Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Pandora HD Bakkal Uygulaması.{apk}

ejder03

0
Üye
10 Eyl 2013
5
1
3
yeni yazılım 3023 ü yükleyemiyorum reco yazısından sonra yükleme yapma bölümüne geçiyor. usb yi seçiyorum tam yükleme yapacak cihaz yeniden açılmaya geçiyor ayarlardan sistem yükleme yi seçiyorum cihaz yüklenecek dosyayı görmüyor nasıl yükleme yapacağım yardım lütfen 3019 yazılımda böyle hata vermemişti.
yazılım next dosya olarak iniyor üzerine sağ tıkla birlikte aç de winrar arşiv toneticisini seç orada update zip dosyası var onu flaş belleğe at

enginseven

0
Üye
17 Kas 2013
2
0
1
bu tavşan içindeki kanallar açılmıyor şifre bölümünden sonra tekrar şifre istiyor doğru girdiğim halde

jimmy

0
Üye
25 Haz 2015
3
0
1
Abi niye bu hale cevirdiniz aleti ya?
Pandora IPTVye giriyorduk ordan kanal listesinden türk kanallari aciliyordu.
Simdi actim "daha fazla kanal icin pandora marketten next iptv uygulamasini indirip kullanabilirsiniz" yaziyor. Actim 4 Tane kanal var orada. Ben almanyadan ntvspor Aspor ve star ve sairenin türk yayinlarini izlemek icin aldim aleti simdi ne yapacagim? 160 € verdim alete bunu eski haline getirin geri böyle hic ise yaramaz alet oldu

jimmy

0
Üye
25 Haz 2015
3
0
1
Arkadaslar bir cözümünü buldum. ayni problemleri olanlara iyi haberim var.
Marketten Next IPTV apk indirdim ve simdi yine uzun bir kanal listesi var.
Allaha Sükür bir yolunu buldum yoksa para gitmisti.
Burasi destek Forumu degilmi? Niye kimse birsey yazmiyor?

karab

0
Üye
30 Eki 2013
4
0
1
195.046.039.039 195.046.039.040 bu dns girdiğimiz halde next pandora kabul et miyor kablo internet kulanıyorum bundan mı olmuyor

a1_tr

0
Üye
28 Nis 2012
17
0
1
Cihazımı fabrika ayarlarına alıp son yazılımı tekrar yükledim. İnternet bağlantısı ve hızı sorunsuz. Pandora market bölümü açılmıyor. VOD u yükleyemiyorum. tivibu nun seç izle ve tekrar izle bölümlerin de sorun yok. tv izle bölümündeki tv kanallarının bazıları açılıyor. bazıları açılmıyor. açılmayan kanallar da cihaz kitleniyor. kapanıp yeniden açılıyor. Fabrika ayarlarına dönüp tekrar son sürüm yazılımı yüklememe rağmen aynı sorun devam ediyor.

Son düzenleme:

zemahşer71

0
Üye
5 Şub 2015
1
0
1
kardes v3013 yazılımını yukle en hızlısıdır donma kasma olmaz,son yazılımlar cihazda donma kilitleme yapıyor ekrana guncelleme gelince yapmazsın ben tum yazılımları denedim