Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

YENİ Next Minix HD Punto Plus TKGS Değiştirme Kampanyası

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,832
380
113
İstanbul
www.next.web.tr
Next&NextStar hazırladığı yeni kampanya ile sizlere uydu alıcınızı yenileme fırsatı sunuyor.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=827513633992741&set=a.541752779235496.1073741825.100002023363006&type=1

Marka model farketmeksizin eski uydu alıcısını satış noktalarımıza getiren müşterilerimiz Next Minix HD Punto Plus uydu alıcısını sadece 99 TL'ye yenileyebilecek.

Kampanya Detayları:
Değiştirme Kampanyası sadece Next Minix HD Punto Plus uydu alıcısında geçerlidir.
Markası ve modeli ne olursa olsun eski uydu alıcıları kampanya dahilinde kullanılabilecektir.
Next Minix HD Punto Plus uydu alıcısının kampanya dışı satış fiyatı 129 TL?dir.
Eski uydu alıcısını satış noktasına getirip teslim eden tüketiciler Next Minix HD Punto Plus uydu alıcısını 99 TL?ye satın alacaktır.
Değiştirme fiyatları sadece eski ürün geri alındığı durumda geçerlidir.
İndirim her eski ürün için bir yeni üründe geçerlidir.
Fiyatlara K.D.V. dahildir.
Kampanyalı ürünler stoklarla sınırlıdır.

Ekli dosyalar

• 11401160_10153265475541236_6933160733065340620_n.jpg
    11401160_10153265475541236_6933160733065340620_n.jpg
    93.2 KB · Görüntüleme: 98

qerhagi

0
Üye
10 Ara 2012
66
0
6
elimde next fta 2000 var koskoca uydu alıcısını vereceğim.yerine hem de 99 tl verip el kadar uydu alıcısını alacağım.güldürmeyin adamı gidin işinize tatlı su kurnazları

mhaluksen

0
Üye
28 Ağu 2013
108
19
18
58
ADANA/POZANTI
20-30 tl.ye nereden cihaz alıyorsun. Pandorayı 480-tl. verip aldık 1 yıl geçmeden hooop çöpe. Madem kampanya yapacaksa başa baş veya cüzzi miktarda bir şey almalı.Neden diyeceksin, çünkü söz verip de önce ürünümün arkasındayım deyip sonra da milleti mağdur edip ortada bırakmasından desteğini çekmesinden.Yapacaksa adam gibi kampanya yapmalı bence

astra

0
Üye
16 Haz 2015
1,326
0
36
burda kimse size hd pandoranızı yada cihazınızı zorla getırın verın dıyen yok siz reklamı anlamıyorsunuz,hala bir çok kişinin evınde eskı uydu alıcıları yani hd olmayan cıhazlar var bunların pıyasa fıyatı nerdeyse yok kımse almaz,next bu cıhazlardan bahsedıyor even bende nextın bazı cıhazlarından memnun degılım hatta pandora vardı sattım amıgo vardı onuda sattım ama bu kampanya elınde eskı hd uydu alıcısı olanlar ıcın ve cok mantıklı cunku tkgs ozellııklı frekans ayarlama derdın yok ve hd ki yakın zamanda bır cok kanal hd yayına gececek hatta star tv ,ntv spor hd gıbı kanallarda ,bu kampanya mantıklı ben begendım,elınde eskı uydu alıcısı hd olmayan alıcısı olanlar bence faydalanmalı,birde cccam özellıgı ve freesahere özellıgı olsaymıs tanından yenmezmiş cünkü bu fıyata yakın next tango cıhazda bu var ve ınternetten 100 tl bulunabılır.ama kampanya güzel...

sezar

0
Üye
10 Haz 2012
48
0
6
Bi cihazda cccam iptv ozelligi yoksa o cihaz goz boyamak icin yapilmis copten baska birsey degil sadece bir cihazi hd diye almakta sadece cihazdan anlamayan acemi isi gerci turk mantigi gosteriyorya demek

mhaluksen

0
Üye
28 Ağu 2013
108
19
18
58
ADANA/POZANTI
burda kimse size hd pandoranızı yada cihazınızı zorla getırın verın dıyen yok siz reklamı anlamıyorsunuz,hala bir çok kişinin evınde eskı uydu alıcıları yani hd olmayan cıhazlar var bunların pıyasa fıyatı nerdeyse yok kımse almaz,next bu cıhazlardan bahsedıyor even bende nextın bazı cıhazlarından memnun degılım hatta pandora vardı sattım amıgo vardı onuda sattım ama bu kampanya elınde eskı hd uydu alıcısı olanlar ıcın ve cok mantıklı cunku tkgs ozellııklı frekans ayarlama derdın yok ve hd ki yakın zamanda bır cok kanal hd yayına gececek hatta star tv ,ntv spor hd gıbı kanallarda ,bu kampanya mantıklı ben begendım,elınde eskı uydu alıcısı hd olmayan alıcısı olanlar bence faydalanmalı,birde cccam özellıgı ve freesahere özellıgı olsaymıs tanından yenmezmiş cünkü bu fıyata yakın next tango cıhazda bu var ve ınternetten 100 tl bulunabılır.ama kampanya güzel...

kampanya güzel olabilir,kusura bakma benim tepkim sana veya şahıslara değil next firmasına.siz de biliyorsunuz ki,dediğim gibi cihazı allayıp pulladı süsledi vatandaşa sattı,biz de yedik bunları aldık tabii, ama 1 yıl olmadan desteğini çekti.şu an ölü cihaz hiçbir güncelleme...ne sayayım hiç birşey yok. Bu ayıbını örtecekse bu pandoraları geri toplayıp başka bir cihazla cüzzi miktarda değiştirip müşteriyi mağdur etmemesi gerekir diyorum. hergün evde gördükçe insanın çıldırası geliyor.

qerhagi

0
Üye
10 Ara 2012
66
0
6
kampanyayı beğenen arkadaş n.11 comda 119 tl ye gider alırsın.bu arada savunma pozisyonu aldığına göre next'in avukatımısın?

sezar

0
Üye
10 Haz 2012
48
0
6
Her kes elindeki imkanlari degerlendire bilse aslinda ne cevher var fark edecek

sezar

0
Üye
10 Haz 2012
48
0
6
Mesela freesharing yoksa bi dunnya ucretsiz cccam var googleye yazinca bi dunya akillara zarar iptv var akliniza ne geliyorsa yerli yabanci zaten parlayan yildiz iptv cihazinda iptv iyi ise canak antene bile gerek yok

HLT

0
Üye
21 Eki 2015
9
1
3
Bu ürün Şifresiz kanallardan kaydedilen yayınları PC'de izletiyor mu ??

HLT

0
Üye
21 Eki 2015
9
1
3
Kimse cevap vermemiş,kendi soruma kendim cevap vereyim. Uydu alıcısı Şifresiz kanallardan yapılan kayıtlar .ts formatında yapıyor.Yapılan kayıtlar Bilgisayar,Tablet ( Android ) Smart TV,DVD Player ile izlenebiliniyor..