Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next hr11-01a tablet, cube rom sonrasinda dokunmatik iptal

technoson

0
Üye
13 Eyl 2013
6
0
1
ÜRÜNÜ ALDIĞIMDAN BERİ HİÇ GÜNCELLEMESİ ÇIKMADI. FABRİKA AYARLARINA ALMAMA RAĞMEN UYGULAMALAR, WEB SAYFALARI SÜREKLİ KENDİ KENDİNE KAPANIYORDU... KAFAM ATTI, CUBE U30GT TABLET YAZILIMI İLE NEXT HR11-01A TABLETİ GÜNCELLEDİM AMA DOKUNMATİK İPTAL OLDU. CİHAZI NASIL KURTARABİLİRİM? YARDIM LÜTFEN!

İki tabletin de özellikleri birebir aynı:

Cube U30GT

CPU : Çift çekirdek Rockchip 3066, 1.6Ghz, Cortex A9
Grafik Kartı : Mali400 - 4 çekirdek
İşletim Sistemi : Android 4.1
Ram : 1GB DDR3
Dahili Bellek :16-32GB
Mikro Sd Kart : 128Mb-32 GB
Ekran : 10.1 inç, 10 noktadan dokunmatik kapasitif IPS, 1280*800
Kamera : önde ve arkada (flaşlı) 2Mp çift kamera
Wifi : Var
Bluetooth : Var
3G : Harici 3G modemleri destekler
HDMI: Var
Mini Usb : Var
Pil :7200 mAh
Çalışma Süresi : Yaklaşık; 12 saat müzik dinleme, 3,5 saat film, 3 saat internet
Müzik : MP3, WMA, APE, FLAC, AAC, WAV, OGG
Video : 1080P H.264, VP8, RV, WMV, AVS, H.263, MPEG4
Resim : JPEG, JPG, BMP, GIF
Dil : Türkçe
Kutu İçeriği : U30GT mini, şarj cihazı, kulaklık, Otg kablo, Usb kablo, Türkçe kullanım kılavuzu, Türkiye Garanti Belgesi
Ebatlar : 260.6×170.6×9.6mm

Next Tabloid HR11-01A

CPU: RK3066
Mimari: Dual-Core Cortex-A9
Frekans: 1.6GHz
GPU: Mali 400
RAM: 1GB DDR3
Bellek: 16GB
Ekran: 10.1" IPS A CLASS
Çözünürlük: 1280x800 HD
Çoklu Dokunmatik: VAR, 5 Nokta
Kamera: Ön 2.0MP, Arka 2.0MP
Wi-Fi: 802.11 b/g/n
3G: VAR, Harici 3G desteği
G-Sensör: VAR
TF Kart Girişi: VAR
Kulaklık Girişi: VAR
USBden Şarj VAR
microUSB: VAR,
mini HDMI: VAR
Batarya: 6000mAh
Aksesuarlar: Kılıf, Ekran Koruyucu Film, Temizleme Bezi,
Stylus Kalem, OTG Kablo, USB Kablo, Kulaklık, Adaptör(5V-2A),
Kullanma Kılavuzu

Son düzenleme:

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
bende başka bir modele yüklemiştim dokunmatik iptal olunca tekrar orjinal yazılımını yükleyerek kurtarmıştım.
http://polypadc504.blogspot.com.tr/2013/05/polypad-c504u-jelly-beane-yukseltiyoruz.html

Aynı mantık olduğunu düşünmüyorum. Cihazın orjinal yazılımı bulun internetten, yükleme programını açın. Tabletinizi komple kapatıp usb yi bağlayın. yükleme programın ile orjinal yazılımı atın, o anda da tableti açın. yazılımı yüklemeye başlıyor. Yani Polypad'da böyle kurtardım.

technoson

0
Üye
13 Eyl 2013
6
0
1
Polypad 10.1" romunu bile yükledim. En az 5-6 tane farklı rom yükledim ama olmadı, dokunmatik çalışmadı. Bazılarında hiç açılmadı bile.

Kendi orijinal versiyonu çok sorun çıkarıyordu, çıkarmasa zaten ellemezdim. Orijinal yazılıma dönmek istiyorum ama elimde orjinal yazılım yok, galiba yedekleyip internete yüklenebiliyormuş. Next HR11-01A tablet kullanan arkadaşlardan rica ediyorum, böyle bir iyilik yaparlar mı?

Next tablet adına hiç kimse destekte bulunmuyor. Uydu alıcısı, emu, key vs konusunda aşmış arkadaşlar var, o konuda sıkıntı olmuyor da, bu tabletler konusu çok sıkıntılı.

Son düzenleme:

technoson

0
Üye
13 Eyl 2013
6
0
1
Teşekkürler. Talep oluşturdum bakalım. Servisten biri mailime o dosyayı gönderse çok iyi olur. Dosya imajı en az 270 MB işte. Dosya boyutu büyük sayılır.

technoson

0
Üye
13 Eyl 2013
6
0
1
Adamlara telefon açtım, fabrikasına...

"Biz müşteriye dosya göndermiyoruz" dedi.
"Ya, Piranha marka tabletlerin bile yazılımları nette mevcut bu neyin tribi" gibisinden söz ettim.
"Olmaz, ancak servise yollamalısınız" dedi.

Biiiiippp......!

Ben de sinirlendim abi, en son Massive 1003 ROM attım içine cihaz Hard Brick (kilit) oldu. İyi oldu. Bakalım nasıl çözecekler... Servise yolladım. İçini açıp oradan flash/bios'a müdahale ederek yüklüyorlarmış. Hadi yapamazlarsa göreceğiz boylarının ölçüsünü. Hard Brick çözmek kolay değildir. Bir hafta bekleyeceğim şimdi.

Son düzenleme:

dedey

0
Üye
24 Mar 2018
5
0
1
Merhaba
Aynı tablet bende var Next tablet HR11-01A Tablet yazılım atmam gerekiyor çünkü hiç açılmıyor internette bulamadım, varsa bana yazılımı pm den gönderir misiniz