Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Forum Sayfamızın Yeni Reponsive (Mobil) Temasını Beğendiniz mi ?

Forum Sayfamızın Yeni Reponsive (Mobil) Temasını Beğendiniz mi ?

• Kullanılan toplam oy
    53

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
Bir çıkıp tekrar girermisin ? çerezler silnsin.;)

çerez merez bırakmadım çıkıp girdim gene aynı önemlide değil sadece ikonları gözükmüyor orada oldukları belli çalışırmı denemedim dur rep vereyim bakim çalışıyormu
denedim rep çalışıyor diğeride çalışır heralde
moderatöre bildirde çalışıyor bende sıkıntı heralde düzelir

Son düzenleme:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
çerez merez bırakmadım çıkıp girdim gene aynı önemlide değil sadece ikonları gözükmüyor orada oldukları belli çalışırmı denemedim dur rep vereyim bakim çalışıyormu
denedim rep çalışıyor diğeride çalışır heralde

Haha çalıştı gelmiş Rep :) bu durumda kullandığın PC nin adobe flash desteğini falan yada java uygulamalarını bir güncelle istersen, yada başka tarayıcı ile de dene.. belki ondan olabilir..

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
Haha çalıştı gelmiş Rep :) bu durumda kullandığın PC nin adobe flash desteğini fala yada java uygulamalarını bir güncelle istersen, yada başka tarayıcı ile de dene.. belki ondan olabilir..

hepsi güncel ama bi bakim rep veren belli olmuyor biri replemiş ama adı yok bilsek iyi olmazmıki

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
sayın dji memo ikonları türkceleşirse iyi olur mesala yeni konu acında new yerine yeni yeni konu ekle falan birde avatar eklenirse daha iyi olacak

mehmedim ugur hoca haklı isteriz bize düşen istemek sana düşen yapmak yaniiiii

O9Dva0.png
yeni konu

B6zaAV.png
eski konu

ugur26

0
Özel Üye
15 Eki 2011
57
6
8
sayın karbon bu ekelenti ekle dosya ekle bölümünü bi bakarmsınız daha kolay olsa yüklemesi dosya yükleme bölümüne bi bakarmsınız

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Top 10 biraz daha değiştirdim bu şekilde nasıl arkadaşlar?

netron

0
Üye
5 Ara 2015
14
1
3
Arkadaşlar sizlerde gördüğünüz tüm sorunları yazabilirsiniz. Bizimde gözümüzden kaçan şeyler olabilir. :)

Responsive tema için çalışma yapmam gerekiyor o temayı bu foruma kuracağım ama eklentileri de ona göre ayarlamak gerekiyor. Biraz daha zamana ihtiyaç var.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
iki yazı yazdım ana sayfaya döndüm forum ana teması degişmiş eski görünüm yeni kayıtlamı gelmiş

Arkadaşlar sizlerde gördüğünüz tüm sorunları yazabilirsiniz. Bizimde gözümüzden kaçan şeyler olabilir. :)

Responsive tema için çalışma yapmam gerekiyor o temayı bu foruma kuracağım ama eklentileri de ona göre ayarlamak gerekiyor. Biraz daha zamana ihtiyaç var.

Emeğine sağlık kardeşim Kolay gelsin
begeni_buton.png
begeni_buton.png
begeni_buton.png
begeni_buton.png

begeni_buton.png