Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Bulsatcom Hellas Sat 2 (39°E) - Tüm yayınlar

tv17

0
Özel Üye
6 Şub 2015
637
181
43
Yenilendi, yeni gibi sofcamlarda yazılar var ama her zaman açan bulsat hellasatta bulunan planete müzik kanalı hala açılmıyor ve adminlerde bir türlü cevap vermiyor nedense. Olumlu yada olumsuz cevap verin lütfen..

Eskisi gibi çabuk şekilde açılmıyor biraz geç açılıyor arada bir donma oluyor bende bulsat kanallarında

kanarya33

0
Üye
10 Eki 2013
28
0
1
Bilgi için teşekkür ederim..

Yenilendi, yeni gibi sofcamlarda yazılar var ama her zaman açan bulsat hellasatta bulunan planete müzik kanalı hala açılmıyor .neden hep bu sorunu yaşıyorum az önce yine denedim açılmıyor. İlgilenirseniz sevdiririm. şimdiden teşekkür ederim.

--------------------

Bilgi için teşekkür ederim..

Yenilendi, yeni gibi sofcamlarda yazılar var ama her zaman açan bulsat hellasatta bulunan planete müzik kanalı hala açılmıyor ilgilenirseniz sevinirim

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
Yenilendi, yeni gibi sofcamlarda yazılar var ama her zaman açan bulsat hellasatta bulunan planete müzik kanalı hala açılmıyor .neden hep bu sorunu yaşıyorum az önce yine denedim açılmıyor. İlgilenirseniz sevdiririm. şimdiden teşekkür ederim.

--------------------

Yenilendi, yeni gibi sofcamlarda yazılar var ama her zaman açan bulsat hellasatta bulunan planete müzik kanalı hala açılmıyor ilgilenirseniz sevinirim

Hellas Sat 2 deki Planeta HD müzik kanalı özel server ile açılıyor.Newcamd ile Arena Sport 1-2-3-4 kanalları açılıyor.Astra19 E-Hotbırd 13E VE Astra 4.9 E deki belgesel kanallar açılıyor.

admo

0
Üye
7 Nis 2017
116
81
28
Arkadaşlar, machine 3d 'de bulsatta arenasportları seyretmek için newcamdı nasıl giriyoruz. Ne yapmamız gerekiyor. Yardım edermisiniz.
Teşekkür ederim.

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
Arkadaşlar, machine 3d 'de bulsatta arenasportları seyretmek için newcamdı nasıl giriyoruz. Ne yapmamız gerekiyor. Yardım edermisiniz.
Teşekkür ederim.

Menü tuşuna basıp,girişler blümüne geliyoruz.Server ayarlarına gelip okeyliyoruz.Bağlantı açık yapıp kaydediyoruz.Giriş tercihlerindede Free S. açık yapıp kaydet.hepsi bu kolay gelsin.

admo

0
Üye
7 Nis 2017
116
81
28
Malesef açılmadı. Yalnızca nova, kino nova, diema family, axn açık. Nova sport'da kapalı.

kanarya33

0
Üye
10 Eki 2013
28
0
1
Bulsat 12524 H 30000 açmıyor verilen sofcam lar da düzeltildi yenilendi gibi yazılar var ama sonuç yok. Neden eski tarihle veriliyor anlamış değilim hangi tarihte yenilendikse o tarihi verseniz daha güzel olmaz mı. yeni yazıyor ama tarih eski. Sonuç yeni de olsa eskide olsa açmıyor. Umarım dikkate alırsınız. Kolay gelsin sizlere değerli yöneticiler. İyi çalışmalar diliyorum. Not. cihazım NEXT_5000HDCX

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Bulsat 12524 H 30000 açmıyor verilen sofcam lar da düzeltildi yenilendi gibi yazılar var ama sonuç yok. Neden eski tarihle veriliyor anlamış değilim hangi tarihte yenilendikse o tarihi verseniz daha güzel olmaz mı. yeni yazıyor ama tarih eski. Sonuç yeni de olsa eskide olsa açmıyor. Umarım dikkate alırsınız. Kolay gelsin sizlere değerli yöneticiler. İyi çalışmalar diliyorum. Not. cihazım NEXT_5000HDCX

Sevgili kardeşim söz konusu TP sadece 1 adet kanal İRDETO yayın yapar diğerleri BULGARYCRYPTO şifreleme sistemi ile yayın yapar ve sadece PAYLAŞIM ile izlenebilirler...

kanarya33

0
Üye
10 Eki 2013
28
0
1
Sevgili kardeşim söz konusu TP sadece 1 adet kanal İRDETO yayın yapar diğerleri BULGARYCRYPTO şifreleme sistemi ile yayın yapar ve sadece PAYLAŞIM ile izlenebilirler...

Bilgi için teşekkür ederim sayın Haydar. O zaman neden açmayan tp için safcam veriliyor, sofcam ne işe yarıyor ?Neyse bilgi için tekrar Teşekkür eder çalışmanızda başarılar diliyorum.

kanarya33

0
Üye
10 Eki 2013
28
0
1
Sofcam

Bilgi için teşekkür ederim sayın Haydar. O zaman neden açmayan tp için safcam veriliyor, sofcam ne işe yarıyor ?Neyse bilgi için tekrar Teşekkür eder çalışmanızda başarılar diliyorum.

Sayın yöneticiler
üç ay önde baktım sofcam düzeltildi yenilendi sürekli bakıyorum bugün de baktım yine aynı yazı, indirimlerin sayısına bakıyorum hep aynı, sonuç değişmemiş yani.
Demem o ki bu kadar zor mu yeni tarihle sofcam ları vermek, eğer sofcam artık işe yaramıyorsa bunu anlarım ama ne oluşa olsun siz güncel tarihle verseniz, masala 18.7.2017 gibi iyi çalışmalar size. Saygılarımla..

ziya62

0
Üye
7 Mar 2015
518
9,775
93
Bulsatcom @ 39°e yeni transponder
12524 H 30000 (NAGRA) (Bulcrypt)
Cccamla açık