Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Tango USB Bellek ile CCcam Server Yüklemek

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Next Minix HD Tango USB Bellek ile CCcam Server Yüklemek

Öncelikle dosyayı indirip zipten çıkardıktan sonra dosyanın üzerine gelip sağ tıklayarak Not defteri şeklinde açıp server bilgilerinizi şu şekilde girebilirsiniz

Next Tango HD serisinde USB bellek ile server bilgilerimizi yükleyebilmemiz için şablon dosyamız şu şekilde olmalıdır..

C: URL Port Username Password

Bunu bir örnek CCCam satırı ile yapalım..

URL : cccam.dyndns.tv
PORT : 12000
KULLANICI ADI : karbon
SIFRE : :karbon1

Şeklinde bir server adresimiz var diyelim..şablonumuza göre aşağıdaki gibi yerleştiriyoruz..

C: cccam.dyndns.tv 12000 karbon karbon1

Eğer birden fazla portumuz var ise :

C: cccam.dyndns.tv 13000 karbon karbon1

Şeklinde yazarak verdiğim eklenti içindeki card_server.cfg isimli dosyayı editleyip, FAT32 olarak biçimlendirilmiş bir USB bellek yardımı ile cihazınıza kolayca yükleyebilirsiniz...

Yukarıdaki CCcam satırları örnek olarak verilmiştir,aktif değildir çalışmaz,boşuna denemeyin.

İyi seyirler.

Ekli dosyalar

• card_server.zip
    837 bayt · Görüntüleme: 2,039

ENeSS

0
Üye
18 Şub 2015
35
0
6

Bu kısmı Cihazımıza mı kayd ediyoruz ? Yoksa Not Defterinin içine mi ? Ekteki dosyayı indirdim Not defteriylede açtım içindekilere baktım.

Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
4,997
12,213
113
ALMANYA

Bu kısmı Cihazımıza mı kayd ediyoruz ? Yoksa Not Defterinin içine mi ? Ekteki dosyayı indirdim Not defteriylede açtım içindekilere baktım.

Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.

Not defterine bu sekilde olusturacak
C: cccam.dyndns.tv 13000 karbon karbon1

Elle girmen icin de bu sekil de olacak.

Not:Burda yazan cccam ornektir.

ENeSS

0
Üye
18 Şub 2015
35
0
6
Yani her ikisinden birisi yapmak yeterli mi ? Yoksa ikisinide yapmak lazım mı ?

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Yani her ikisinden birisi yapmak yeterli mi ? Yoksa ikisinide yapmak lazım mı ?

Burada yazan satırlar örnek olarak verilmiştir, siz kendinize ait ücretli almış olduğunuz CCcam server üyeliğiniz var ise size verilen 1.mesajdakilere benzer olan bilgileri gireceksiniz, eğer herhangi bir ücretli server üyeliğiniz yok ise forumda ücretsiz test server paylaşımları yapılıyor oradan aktif olan 1 satırı anlatımdaki gibi girip yüklemeniz gerekiyor, Tabi bu uygulamayı kullanabilmeniz için cihaz üzerinden Wİ-Fİ aparat yardımı ile internet bağlantınızın da sürekli aktif olması gerekiyor..

ENeSS

0
Üye
18 Şub 2015
35
0
6
Teşekkür ederim cihazın içerisinde kendi serveri var diye biliyorum. acaba yanlışmı biliyorum? Nasıl server eklendiğinide anladım yardımcı olduğunuz için size çok teşekkür ediyorum.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Teşekkür ederim cihazın içerisinde kendi serveri var diye biliyorum. acaba yanlışmı biliyorum? Nasıl server eklendiğinide anladım yardımcı olduğunuz için size çok teşekkür ediyorum.

Eness tango cihazlarda freeshare aktif etmekle ilgili bölümde yapılacakları okursan faydalı olacaktır.http://www.next.web.tr/konular/4492-Next-Minix-HD-Tango-EMU-ve-FreeShare-Aktif-Etme.html

muratım aynı zamanda sanırım cevap için girdik telefon görüşmesi işi uzattı