Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix Amigo HD USB Bellek ile IPTV Kanal Listesi Yüklemek.

Okn66

0
Üye
19 Nis 2017
12
0
1
slm arkadaslar,
amigo mini hd ye iptv yüklemek istiyorum .cfg olarak yükleme yapiyor ama iptv kismina girince yükledigim dosya degil kendi eski iptv dosyasindaki kanallar cikiyor

acaba nerede yanlis yapiyorum ??

bana yardimci olursaniz sevinirim

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
slm arkadaslar,
amigo mini hd ye iptv yüklemek istiyorum .cfg olarak yükleme yapiyor ama iptv kismina girince yükledigim dosya degil kendi eski iptv dosyasindaki kanallar cikiyor

acaba nerede yanlis yapiyorum ??

bana yardimci olursaniz sevinirim

sarı amigonun cfg dosya yapısı diğer cihazlardan farklıdır uygun halde olmalı kaydederken farklı kaydet deyip tüm dosyalar seçtikten sonra kodlamayı ANSI yapıp kaydedin ve cihazdaki eski kanalları silin öyle yükleyin ayrıca hafıza 255 tir fazlasını almaz ona göre dosya yapın
son olarak cfg dosya ile uğraşmayın xpanele girin hesabı keyfini çıkartın 15/05/2017 yazılımını yükleyin xpanel mevcuttur yazılımda nasıl girş yapılacağı forumda mevcuttur

Okn66

0
Üye
19 Nis 2017
12
0
1
slm tsk bu hizli cevabiniza..

eski listeyi silip yeni listeyi yükleyince oldu...

cok tesekkürler

Son düzenleme:

ali6511

0
Üye
24 Şub 2018
9
0
1
Merhaba next machina 3d uydu alıcımda ıptv kanalları var, başka ıp tv kanallı nasıl ekleyebilirim mesela şu an facebook ta ıptv paylaşımı yapan bi guruptan indirmiş olduğum kanallaı vlc playerde bakabiliyorum ama aynı kanalları next cihazımda nasıl bakabikirim teşekkürler.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
Merhaba next machina 3d uydu alıcımda ıptv kanalları var, başka ıp tv kanallı nasıl ekleyebilirim mesela şu an facebook ta ıptv paylaşımı yapan bi guruptan indirmiş olduğum kanallaı vlc playerde bakabiliyorum ama aynı kanalları next cihazımda nasıl bakabikirim teşekkürler.

cihazın modeli machina 3d burası amigo bölümü yanlış başlığa yazmışsın
gelelim o kanalları nasıl yükleyeceğine aldığın liste m3u dosya yapısında ise direk usb kullanıcı bölümünü seçip altta kısa yol MAVi tuşa basmak suretiyle flash belleğinizdeki o m3u dosyanızı seçip ekleme şansınız vardır forumda nasıl yapılacağı ilgili cihazın başlığında mevcuttur bakınız....