Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

canlı tv

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
canlı tv izle de kanal d niye çalışmıyor sıkıntı benim bilgisayardamı programdamı diğer kanallar aktif

Sn.Arkadaşım konuyu cihazla ilgili bir yere açmışsınız fakat kastınız FORUM daki CANLI TV İZLE ise ondaki KANAL-D programı bende AÇILIYOR...Yaptığım ise kısaca şöyledir,canlı tv ye tıklıyorum oradan açılan pencereden sağ taraftaki kanal isimleri üzerine geliyorum.KANAL-D yi tıklıyorum akabinde karşıma çıkan SAĞ tarafa bakan Ok işareti gibi simgeye tıkladımmı kanal açılıp izlenmeye başlıyor....

chnv

0
Üye
14 Şub 2015
29
0
1
kütahya/simav
usta dediğin gibi yapıyorum yeni sekme den k.d internet sitesine geçiyor burdaki canlı tv izle de olduğu gibi çok sağlıklı izleyebildiğimi söyleyemem diğer kanallar da direk açılıyor ve hiç sıkıntı yok

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
usta dediğin gibi yapıyorum yeni sekme den k.d internet sitesine geçiyor burdaki canlı tv izle de olduğu gibi çok sağlıklı izleyebildiğimi söyleyemem diğer kanallar da direk açılıyor ve hiç sıkıntı yok

Doğrudur belki bu kanalın IP linki ile ilgili farklı bir durum olabilir o yüzden farklı bir şekilde izleniyor olabilir.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113

burada kısayolu zipli olarak paylaşmıştım indirip kullan eski ekranmlı çıkıyor tam ekran ıvır zıvır yok sağda liste halinde kanal listesi var ilk hali yani

http://www.next.web.tr/showthread.php/5347-Forumumuza-CANLI-TV-Özelliği-Eklenmiştir.html?p=52202&viewfull=1#post52202