Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Hotbird 13E ve Eutelsat 7E network arama Yardımı

kamlaa

0
Üye
21 Tem 2015
9
1
3
Merhaba degerli forum kullanicilari

Hotbird 13E ve Eutelsat 7E uydularinin tum kanallarini bulabilmek icin kullanabilecegimiz network arama frekanslari nelerdir.

Birde Turksatta Dogu ve Bati olmak uzere iki adet network search frekansi var bunlarin farki nedir hangisini kullanmaliyim.

Tesemkurler.

NoKTa

0
Üye
21 Eyl 2012
241
25
28
K.Maraş
Tursatta dogu ve batı frakanslarındaki fark bazı kanallar doguda bazı kanallarda batıda bulunmuyor. O nedenle ikisinide mecburiyetten taratacaksın ya da expres taramayı kullanacaksın. Hotbirt ve Eutelsat a gelince bunların tüm kanallarını alman bulundugun konumla alakalı. Batı taraflarda isen zaten kör tarama ya da netvork açık şekilde yapılan tarama ile hepsini çıkarır sana.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Merhaba degerli forum kullanicilari

Hotbird 13E ve Eutelsat 7E uydularinin tum kanallarini bulabilmek icin kullanabilecegimiz network arama frekanslari nelerdir.

Birde Turksatta Dogu ve Bati olmak uzere iki adet network search frekansi var bunlarin farki nedir hangisini kullanmaliyim.

Tesemkurler.

Sayın arkadaşım ben HOTBİRD uydusunda NETWORK tarama için 11158 Frekans 27500 V Polaritede AÇIK konumda tarama yaptığımda tüm kanalları eksiksiz olarak buluyorum.Lakin W3 7* ise benim bildiğim bir frekans yok orada cihazın hafızada ne varsa onlarıda o şekilde taratıyorum.