Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

YENİ Next Minix HD Amigo Plus Teknik Özellikleri

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
YENİ Next Minix HD Amigo Plus Teknik Özellikleri

XXXXXXXXXX SATIN ALMAK İÇİN XXXXXXXXXX

attachment.php

Teknik Özellikler

• HDMI 1.3 1080P FULL HD Çıkış
  • SunPlus SPHE 1506A CPU
  • 16MB Flash / 2GB DDR3 RAM Bellek
  • DVB-S2/MPEG-4/H264 Uyumlu.
  • 10000 Kanal Hafıza (TV+Radyo)
  • 8bit Renk Grafik Menü
  • USB ile Yazılım Gücelleyebilme
  • 950-2150MHz Frekans Aralığı
  • 2×USB2.0 Portu
  • CA Kart Okuyucu
  • Ethernet Port ile internet bağlantısı
  • DiSEqC1.0/1.1/1.2 ve USALS Desteği
  • 3G ve GPRS Dongle Modem Desteği
  • USB WiFi Aygıt Desteği (MTK 7601) Ayrı satılır
  • Medya Oynatıcı Özelliği.
  • MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4 ve H.264 Uyumlu
  • MPEG-1&MPEG-2 Layer I ve II, MP3
  • Film Oynatıcı: MPEG-2,TS, AVI, MKV, MPEG-4 Video Codec1
  • Tüm TV'lere Uyum Sağlamak için HD OUT ve SCART Konektörler
  • Müzik Oynatıcı: WAV, MP3
  • Resim Oynatıcı: JPEG BMP PNG GIF

XXXXXXXXXX SATIN ALMAK İÇİN XXXXXXXXXX

Ekli dosyalar

• Next Minix HH Amigo PLUS.jpg
    Next Minix HH Amigo PLUS.jpg
    82.4 KB · Görüntüleme: 1,383

uygar2580

0
Üye
13 Ocak 2012
9
1
3
NEXT MİNİX AMİGO + PLUS ( 2016 MODEL )
AMİGO YENİLENDİ
ARTIK 2GB DDR3 RAM İLE DAHA HIZLI VE DİJİTAL GÖZLÜ
İP TV KANALLAR HAZIR
TÜRKSAT 4A AYARLI KANAL LİSTESİ GÜNCEL SON VERSİYON YÜKLÜ

KUTU İÇERİĞİ

1- Uydu Alıcı
2- HDMI Kablo
3- Bir Adet Akıllı Kumanda
4- Ekranlı Kumanda Gözü
5- Adaptör
6- Kumanda Pilleri
7- Yapışkanlı Askı Aparatı
8- Kullanma Kılavuzu, Garanti Belgesi ve Faturası

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
HDMI 1.3 1080P FULL HD Çıkış
SunPlus SPHE 1506A CPU
16MB Flash / 2GB DDR3 RAM Bellek
10000 TV & Radyo kanal kapasitesi
RJ45 10/100M Ethernet Arayüz
2 x USB 2.0 Port (HDD ve WiFi Aygıt) Aynı anda çalışabilme
CA Smart Kart Okuyucu
3G ve GPRS Dongle Modem Desteği
USB WiFi Aygıt Desteği (MTK 7601) Ayrı satılır
İP ve Movie Online Desteği
USB Aygıt üzerinden TV Kanallarını kayıt ve TimeShift fonksiyonları
Farklı formattaki Video ve Müzik dosyalarını oynatma Resim slayt gösterimi
Çeşlitli Internet Uygulamaları; YouTube, WebTV, POP TV, Weather, GoogleMaps, DLNA, RSS. Native N32 Sunplus Oyunları, Extrrange Rate
CMDA, DLNA, big2small, small2big uygulamalarını destekler
FREE SERVER
TRT1-TRTSPOR-TRT3-NTV-NTVSPOR MAÇ YAYININDA Biss ŞİFRELERİ KIRMA ÖZELLİĞİ

ÜRÜNLERİMİZİN HEPSİ SIFIR AMBALAJINDADIR
ÜRÜNLERİMİZ ORJİNAL ÜRÜN OLUP KAPALI KUTUSUNDA SIFIR OLARAK GELECEKTİR.

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
496
64
28
Trabzon
next in amigo cihazındaki katakullileri görünce bu cihaza da olumlu ister istemez yaklaşamıyorum.
film izle özelliği var ama kullanamıyoruz daha doğrusu hizmeti kestiler.
youtube var kullanamıyoruz
ıptv var yayın çeşitli aralıklarda bozuk plak gibi tekrarlıyor.
cccam var fakat yayını 5 sn izleyebiliyorsun
hd kanallar var ama görüntü belli aralıklarda kasma sorunu var. bunlar uzar gider ve işin üzücü yani hiçbir iyileştirme yazılımı da çıkartmadılar
yeni cihaz hayırlı olsun özellikleri de şahane umarım önceki amigo serisine yaptıkları muameleyi bu cihaza da yapmazlar.
zaten 4k uydu cihazları uygun fiyata geldimi bir sonraki tercihim onlardan yana olacaktır.
şunu da söylemeliyim yeni cihazlar çıkarmak önemlidir fakat müşteri memnuniyeti sattırır cihazlarını sen sattım iş bitti yenisini çakarım dersen diğer firmaların gazabına uğrarsın elbet birgün
saygılarımla

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
next in amigo cihazındaki katakullileri görünce bu cihaza da olumlu ister istemez yaklaşamıyorum.
film izle özelliği var ama kullanamıyoruz daha doğrusu hizmeti kestiler.
youtube var kullanamıyoruz
ıptv var yayın çeşitli aralıklarda bozuk plak gibi tekrarlıyor.
cccam var fakat yayını 5 sn izleyebiliyorsun
hd kanallar var ama görüntü belli aralıklarda kasma sorunu var. bunlar uzar gider ve işin üzücü yani hiçbir iyileştirme yazılımı da çıkartmadılar
yeni cihaz hayırlı olsun özellikleri de şahane umarım önceki amigo serisine yaptıkları muameleyi bu cihaza da yapmazlar.
zaten 4k uydu cihazları uygun fiyata geldimi bir sonraki tercihim onlardan yana olacaktır.
şunu da söylemeliyim yeni cihazlar çıkarmak önemlidir fakat müşteri memnuniyeti sattırır cihazlarını sen sattım iş bitti yenisini çakarım dersen diğer firmaların gazabına uğrarsın elbet birgün
saygılarımla
Arkadaşlar burdan nextin savunuculugunu yapmayacağım fakat bazı konuların next yazılımından kaynaklanmadıgının bilinmesini isterim.
Ulaşamadıgımız bazı uygulamalar internet hizmet saglayıcılarımızın ve denetim kurulunun SINIRSIZ İMKANLARI Sınırlı yapmaları neticesinde oldugunun bilinmesi gereklidir.

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
Arkadaşlar burdan nextin savunuculugunu yapmayacağım fakat bazı konuların next yazılımından kaynaklanmadıgının bilinmesini isterim.
Ulaşamadıgımız bazı uygulamalar internet hizmet saglayıcılarımızın ve denetim kurulunun SINIRSIZ İMKANLARI Sınırlı yapmaları neticesinde oldugunun bilinmesi gereklidir.
Hiçbirşey yapamıyorsan PowerVU'yu getirirsin en azından hocam. Sattım gitti mantığı olduğu sürece Next pişmanlıktır. Yazık ediyor firma kendine.

TEKONMAN

0
Üye
12 Ağu 2012
127
5
18

O zaman Next te kendinden kaynaklanmayan sorunları çözüp öyle satacak ürünlerini. Yukarıdaki Arkadaşın dediği gibi göstermelik bir sürü özellik var hiçbiri çalışmıyor. Next Minix Cx in özelliklerini bile kendi sitelerinde yanlış yayınladırlar. Bilerek veya bilmeyerek ben e posta gönderince düzelttiler. Ne yatıklarını inanın kendileri de bilmiyorlar. Sadece piyasadaki ürünleri toplayıp üzerine kendi logolarını ve adlarını yazıp satıyorlar. Ondan sonrada iyiye değil en iyiye sahip olun diye reklam yapıyorlar. olay bundan ibaret. Ben Nexti hiç kimeseye tavsiye etmem. Bu işten para kazananlar bana kızacaklar ama olsun. Görünen köy kılavuz istemez.

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
280
174
43
Cihaz beni ciddi hayal kırıklığına uğrattı hali hazırda amigo kullanıcısıyım plus ın daha hızlı kanal geçişine sahip olmasını bekliyordum yavaş!, arayüz menü 10 sene öncenin uydu alıcıları gibi tambi facia! Favori listesi oluşturmada ciddi sıkıntı var favori listesindeki kanal sıralaması değiştirilemiyor mesela �� _'tüm kanallar'da ki liste sıralamasına izin veriyor büyük bi hata, favorideyken sadece seçtiğiniz uydudaki kanallar favori listesinde kalsını belirleyemiyorsunuz mesela bu da amigoda mevcutken plusda yok...yani amigo mu amigo plus mı sorusuna kesinlikle amigo diyorum...Plus ı hiç beğenmedim bu cihaz next için tam bi facia olmuş...

Yeni uydu alacak arkadaşlar AMİGO PLUS DAN UZAK DURUN, TAM BİR HAYAL KIRIKLIĞI...

Next Amigo Plus!

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
280
174
43
Amigo yeni, amigo plus eski cihaz gibi!!! :(

Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
Cihaz beni ciddi hayal kırıklığına uğrattı hali hazırda amigo kullanıcısıyım plus ın daha hızlı kanal geçişine sahip olmasını bekliyordum yavaş!, arayüz menü 10 sene öncenin uydu alıcıları gibi tambi facia! Favori listesi oluşturmada ciddi sıkıntı var favori listesindeki kanal sıralaması değiştirilemiyor mesela �� _'tüm kanallar'da ki liste sıralamasına izin veriyor büyük bi hata, favorideyken sadece seçtiğiniz uydudaki kanallar favori listesinde kalsını belirleyemiyorsunuz mesela bu da amigoda mevcutken plusda yok...yani amigo mu amigo plus mı sorusuna kesinlikle amigo diyorum...Plus ı hiç beğenmedim bu cihaz next için tam bi facia olmuş...

Yeni uydu alacak arkadaşlar AMİGO PLUS DAN UZAK DURUN, TAM BİR HAYAL KIRIKLIĞI...

Next Amigo Plus!
selam öncelikle cihazınızı güle güle kullanın hayırlı olsun
bu favori liste konusu yeni yazılım desteğiyle düzeltilebilir sanırım diğer cihazlardada bu gibi sıkıntılar zamanla düzeltilmiştir
başka ne gibi sıkıntılar var mesela amigo kullananlar hep yazmışlardır sende amigo kullanıyorsun
sinyal yok uyarısı bundada varmı?
benim merak ettiğim iptv stabilmi? takılma yapınca kısa sürede tekrar bağlantı yapabiliyormu yada hiç bağlanmıyormu gibi ve kaç iptv kanal kapasitesi var(kullanıcı bölümü)
XTREAM IPTV bölümünü denedinizmi fikirleriniz nedir
görüntü kalitesi tatminkarmı?
gibi bilgilendirme yapabilirmisiniz

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
araz dolara çevirirsek 70 ila 75 dolar gibi fiyatı çıkıyor

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
280
174
43
İşte "yeni yazılım desteği" dediğimiz şey bizim istememiz beklememiz veya evde kendimizin yapmasıyla olmuyo ya hani :) cihaz bu iken bu cihazdan uzak durmalı, next amigo; plus a göre çok güzel bir cihaz...