Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

D smart

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
381
72
28
mrb biz bu 23 kanalı sekiz yıldır ücretsiz izliyorduk şimdi ne olacak elimizdeki cihazları çöpemi atacaz sekiz yıl önce 340 tl para ödemişdim şimdi bu paralar havayamı uçtu ben cihazımı hd cihaz ve yayın olarak değiştirmek istemiyorum ne yapacaz şimdi benim elimde normal uydu cihazıda yok normal uydu cihazı olarakdamı kullanamayacagız böyle adalete yazıklar olsun tşk

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
Öncelikle konuyu böyle açtınız ancak şunuda belirtmeliyim ki ömür boyu bedava kanal izlemek olmaz. D-smart değiştir kampanyası ile HD cihaza geçebilirsiniz.

yaymaz

0
Üye
4 Ocak 2013
24
3
3
acaba sorun biz demi onlar damı adamların kampanyasına baktım aile paketi demişler 27 tl fiyat koymuşlar 13 tane kendi kanalları 30 tane zaten uyduda normal cihazlarla izlediğimiz kanallar sonrasında 10 adet kanal daha koymuş fiyat 37 tl olmuş 7 kanal daha koymuş fiyat 47 tl 10 kanal daha fiyat 57 tl sonrasında 3 kanal 69tl yani toplamda 43 kanalı ayda 69 tl den 24 ay taahhüt ederseniz ödeyeceğiniz para 1.656 tl sizce değer mi bence değmez 13 tane kanala ayda 27 tl isteyen ve kendi cihazları beş para etmeyen doğan gurubunun yalanlarla müşterilerini kandırması ve buna inanıp para verdiğimize göre demekki sorun bizdeymiş ?