Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

NEXT YE 5000 HD CX teleteks sorunlu

baran32

0
Üye
11 Şub 2015
7
0
1
NEXT YE 5000 HD CX cihazı yeni aldım son yazılım yukledim 17.12.2014 tarihnli tum kanallarda teleteks açmıyor sadece trt1 de açıyor ordada yukluyor diyor baya bir zaman bekliyor sağlıklı çalışmıyor bunu yeni yazılımla düzeltirmisniz.iyi günler.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
NEXT YE 5000 HD CX cihazı yeni aldım son yazılım yukledim 17.12.2014 tarihnli tum kanallarda teleteks açmıyor sadece trt1 de açıyor ordada yukluyor diyor baya bir zaman bekliyor sağlıklı çalışmıyor bunu yeni yazılımla düzeltirmisniz.iyi günler.

Teleteks tüm kanallarda değil sadece teleleteks desteği olan kanallarda olur..
Bir önceki yazılımda deneme yaptınız mı ?

baran32

0
Üye
11 Şub 2015
7
0
1
tum kanallarda olmadığı biliyorum zaten teleteks olan kanallar açılmıyor trrt 1 de sağlıklı çalışmıyor diğer yazılımları denemedim cihazı yeni aldım aldığım gibi kullanmadan yazılım guncelledim.kolay gelsin.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Cihaz şu an için elimin altında olmadığından test etme fırsatım yok,elime geçtiğinde denemeler yaparım, eğer sorun yazılımdan kaynaklanan bir sorun ise AR-GE' ye gerekli bildirimleri yaparız.

Kolay gelsin.

kanarya33

0
Üye
10 Eki 2013
28
0
1
kanalar çok geç açılıyor aldığım yere götürdüm bir sonuç alamadım başka cihazla denedim kanalar seri şekilde açıyor fabrika ayarına girdim tekrar kurdum ama hiç bir değişiklik olmadı. Acaba cihazın Anten veya HD girişinde mi sorun var. Sayın adiminler yardımcı olursanız sevinirim. saygılar.. lütfen cevap verin. yanlış yere yazdıysam özür.