Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

NEXT MACINA 3D SUPER püf noktaları

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
4,997
12,213
113
ALMANYA

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Link de verilern iptv adres lerini kopyala.

http://www.next.web.tr/forumlar/270-Guncel-Hazir-IPTV-Kanal-Listeleri-IPTV-Linkleri.html

kullanmis oldugun modeli secip kopyaladigin iptv adreslerin burdaki link yapistir dosya olustur deyip dosya direk inecek.
indirmis oldugun dosyayi usb ile cihaza yukleyebilirsin.

http://www.nextyazilim.com/araclar/iptv

Sevgili Mustafa o bölüm yazmış olduğum gibi ÖZEL bir bölümdür... Vermiş olduğun linklerin yada cihazın kendi sunucusundan yapılan yüklemelerle bir alakası yoktur.!

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Haydar abi private (privat) olarak anladigim dan Boyle bi cevap verdim abi.

Önemli değil kardeşim sıkıntı yok...Aslında yanılman gayet doğal çünkü o konuda TF dada bir kaç soru gelmişti o bölüm ile ilgili,sevgili DOKTOR umuz açıklama yapacağım demişti ama sanırım sonradan unuttu.Ama bildiğim bir şey var oda ÖZEL bir bölüm olduğu.

zezazade1

0
Üye
15 Mar 2015
9
0
1
Selam arkadaslar Key bölümünü bulamadim nasil bir uygulamayla oluyor bir türlü key listesine ulasamadim Key ekleyecektim bulamayinca keyi ekleyemedim saygilar.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Selam arkadaslar Key bölümünü bulamadim nasil bir uygulamayla oluyor bir türlü key listesine ulasamadim Key ekleyecektim bulamayinca keyi ekleyemedim saygilar.

Selamlar acaba ne tür bir KEY eklemeyi düşünüyordunuz.? Eğer CW yada BİSS ise onlar mümkün ama diğerleri maalesef işte onlara müdahale şansınız yoktur.! ( Yazılımla GÖMÜLÜDÜR göremezsiniz.)

Eğer CONSTANS CW yada BİSS ekleyecekseniz yapmanız gereken kısaca kumandanın INF tuşuna basın karşınıza istediğiniz menü gelecektir.!!!

ÖNEMLİ NOT: Birde küçük bir hatırlatma yapayım belkide sizde biliyorsunuz ama bilgi bilgidir sonuçta.Cihazımız gerek İNTERNET vasıtası ile ONLİNE olarak ANLIK gereksede KEY olarak verilen dosyaların USB ye atılması ilede cihaza DİREKT olarak yükleme yapılabilir.

Son düzenleme:

ozerluleci

0
Üye
5 Şub 2015
5
0
1
merhabalar haydar usta trt nin 4K kanalını taramada buluyo ama sadece ses var görüntüyüde izlememiz mümkünmü.yada mümkün olacakmı.
bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
merhabalar haydar usta trt nin 4K kanalını taramada buluyo ama sadece ses var görüntüyüde izlememiz mümkünmü.yada mümkün olacakmı.
bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.

Selamlar arkadaşım ne yazikki bahsetmiş olduğunuz yayın çok yeni bir yeni yayın tekniği olup bırakın MACHİNAYI piyasada satılan ve değerleri 2000 TL ye yaklaşan E2 cihazlarda bile izlenememektedir.! Bu sistem için ANAKART komple değişiklik istediğinden bu tür cihazlar ile izleyeceğinizi sanmıyorum....Ha birde şu var piyasada bu sistemi destekleyen TV ler vardır fakat fiyatları biraz UÇUKTUR.

gazoss

0
Üye
9 Nis 2015
1
0
1
merhaba
ben bu konuda çok yeniyim. Siz ustalara danışmak isterim. machina 3d aldım ip tv de hazırda kanallar var. fakat izlemek istediğim diğer kanalların linkleerini kopyalayıp belleğe atıp kullanabileceğim yazıyor bir çok sayfada. fakat bu linkleri belleğe atarken formatı ne olmalı? özel bi uzantılı dosya mı gerekli?

Yardımcı olursanız çok sevinirim :)

silistreli

0
Üye
3 Mar 2015
3
1
3
Next Machina ile izlenemeyen 4k Trt yayınını sıradan E2 ile çalışan (Dream Box v.b. ) bir cihazla bilgisayara stream yaparak izleyebilirsiniz. Bilgisayara bağlı olunmak zorunluluğu ile zahmetli bir iştir. Zaman DM 7080hd cihazım ile deneyip görebilme amaçlı olarak izleyebiliyorum, Next Machinam ile de denemek isterdim ama şimilik nasıl yapılabileceğini bile bilemiyorum, sanırım destek gerekecek.

Son düzenleme:

fruehling

0
Üye
1 Mar 2015
125
1
18
Bence biraz daha beklemeli. Teknoloji için aç gözlü olmayı severim ama 4k teknolojisi için tam hazır değiliz.

fayat

0
Üye
5 Şub 2015
584
59
28
46
Georgia"Marneuli"
Arkadaslar bence erkendi 4k sistemne gecmek,insaALLAH zaman gecar saglik olsun 4k kanal yayinlari da fazla cikar pyesaya o zamana kadarda NEXT 4K modeli gelecek, aliriz.

Son düzenleme:
10 Mar 2015
56
0
6
ben haydar beye bir şey sormak istiyorum trt1 trt3 ve kanal A ya bakarmısın görüntünün üst tarafında yani bu saydığım kanallarda tire tire çizgiler çıkıyor bu durum 3 4 yazılım evvel yoktu acaba diyot,rum yazılımsalmı yoksa bir ayarmı var *????? saygılarımı sunarım

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
ben haydar beye bir şey sormak istiyorum trt1 trt3 ve kanal A ya bakarmısın görüntünün üst tarafında yani bu saydığım kanallarda tire tire çizgiler çıkıyor bu durum 3 4 yazılım evvel yoktu acaba diyot,rum yazılımsalmı yoksa bir ayarmı var *????? saygılarımı sunarım

Selamlar bende bu şekilde hiç bir sıkıntı yok...Görüntü format ayarlarınızı gözden geçirmenizde fayda var derim.Eğer LEd yada LCD tv kullanıyorsanız MACHİNA nanın ayarlarını şu şekildeyapınız:::

TV ekran tipi-16/9
Resim Boyutu-Ekrana Sığdır.
Resim Çözünürliğü-1080-İ

Sonrasında TV nizin görüntü format ayarınıda 16/9 yapınız.

NOT: Ben imzamdaki Tv yi kullanmaktayım.

SAYGILAR.

Son düzenleme: