Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

YENİ Next NX-41010 HERO HD Teknik Özellikleri ( Aylık Faturasız Digitürk )

che1917

0
Üye
15 Ağu 2016
23
0
1
Dediğinizi yapıyordum ben zaten.Benim demek istediğim kanal taraması yaptığımda yeni eklenecek kanallar mevcut kanal listesinin üzerine gelmesini istiyorum kanal listem bozulmasın yani her kanal taraması yaptığımda bunu söylemek istemiştim ben ve de hala bu sorunu çözemedim.

Öyle bir dünya yok. Tarama sonrasında yeni kanallar gelirse, hazırdaki listenin altına eklenir. Her cihazda bu böyle. Sonra onları istediğiniz yere kendiniz taşırsınız.

che1917

0
Üye
15 Ağu 2016
23
0
1
Kurban bayramında, Digitürk film ve dizi paketini tüm üyelerine hediye etmiş:

http://www.digiturk.com.tr/kurban-bayrami-ozel

Ama Faturasız digitürk aboneleri bundan yararlanamıyor.

Bu alıcıda acayip bir koruma sistemi var. :) Eutelsat'a ayarlı bir uydu anteniniz olsa bile, bu alıcıda Eutelsat Digiturk frekanslarını taradığınızda kanal çıkmıyor.

unicasoft

0
Üye
25 Ara 2016
1
0
1
Kanal sıralamasında atlamalar oluyor, mod tuşu ile digiturk sıralı ve türksat genel moda geçiş oluyor. Biss desteği olmaması yakışmıyor NEXT markasına. Yerli kanallara biss geldiğinde ne yapacağız? Bu cihazı alanlar digiturk abonelik olmazsa da kullanmaya devam edecekler... Ayrıca diseq ayarı, kanal sıralama ilk bakışta kolay değil. Azeri kanallarında şifre olmasa da şifre uyarı mesajı ekrandan kaybolmuyor. Bence güncelleme şart.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

Bilhan

0
Üye
27 Haz 2012
78
5
8
Diyarbakır
Herkese merhaba.
Üründe fiyat değişiklikleri yapılmıştır.
Ürün fiyatı; 169 TL (80 TL hediye kontör)
Lig tv aylık 105 TL
Lig tv haftalık 60 TL (derbi maçı varsa)
Lig tv haftalık 35 TL (derbi maçı yoksa)
Süper paket (film) aylık 35 TL
Sporextra paketi aylık 35 TL
Yetişkin paketi aylık 15 TL
İyi çalışmalar...

sadikyar

0
Üye
17 Eyl 2012
15
0
1
99 lira olan paket 140 lira bununla ilgili bir düzenleme şart. Makas çok artmış durumda