Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

YENİ Next Minix HD Tango Plus TKGS Serisi

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
YENİ Next Minix HD Tango Plus TKGS Serisi YAKINDA..

next-minix-hd-tango-plus--86e256b2-2866.png

Teknik Özellikler:
  • İşlemci NOVATEK 78326SZ -550MHz/850 DMIPS 32-bit RISC CPU
  • Flash Bellek 64MB
  • Dijital Ses Çıkışı Optik SPDIF Çıkış
  • RAM 1GB DDR3
  • TV & Radyo Kanal Kapasitesi 8000
  • Uyum TKGS (Turksat Kanal Güncelleme Sistemi) Uyumlu
  • Yazılım Güncelleme USB Aygıt ve RS232 Port üzerinden
  • Video Çözünürlük Seçenekleri HDMI Çıkıştan 1920x1080p, 1920x1080i, 1280x720, 720x480
  • Online film ve Canlı kanallar
  • IPTV ve G-VoD Servisleri
  • Çeşitli İnternet Uygulamaları Youtube, Hava Durumu, Borsa, Internet Radyo gibi Internet Uygulamaları
  • USB WiFi Aygıt Desteği Ralink 5370
  • Diğer Özellikler USB2.0 ile HDD üzerinden Kayıt ve Timeshift PIP ile mozaik ekran görünümü ve aynı anda iki yayını Real PIP ile canlı izleme ve "SWAP" olanağı
  • HDMI ve 3,5mm Jack/ RCA (L/R/CVBS) Analog A/V Çıkış
  • CA Smart Kart Okuyucu Desteği
  • 10/100Mbit Ethernet Ara-yüz Desteği
  • DVB-S/DVB-S2 Uyumluluk (MPEG-II/ MPEG-IV/ H.264)
  • Farklı Formattaki Video ve Müzik Dosyalarını Oynatma Resim Slayt Gösterimi
  • USB Aygıt Üzerinden TV Kanallarını Kayıt ve TimeShift Fonksiyonları HD&SD Kanal ve Medya İçerikleri Görüntüleme

28662857-30e4-1e23-6c7d-48fcb8e02df8.jpg

peder

0
Üye
7 Tem 2015
2
0
1
Merhabalar;

TangoPlus'ı bugün aldım ve bağladım. Eskiden Minix HD Black kullanıyordum ve HD kanallarda yaşanan donmalardan ötürü TangoPlus'a geçtim. Uydu gayet güzel görünüyor. HD'de donmada olmuyor. Açılışı ve kapanışı gayet hızlı. Kablo ile internete bağladım. Birkaç şey sormak istiyorum.

1-) İnternet Uygulamaları -> Otomatik Güncelleme de bir Firmware dosyası gözüküyor. Fabrika Çıkış yazılımına güncel bir yazılım çıktı mı ?
2-) Burada herhangi bir dosyayı indir dediğimde hiçbir ilerleme bilgisi gözükmüyor.
3-) Halen de forumda ve Next Destek sayfasında uydunun dokümanları yer almıyor. Ne zaman koyabilirsiniz.
4-) Cihaz varsayılan bir kanal listesi ile geldi. Kanalları silip tekrar taratmam daha iyi olur mu ?
5-) Kanal sıralaması yaptığımız ekranda kumandadan sağ tuşa basıp sayfa atlatmak istediğimde İleri Değil Geriye gidiyor. Sol tuşta da geri Değil İleri Gidiyor.
6-) Kanal arama da seçtiğim dil seçili kalmıyor. Her defasında dil seçmem gerekiyor.
7-) Universal kumandadan TV'yi başarılı bir şekilde kontrol edebildim.
:cool: Real-PIP olayı aynı Frekans listesindeki kanallar için yapılabiliyor.
9-) Herhangi bir kanala tuşlayıp vazgeçtiğimde Exit tuşu bu işlemi yapmıyor. Böyle bir eksiklik söz konusu. Atıyorum kumandadan 8'e tuşlayıp vazgeçerseniz şuanda onu yapamıyorsunuz.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

speedy_tr

0
Üye
30 Kas 2013
14
0
1
iyi günler ben şuan next minix hd cool inview cihazını kullanmaktayım wifi bağlanmada felan çok sorun yaşıyorum bağlanamayınca kendini kapatıp açıyor vs. neyse ben Next Minix HD Tango Plus cihazı almak istiyorum hem TKGS de varmış peki freeshare da varmıdır bunda birde şuan ki cihazımdan iyimidir görüntü olsun diğer şeyler olsun ? kullanııp cevplayan arkadaşlara teşekkürler şimdiden