Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Bakım çalışması

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
bakım çalışması mı var

mehmedim kapıda kalıyoruz hele bi :cay::cay::cay::cay::sigara2:buyur.

mehmet reklamların yönlendirmesini bi ayarla .

25135635_repair.jpg

Son düzenleme:

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,832
380
113
İstanbul
www.next.web.tr
Selamlar,

Sitede aşırı derecede kasmalar yaşandığını farkettim, malum bugün maçta var.

Temamız güzeldi ama sanki birazda onun yüzünden aşırı kasıyor.

Geçici olarak temayı devre dışı bırakarak sunucuyu tekrar tekrar yeniden başlattım.

Kullanıcılarımızın yorumlarına göre ve önümüzdeki günlerde sunucu sağlayıcılarımızla görüşerek daha hızlı alt yapı için ( yoğun günlerde sıkıntı yaşanmaması için ) çalışmalarımız olucaktır.

saygı ve sevgiyle

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Evet gerçektende son günlerde siteye girişte oldukça kasma yapmaya başlamıştı hayırlısı olsun diyelim.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
mehmet sıkıntı yok ve reklam gerekli ,Anlatmak istediğim reklama tıklayınca siteden çıkış olmasın tıklanan resim veya url yeni sekmede aç .

<div id="ad_thread_last_post_content"><embed src="http://www.next.web.tr/images/banner/world_fil_2.swf" height="310" width="290"> <br></div>

a href=" "

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
foruma giriş

Mehmetim foruma giriş çok zor -404 gate way hatası-konu tıklanıyor açılma çok uzun sürüyor.
giriş yapan kişide az Bİ ÇARE.(forum ana sayfasındaki reklamlar gif svf flash tür genelde Kasıyor ve Hala üye reklama tıkladığında SİTEMİZDEN ÇIKIŞ YAPIYOR( linki yeni sekmede aç komutu 4.2 de çalışıyor)

20:30 aktif olanlar
‎adam34, ‎agiray, ‎aicho, ‎alikerem, ‎aso_sat, ‎avciankara, ‎canbekli, ‎ctiryaki20, ‎dijimemo+, ‎Ersun48, ‎halit74, ‎hasan55, ‎hümayracan, ‎ilker, ‎lazcengiz, ‎mbkeskin, ‎mehmet50tr, ‎metehan__, ‎mortak, ‎ozonder35, ‎Rumen88, ‎serdi, ‎Shura76, ‎snrglr, ‎speedy_tr, ‎yaraliaslan,DOST_6080

Son düzenleme:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Şu an itibariyle biraz düzeldi, gerekli girişimler yapıldı sabah itibariyle daha stabil hale gelecek.

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,832
380
113
İstanbul
www.next.web.tr
Durum reklamlardan dolayı değil malesef.. server sunucumuz ve diğer ayarlarla alakalı.. aslen reklamları bende sevmiyorum ama foruma farklı bir görsel ve maddi destek sağlıyor..

en yoğun saatlerde tüm reklam ve görselleri kapatmama rağmen aynı hatayı aldık.. sorunun başka sebeplerden dolayı olduğunu anladık ve çözüm için çalışmaktayız..

daha sonrasında bu veya buna benzer sorunlar olursa hiç çekinmeden paylaşınız lütfen..

astra

0
Üye
16 Haz 2015
1,326
0
36
mehmetim foruma giriş çok zor -404 gate way hatası-konu tıklanıyor açılma çok uzun sürüyor.
Giriş yapan kişide az bi çare.(forum ana sayfasındaki reklamlar gif svf flash tür genelde kasıyor ve hala üye reklama tıkladığında sitemizden çikiş yapiyor( linki yeni sekmede aç komutu 4.2 de çalışıyor)

20:30 aktif olanlar
‎adam34, ‎agiray, ‎aicho, ‎alikerem, ‎aso_sat, ‎avciankara, ‎canbekli, ‎ctiryaki20, ‎dijimemo+, ‎ersun48, ‎halit74, ‎hasan55, ‎hümayracan, ‎ilker, ‎lazcengiz, ‎mbkeskin, ‎mehmet50tr, ‎metehan__, ‎mortak, ‎ozonder35, ‎rumen88, ‎serdi, ‎shura76, ‎snrglr, ‎speedy_tr, ‎yaraliaslan,dost_6080

ziyaretci sayisi cok fazlaydi 4 bini gordu bir ara malesef sunucular kaldirmiyor ama gereken yapilcaktir emimin,eger normal olsaydi hersey rekor olan 6687 sayisini gecerdik bu akşam, gercek olan bir sey var internet uzerinde uydu uzerine bu forum kadar kaliteli bilgiler veren yok,cccam server olsun ,iptv olsun,teknik destek,yazilim destegi ...bir gün gelcek 10 binleri gececez ziyaretci sayisinda ......

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Durum reklamlardan dolayı değil malesef.. server sunucumuz ve diğer ayarlarla alakalı.. aslen reklamları bende sevmiyorum ama foruma farklı bir görsel ve maddi destek sağlıyor..

en yoğun saatlerde tüm reklam ve görselleri kapatmama rağmen aynı hatayı aldık.. sorunun başka sebeplerden dolayı olduğunu anladık ve çözüm için çalışmaktayız..

daha sonrasında bu veya buna benzer sorunlar olursa hiç çekinmeden paylaşınız lütfen..

işte tam orada (daha sonrasında bu veya buna benzer sorunlar olursa hiç çekinmeden paylaşınız lütfen..) Emin ve rahat ol.

Teşekkürler EN İYİ OLMAK YOLUNDA Başarılar.

Ve unutmayın BU FORUM BİZİM HEPİMİZİN ..

ziyaretci sayisi cok fazlaydi 4 bini gordu bir ara malesef sunucular kaldirmiyor ama gereken yapilcaktir emimin,eger normal olsaydi hersey rekor olan 6687 sayisini gecerdik bu akşam, gercek olan bir sey var internet uzerinde uydu uzerine bu forum kadar kaliteli bilgiler veren yok,cccam server olsun ,iptv olsun,teknik destek,yazilim destegi ...bir gün gelcek 10 binleri gececez ziyaretci sayisinda ......

Bilgilendirmen için Sagol....

Son düzenleme:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113

Rekor sayımız Türksat 4A uydusunun aktarımı sırasında 33 bin küsür online kullanıcıya kadar çıkmıştı aslında ama yaşadığımız teknik sıkıntılar nedeniyle 1 yıllık tüm mesaj konu ve üyelikler kaybolmuştu ve çok eski bir yedeğe(2013) dönmek zorunda kalmıştık..

astra

0
Üye
16 Haz 2015
1,326
0
36
Rekor sayımız Türksat 4A uydusunun aktarımı sırasında 33 bin küsür online kullanıcıya kadar çıkmıştı aslında ama yaşadığımız teknik sıkıntılar nedeniyle 1 yıllık tüm mesaj konu ve üyelikler kaybolmuştu ve çok eski bir yedeğe(2013) dönmek zorunda kalmıştık..

ama bu rakamları goren bır sıtenın bır sure oncesıne kadar 700-800 gorememesı düşündürücü sanırım bır seylerde hata yapılmıs yada eksık yapılmış,bence en buyuk hata sosyal paylasım sıtelerinde gereklı tanıtımın yapılmaması aynı bılgıler facebook ve twitterde paylasılsa yada forumun varlıgını ınsanlara anlatılsa ınanın abartmıyorum bır numara olur...sayfada sureklı bır hareketlılık ınsanları her zaman ceker kendıne...umarım hersey daha guzel olur

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ

evet o günleride gördük göreceğiz ....Verilen emekler alınteri unutulmaz.

önemli olan zaman içinde adım adım Sağlıklı ve Paylaşarak büyümek olduğun yerde tutunmak .

Not: hani bi laf vardır SANAL ALEM

işte bu laf yere ve zamana göre bi laf

Bu site bu forum hiç sanal olmadı üstelik inadına Duygusal oldu .Belkide ondan burdayız hepimizden bi parça bu forumda .

Son düzenleme: