Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Pembe / Mavi Serisi 06.07.2015 Tarihli Yazılımı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Next Minix HD Pembe / Mavi Serisi 06.07.2015 Tarihli Yazılımı.

Yazılım Notları :

Kod:
- Uydu/TP/Kanal Bilgileri güncellendi.
- Youtube test yazılımıdır.

Ekli dosyalar

• Next_MinixHD_06072015.zip
    5 MB · Görüntüleme: 269

myavuz78

0
Üye
22 Ocak 2013
2
0
1
Next minix hd pembe cihazıma bugün uydudan yazılım güncellemesi yaptıktan sonra görüntü bozuldu. pixeller dağıtmış gibi bir gòrüntü var. güncellemede bir sorun mu var? evdeki diğer cihazla tvyi denedim sorun yok. bir önceki yazılımı yükleyebilirmiyim? Acil yardım tesekkurler..

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
myavuz78 kardeşim istersen en düzgün olan (19.12.2014)eski yazılımı yükle.

**** yazılım yüklemeden önce USB TAKIN -USB GÜNCELLEME>DUMP YAZANA GELİN BAŞLATA BASIN (YAZILIM KANAL LİST KEY DB ALLSHARES YAZAN YERDE) CİHAZ YAZILIMI KANAL LİSTEN ABS OLARAK YEDEKLENİR.gerekirse tekrar yüklersin.

*** dıyzek ayarlarını not edin

** yüklenen her yazılımdan sonra fabrika ayarlarına dönün.

* kanal listenizi yeniden yapın.

*Next_MinixHD_01122014.tıklayınız

NOT:Karbon ustamızın verdiği Belirttiği gibi TEST dir.Muhtemelen düzenlenip yenilenecektir.

Ekli dosyalar

• Next_MinixHD_01122014.rar
    4.6 MB · Görüntüleme: 8
Son düzenleme:

furkanseli

0
Üye
11 Şub 2012
10
0
1
Next MİNİX HD Yazılımları

Next MİNİX HD (pembe) o kadar yazılım güncellemesi yapıldı ne işe yaradı farklılık ne oldu anlamadım valla.

nassat

0
Üye
26 Eki 2012
20
0
1
Arkadaşlar birbirimize danışmak için bu mesajı yazdığımı belirtirim.

1. Next Minix HD cihazlarında Sadece Şifreli Kanalları Tarama Seçeneği eklenmemiş mi yoksa sadece BLUE A/V modelinde mi bu seçenek yoktur?

2. Next Minix PembeHD, BlueHD veya Blue A/V kullanıp da 12209 H 10000 3/4 Show HD ve Habertürk HD kanallarında bazen şu sorunla karşılaşıyor musunuz?
Özellikle cihazı ilk açtığınızda bu iki kanaldan birini ilk kez açtığınızda 1 dakika içerisinde sinyalin yavaş yavaş kaybolduğunu fakat başka frekanstaki her hangi bir kanalı açıp geri 12209 ciner HD frekansına ait bu iki kanaldan birine geri döndüğünüzde hiçbirşey olmamış gibi gösterdiğine tanık olanınız var mı?
Sabit çanakta da ve santralde de aynı sorunu yaşadığımı belirtirim. Cihaz da bir problem olabilir mi?

Ciner Grubunun HD yayınlarında Yavaş yavaş sinyalin kesilmesine yetişemedim kaydı sinyal tamamen kesildiğinde telefonu yetiştirip kayda başlayabildim.

http://uptobox.com/jb5ucuhnfm02

Alternatif Link
http://www22.zippyshare.com/v/np4gd3RF/file.html

Son düzenleme:

aragornilti

0
Üye
11 Ocak 2012
27
1
3
Emeği geçen ustalara teşekkür ederim. Yazılım şu an için sorunsuz gibi duruyor. Youtube güzel olmuş.

dorado

0
Üye
4 Ağu 2013
45
3
8
aydın
bu yazılımda bana göre olumlu yanlar

görüntü kalitesi arttı
uydunun açılış süresi kısaldı
yotube bağlanma süresi azaldı 720 p ile bağlanabiliyo

muratt

0
Üye
21 Ağu 2012
58
3
8
06.07.2015 tarihli Next Minix HD Pembe cihaz yazılımı için emeği geçenlerin ellerine sağlık.

cabbar336

0
Üye
21 Mar 2012
4
0
1
ustalar size bir sorum olacak simdi bu cihazdan yeni güncellemeyi yapmak için uydu seçerken 42 derece turksat mi mecbur seçmemiz lazim? cunku benim evde canak ta turksat hariç butun uydular mevcut yoksa diğer uydulardanda güncellemeyi yapabilirmiyiz?

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
ustalar size bir sorum olacak simdi bu cihazdan yeni güncellemeyi yapmak için uydu seçerken 42 derece turksat mi mecbur seçmemiz lazim? cunku benim evde canak ta turksat hariç butun uydular mevcut yoksa diğer uydulardanda güncellemeyi yapabilirmiyiz?

Evet uydu güncelleme Türksat uydusu üzerinden 12422 H 30000 frekansı üzerinden güncelleme almaktadır.
http://www.next.web.tr/konular/4811...-Yazilim-Guncelleme-Frekansi-Degismistir.html

Türksat uydunuz yok ise USB bellek ile güncelleme yapabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...