Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Yeniden ve Yeniliklerle Birlikteyiz.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
biraz önce her tıklamaya forum bukalemun gibi değişti güzelleşiyormu ne olacak galiba bu sefer

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
forumda değişiklikler oluyor bir mavi eskisi gibi bir siyah ağırlıklı çıkıyor karar verilemedi anlaşılan çalışmada sıkıntı yok stabil gözüküyor

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
Arada ufak testler yaptık usta, suan sorun yok. bilgilendirme için teşekkürler.

En üstte değişken duyuru eklendi.

ustam ben yazıyorum millet bende durum stabil diyor değişmemiş gibi bende sıkıntı bendemi diyorum halbuki değişiklik oluyor farkına varmıyorlar demekki teşekkürler

birde ustam önceki mesajlarda resimde ekledim forum sekmesini tıkladığımda çıkan ekran bu neden olabilir

Son düzenleme:

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
4,997
12,213
113
ALMANYA
ustam ben yazıyorum millet bende durum stabil diyor değişmemiş gibi bende sıkıntı bendemi diyorum halbuki değişiklik oluyor farkına varmıyorlar demekki teşekkürler

birde ustam önceki mesajlarda resimde ekledim forum sekmesini tıkladığımda çıkan ekran bu neden olabilir

Seni yazdiginin aynisi ben de oldugu icin tesekur ederek katildim.

A.kadri m

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
Seni yazdiginin aynisi ben de oldugu icin tesekur ederek katildim.

A.kadri m

collo1 ustam neden olur bu durum çerez falan hepsini sildim gene aynı başka kimsede olmuyor

Index of /forum
• Parent Directory
• eklentiler/

bu neden çıkar ve nasıl düzeltilir bilenler fikir verebilirlerse iyi olur

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
selam dijimemo foumda herhangi bir yerde iken konu okuyorken misal forum başlığını tıkladığımızda boş sayfa çıkıyor ındex of forum gibi yazı var yönlendirmede hatamı var sorun bendemi resim ekledim

Ekli dosyayı görüntüle 7728Ekli dosyayı görüntüle 7729

kadir ustam sanırım sen foto çekmek için kopyalarken forum indexini kopyalayıp kaydetmişsin .... hangi explorerda kaydettiysen bi düşün ona sag tıkla özellikler >dosya konumunu aç>klasör seçeneklerinden gizli dosya göster de> klasörlerin içinden birinde index kayıtlı durar bul ve sil.
hani küçükken hürriyetin tüm sayfayı kopyalar sonra html olarak kaydet der sonrada araya kendi resmimizle uydurma haber yapıp sonra explorerda açarak hava atardık hah işte öyle bişeyin biraz gelişmişini yapmışsın :nanik:

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
4,997
12,213
113
ALMANYA
collo1 ustam neden olur bu durum çerez falan hepsini sildim gene aynı başka kimsede olmuyor

Index of /forum
• Parent Directory
• eklentiler/

bu neden çıkar ve nasıl düzeltilir bilenler fikir verebilirlerse iyi olur

Böyle bi uyariya ben de hic olmadi belki de hafta da bir ccleaner temizlik yapiyorum @Karbon nun tafsiyesi on dan dir belki edga yi kullaniyorum.

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
4,997
12,213
113
ALMANYA
Duyuru ekletisini biraz daha ortaya dogru olsa daha cok dikkat ceker sol köseye cok yakin olmus.

Unbenannt.jpg

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
Böyle bi uyariya ben de hic olmadi belki de hafta da bir ccleaner temizlik yapiyorum @Karbon nun tafsiyesi on dan dir belki edga yi kullaniyorum.

tavsiyene uydum ustam karbonada selam hiç aklıma gelmezdi ccleaner kullanıcam hep uzak durmuştum ilk defa böyle birşey oluyor şimdi sorun kalmadı tamamdır