Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

NEXT MİNİX tango iptv cfg

djrexx

0
Üye
11 Nis 2015
2
0
1
kanal listesi nasıl atarız? usb belleklen atılıyormu kanal listesi örnek olarak verırmısınız ustalar

neden20

0
Üye
4 Eki 2015
2
1
3
merhaba,bende tango plus var iptv atmak istiyorum ama hic biyerde güncel iptv dosyasi yok bir yardimci olurmusunuz var ise elinizde.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
merhaba,bende tango plus var iptv atmak istiyorum ama hic biyerde güncel iptv dosyasi yok bir yardimci olurmusunuz var ise elinizde.

selam kendin hazırlayabilirsin Tango bölümünde iptv cccam oluşturma programı var indirip çalıştır cihazını seçip bulduğun iptv adreslerini dosya haline getirip usb ile cihaza yükleyebilirsin cihazına son yazılımı yüklemen gerekiyor sanırım iptv bölümü bu son yazılımda düzeltilmiş kullananlar yardımcı olurlar
cafi arkadaşımızın iptv bölümündeki konuyu takip et

sestos17

0
Üye
17 Şub 2013
2
0
1
Arkadaşlar tango plus cihazım var ancak kanalları siliyor, uydu siliyor ve her kapattığımda ip tv kanallarını siliyor. çözüm nedir devamla flash takılı her seferinde güncelleme yapıyorum. birde hazır ip tv listesi var mı free olan

Snooker /fan

0
Özel Üye
5 Ocak 2018
207
73
28
- Youtube düzeltildi.
- IPTV kanal listesi oluşturmak için M3U format desteği eklendi.
- IPTV kapasitesi 200 kanala çıkartıldı.
- IPTV kapasitesinin yetmediği durumlarda IPTV dosyasını USB üzerinden kullanılabilir. (IPTV bölümünde F1 tuşu ile)
-next destek'ten alıntıdır. Güncel yazılım (16/6/2017) notları.