Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

read default data

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,562
57,601
113
izmir çamdibi
arkadaşlar next amigo cihazında read default data konumundan sarı tuş ile bilgileri usb ye atım bazı cihazlarda cihazdan cihaza yazılım yükleme vardı usb ile buradaki bilgileri başka bir amigoya yüklemek istedim bildiğiniz gibi benim cihazımda free server 2104 yılında aldım 2017 kadar aktif bu konuda bilgisi olan varmı
Xqb8qk.png

denemek isteyenler ekteki dosyayı cihazına yükleyebilir
not:sorumluluk yükleyene aitir test amaçlı verilmiştir

Ekli dosyalar

• CAFI.rar
    254.1 KB · Görüntüleme: 23

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
arkadaşlar next amigo cihazında read default data konumundan sarı tuş ile bilgileri usb ye atım bazı cihazlarda cihazdan cihaza yazılım yükleme vardı usb ile buradaki bilgileri başka bir amigoya yüklemek istedim bildiğiniz gibi benim cihazımda free server 2104 yılında aldım 2017 kadar aktif bu konuda bilgisi olan varmı
Xqb8qk.png

denemek isteyenler ekteki dosyayı cihazına yükleyebilir
not:sorumluluk yükleyene aitir test amaçlı verilmiştir

cafi ustam bunu niye verdin freeshare süresi uzar diyemi yani bunu yükleyen 2017 bitiş olabilir diyemi benim fikrim olmaz cihazın ıd sine göre tarih otomatik verilir ilk bağlantı sağlandığı zaman ıd değişecekseki değişmez donanımla ilgili yazılımla değil neden olmasın ama cihazın ıd sini başka yolla değiştirirsen mümkün gibi

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,562
57,601
113
izmir çamdibi
yüklemek istiyenler için test amaçlı verdim örnek olarak multivizyon aktif iken uyducular aktif bir cihaz ile cihazdan cihaza yazılım yüklüyordu yükleyen cihazdaki bilgiler bire bir yüklenen cihaza yükleniyordu ekteki dosyadaki bin dosyaları yüklenirse belki olur diye düşündüm sadece test amaçlı somut bir şey yok

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
yüklemek istiyenler için test amaçlı verdim örnek olarak multivizyon aktif iken uyducular aktif bir cihaz ile cihazdan cihaza yazılım yüklüyordu yükleyen cihazdaki bilgiler bire bir yüklenen cihaza yükleniyordu ekteki dosyadaki bin dosyaları yüklenirse belki olur diye düşündüm sadece test amaçlı somut bir şey yok

Olabilir next 2000 den 2000 e aktarma yapmıştım dediğin gibi

eray

0
Üye
14 Ocak 2013
232
7
18
next amigo free server im bir ay önce süresi dolduğu için kapandı.bende next com tr ye durumu anlattım ve sürenin uzatılmasını talep ettim bugün itibariyle free serverim açıldı.onlar mı açtı yoksa kendiliğindenmi açıldı bilmiyorum bunun için bir mesaj gelmedi.

Son düzenleme:

eray

0
Üye
14 Ocak 2013
232
7
18
ıd nosu istemediler ben forumlarda bazı kişilerin server sürelerinin uzadığını yazdım .banada yardım edin dedim.onlardan son yazılımı yükleyin mesajı geldi o kadar . bir ay sonrada yani bügün bir yıl uzamış olarak gördüm.

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,562
57,601
113
izmir çamdibi
konu açıklığıa kavuşmuştur server süresi biten arkadaşlar son yazılımı yükleyip deneyebilirler
son yazılım deken yüklediğiniz yazılımın tarihide yazın internetenmi güncelediniz usb ile atınız

eray

0
Üye
14 Ocak 2013
232
7
18
önce usb den onbeş gün sonrada sonra da internetten yükledim umarım faydalı olmuşumdur