Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix Amigo HD USB Bellek ile IPTV Kanal Listesi Yüklemek.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,443
113
Next Minix Amigo HD USB Bellek ile IPTV Kanal Listesi Yüklemek.

Amigo modelinde IPTV kanal listesi formatı diğer serilerden biraz farklıdır..

Şablon format şu şekilde olacaktır arkadaşlar..

Kod:
IPTV: { channelname1 } { rtmp://testiptv.com:9000/testch }

Kod:
IPTV: { IPTVkanalismi } { IPTVURLLİNK }

Örnek olarak:
Kod:
IPTV: { sinema1 } { mms://yayin7.canliyayin.org/sinema1 }

Eklentide sunacağım dosyayı örnekteki ve şablondaki gibi editleyerek kendi kanal listenizi oluşturabilirsiniz..

Önemli NOT :
IPTV listeleri çok değişken olmaktadır..İnternet ortamında bulunan linklerin çoğu çok fazla uzun ömürlü olmamakta ve genellikle aktif olma süreleri 24 saati geçmemektedir...Bu kanalların stabilitesi bir çok nedene bağlı olarak değişkenlik göstermektedir..İnternet bağlantı hızınız,ilgili linke bağlanan kişi sayısı,yayının genel kalitesi vs..bir çok faktör yayınları etkilemektedir...Ayrıca IP TV uygulaması çok fazla kota harcadığından Kotalı internet kullanıcılarının dikkatli kullanmaları tavsiye edilir..

İyi seyirler.. :)

Ekli dosyalar

• network_iptv_20130203.zip
    464 bayt · Görüntüleme: 7,505

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
NEXT MİNİX HD AMİGO USB İLE iptv YÜKLEME

selam ilk önce ilgili başlıktan iptv dosyamızı indiriyoruz rar'lı ise çıkartıyoruz usb diskimize atıyoruz ve cihaza takıyoruz
Karbon ustanın vermiş olduğu dosyaya adreslerinizi kalıba uygun şekilde hazırlayıp usb ile yükleyebilirsiniz

DOSYANIN İÇİ BU ŞEKİLDE OLMALI

<NETDBS_TXT_VER_1>
IPTV: { sinema1 } { mms://yayin7.canliyayin.org/sinema1 }
IPTV: { sinema2 } { mms://yayin7.canliyayin.org/sinema2 }
IPTV: { sinema3 } { mms://yayin7.canliyayin.org/sinema3 }
IPTV: { sinema4 } { mms://yayin7.canliyayin.org/sinema4 }
IPTV: { sinema5 } { mms://yayin7.canliyayin.org/sinema5 }
IPTV: { sinema6 } { mms://yayin7.canliyayin.org/sinema6 }

MENÜ+GÜNCELLEME+USBDEN GÜNCELLEME'ye gelip OK ye basıyoruz

USB ye attığımız iptv.cfg dosyamızın üstüne gelip -OK- ye basıyoruz

yükleme bitince çıkıyoruz iptv bölümüne giriyoruz alttaki resimdeki gibi

Örnek dosya

Ekli dosyalar

• network_iptv_20130203.zip
    396 bayt · Görüntüleme: 1,931
  • 4Fg23.jpg
    4Fg23.jpg
    139.6 KB · Görüntüleme: 124
  • AbEHD.jpg
    AbEHD.jpg
    120.4 KB · Görüntüleme: 64
  • Zhrzs.jpg
    Zhrzs.jpg
    105 KB · Görüntüleme: 61
Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
ustad eski dosyalar demişin bunu usb den yuklersek olurmu acaba.
sevgiler...

selam ekteki dosyayı örnek olarak verdim yukarıdaki iptv adresleri eskidir çalışıp çalışmadığını denemedim dosya içi nasıl düzenlenir anlaşılması içindir oradaki adresleri aynen ekteki dosyaya kopyalayıp cihaza yükleme yapılabilir
çalışan iptv linklerini forumda paylaşımları takip edip şablondaki gibi dosyayı düzenleyerek kullanabilirsin

beykozlu

0
Üye
5 Şub 2015
98
26
18
abdülkadir arkadaş biz acemiler için ip dosyasi yapip versen memnun oluruz sana zahmet olacak ama

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,555
57,579
113
izmir çamdibi
ustad eski dosyalar demişin bunu usb den yuklersek olurmu acaba.
sevgiler...

A.kadir arkadaşımızın verdiği linkler çok eski olmasına rahmen çalışır bunlarda kod değişikliği olmuyor fakat ne yazıki görüntü yü alırsın ses codesi desteklemiyor belki verilecek yazılımlarda destekler

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
abdülkadir arkadaş biz acemiler için ip dosyasi yapip versen memnun oluruz sana zahmet olacak ama

selam bendeniz A.kadir kısaca Kadir diyebilirsin (abdülkadir de fena olmamış :) :rolleyes: ) hazır iptv linklerini cafi ve aliefe arkadaşımız zamanla eskiden olduğu gibi paylaşımca bulunacaklardır forum yeni yeni düzene giriyor zamanla paylaşımlar çoğalır takip edersin

onurum88

0
Üye
7 Şub 2015
48
0
6
sayın usta 2 yıllık üyeyim. bazı bilgilerin silinmesine üzüldüm.çok geçmiş olsun.çok sıkıntı çektıgınızı tahmın ediyorum.tekrar geçmış olsun..

ibseko

0
Üye
13 Şub 2015
2
0
1
Slm paylasimlar icin cafi karbon ve a.kadir ve bu site icin zaman ayiran arkadaslara tesekkur ederim cok ciddi aktiv bir site iki hafta dir bu siteyi takip ediyorum ve bir next amigo aldim sizin paylastiklarinizi okuyarak su anda sorunsuz int uzerinden turk dalgalarina bakabiliyorum (avrupa yayini ayni deil)iptv cok cok saolun devamini bekliyoruz allaha emanet olun :1smile: