Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Hero HD - Türkiyenin ilk Faturasız (Kontörlü) Digitürk Uydu Alıcısı SATIŞTA....

NextBurada

0
Özel Üye
17 Eyl 2011
99
1
8
Next NX41010 Hero HD - Türkiyenin ilk Faturasız (Kontörlü) Digitürk Uydu Alıcısı

23.08.2016 Tarihinden Sonraki Güncel Kampanya ve Fiyat Bilgileri

[video=youtube;08um35vBZ-8]https://www.youtube.com/watch?v=08um35vBZ-8[/video]

AKTİVASYON ÜCRETSİZ

80 TL Hediye Extra Bakiye Dahil

1 Ay Lig Tv HD

3 Ay Giriş Paketi

HEDİYE

Giriş Paketi: 90 Gün (3 Ay) Hediye

Lig TV: 30 Gün (1 Ay) Hediye

80 TL extra Kontör (45 Gün Kullanım Süreli) Hediye

Extra Paket Fiyatları:

Aylık Giriş Paketi: 15 TL - Ürün ile birlikte 3 Ay Hediye -
Aylık Super (Sinema) Paket: 35 TL - Dilerseniz Hediye TL den Ücretsiz Ekletebilirsiniz -
Aylık Spor Extra (Lig 2-3-4) Paketi: 35 TL - Dilerseniz Hediye TL den Ücretsiz Ekletebilirsiniz -
Aylık Lig TV: 70 TL - Ürün ile birlikte 1 Ay Hediye -
Aylık Erotik Paket: 15 TL - Dilerseniz Hediye TL den Ücretsiz Ekletebilirsiniz -
Haftalık Lig TV: 35 TL / Derbi 50 TL (GS,FB ve BJK arasındaki maçlar) - Ürün ile birlikte 1 Ay Hediye -
( Cuma,Cumartesi,Pazar,Pazartesi ve Ertelenen Maçlar Dahil )

ahmetuz55

0
Üye
27 Ağu 2016
4
0
1
Arkadaşlar Merhaba benim bir sorum olacaktı bu cihazı bir aydır kullanıyorum ve digiturk modu değilde diğer modda kanal taraması yaptığım zaman kanal listesi değişiyor. Tarama sırasında bulduğu kanal sırasına göre sıralama yapıyor bu sorunu nasıl çözebilirim. Teşekkürler.

sadikyar

0
Üye
17 Eyl 2012
15
0
1
Aylık Futbol fiyatını 105 yapıp, diğer paketleri aynı fiyatta tuttular. Diğer paketler spor ekstra yayın hd değil. Film paketinde kanallar eksik hd yayı yok. Zaten fiyatını arttıramazsın.
Bu fiyatla maç izlenmez. Arama yaptım. Enflasyon %8 çıktı, dolar fiyatı %20 arttı. Bu fiyat artışının karşılığı yok. Müşteri temsilcisi bana fiyatlar ocak ağustos aylarında artar diyor. Artabilir ama bu artış makul olur. Neyi baz aldınız ki fiyatı böyle arttırdınız?
Yeni sezonda yeni ihalenin fiyatı artacak. Bu fiyat artışını düşünürsek Gelecek sezon aylık 150 hatta 200 lira gibi bir fiyat çekebilirler.

sadikyar

0
Üye
17 Eyl 2012
15
0
1
Yeni fiyat düzenlemesi yapılması gerekiyor.99 lira olan paket 140lira aradaki farkın azalması şart.