Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Pandoraya Yeni Yazılım ve İlgi İstiyoruz

bluebey

0
Üye
20 Ara 2012
22
0
1
Next pandora da artık birçok yeni program cihaz uyumsuzluğu nedeniyle yüklenemiyor. örnek periscope. örnek youtube. vb. vb. sayın yetkililer bir seneden fazladır yeni yazılım çıkarmıyorsunuz. insanlar cihazlarını yavaş yavaş çöpe atmaya başlıyor. Biraz ilgi istiyoruz.

theface

0
Üye
29 Eyl 2012
44
0
6
bluebey arkadaşıma aynen katılıyorum.dilimde tüy bitti nextdestege mail atmaktan ama sonuç yine aynı.adamların umurunda değil. next markasını böyle yerle bir ederek ellerine ne geçecek çok merak ediyorum

hümayracan

0
Üye
30 Tem 2015
52
1
8
Evet Next bizim Turkiye'nin Markası ve biz kullanmayı seviyoruz biraz ilgi olsa daha iyi olur tesekkurler. Çalışanlara saygılar.

ahmad.12

0
Üye
5 Şub 2015
15
0
1
iran dan من هم باشما موافقم شرکت نکست واقعا در مورد ریسیور نکست پاندورا و نکست اسلیم کوتاهی میکنه و تما م مشکلات این دو مدل همچنان باقی ست تورو خدا یه فکری کنید.

hercai43

0
Üye
18 Nis 2013
55
29
18
next firması pandoradan vazgeçti herhalde.eleştirilere bende katılıyorum. uzun zamandır.cihazı kullanmıyorum. sadece normal uydu alıcısı gibi. diğer programlar hep sorunlu çalışıyor.

kingg_56

0
Üye
10 Nis 2015
1
0
1
arkadaşların yorumlarına katılıyorum next firması sattığı ürünün arkasında durmalı.Sadece bu ürüne ilgi istiyoruz.

bluebey

0
Üye
20 Ara 2012
22
0
1
Sanırım artık Next ve ürünlerinden vazgeçip çöpe atma zamanı geldi. Ne desteklerinden ne de hiçbir forumdan sesleri çıkmıyor. Bu saatten itibaren next ile bütün yollarımı ayırıyorum. bir ton para verip aldığımız cihaz artık çöp olmuş durumda.

elipson

0
Üye
20 Haz 2013
10
0
1
Yazık ya gerçekten yazık. Hem nexte duyulan güvene hem de bir Türk firmasına gerçekten yazık ediyorlar. Çok mu zor ürününün arkasında durmak, gelen bir yazıya destek vermek?
Çevremde, forumlarda kime tavsiye edeceğiz bu markayı?

nightbird35

0
Üye
8 Tem 2012
31
8
8
next mini hd cool lada yazılım bekliyoruz yok öyle kanal bilgisi falan cillop gibi yazılım bekliyorum.

bluebey

0
Üye
20 Ara 2012
22
0
1
Sezgin isimli üyeye cevaben yazıldığı için cevabı aşağıya yazıp konuyu editledim.

Son düzenleme:

bluebey

0
Üye
20 Ara 2012
22
0
1
Uzun zaman dediğiniz 22.04.2015'de çıkmış en son yazılım?

Şu senin gibi hiç bir şey bilmeyip her şeyi biliyormuş gibi yorum yazanlara sinir oluyorum. Çıkardıkları son 3 Yazılım birbirinin aynısı önemli hiç bir değişiklik yok. Sen bu cihazı kullanıp memnunum diyorsan oda senin sadistliğin. Bizim elimizde şu an bir Uydu alıcısına göre hayli hatırlı para ödeyip aldığımız bir çöp var. Eğer benim cihazım android işletim sistemliyse ve ben marketten uygulama yükleyemiyorsam bu benim ayıbım değil. Ben android işletim sisteminin bana sağlayacağı imkanlardan yararlanamıyorsam neden bu cihazı alayım. Sen çok memnun isen cihazı sana satabilirim.

visit

0
Üye
16 Ağu 2015
6
0
1
Next firması bunu yapmayacak arkadaşlar boş yere üzmeyin kendinizi size satmış olduğu bu ürüne destek vermeyeceği son derece açık,destek verseydi eminin bu sorunların hiç birini yaşamazdık, bundan sonra başka bir firmanın ürünlerini alalım ama yerli olmamasına özen göstermek lazım zira tamamı kibar yankesici

theface

0
Üye
29 Eyl 2012
44
0
6
biz bağırıcağız,birileri hiç duymayacak.ben direkt yetkililerle konuştum adamların umrunda değil.siz neden bahsediyosunuz

zulfu_kartal

0
Üye
1 Mar 2015
25
0
3
ben yazılım falan istemiyorum. ben 3013 yazılımı kullanıyorum. şu sıralar cihazı güncelle diye yazı çıkıyor. bana bu güncellemeyi nasıl kapatacam yardımcı olurmusunuz