Üye
11 Şub 2015
2
0
1
elimde acilmayan next 5000hd cx var. talimatlari uyguluyorum fakat malesef cihazda hicbir belirti yok

kanarya33

0
Üye
10 Eki 2013
28
0
1
elimde acilmayan next 5000hd cx var. talimatlari uyguluyorum fakat malesef cihazda hicbir belirti yok

aynı cihaz bende de sorunlu kanalar çok geç açılıyor aldığım yere götürdüm bir sonuç alamadım başka cihazla denedim kanalar seri şekilde açıyor fabrika ayarına girdim tekrar kurdum ama hiç bir değişiklik olmadı. Acaba cihazın anten veya hd girişinde mi sorun var. Sayın adiminler yardımcı olursanız sevinirim. saygılar..

kanarya33

0
Üye
10 Eki 2013
28
0
1
kanalar çok geç açılıyor aldığım yere götürdüm bir sonuç alamadım başka cihazla denedim kanalar seri şekilde açıyor fabrika ayarına girdim tekrar kurdum ama hiç bir değişiklik olmadı. Acaba cihazın Anten veya HD girişinde mi sorun var. Sayın adiminler yardımcı olursanız sevinirim. saygılar.. lütfen cevap verin.