Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Digiturk youtube uygulaması

nisan yagmuru

0
Üye
27 Ocak 2016
19
0
1
Digiturk youtube uygulamasında bazı videolar izlenemiyor. Videoya erişilemiyor yazıyor. Fakat aynı video bilgisayarda telefonda ve next uydu alıcısında açılıyor herhangi bir ayar mi yapmak gerekiyor. Sebebi Nedir

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Merhabalar öncelikle kullanmakta olan cihazınızın modelini yazmamışsınız.! İsterseniz önce oradan başlayalım eğer aramızda o model cihaz kullanan varsa belki yardımcı olabilirler.Fakat siz daha çabuk sonuç isterseniz hemen yarın DT müşteri hizmetlerini arayıp teknik destek biriminden bu konuda yardım almayı talep edebilirsiniz.Bu durumu MH yetkilisine bildirip çözüm talep ediniz baktınız kem küm ediyorlar o halde bu konu hakkında bilgi alabileceğim bir birime bağlayın deyin.Muhtemelen bir şekilde yardımcı olacaklardır...

IIhackerII

0
Özel Üye
5 Şub 2015
2,058
10
38
hatay
haydar ustam benım cıhaz next amigo yanlız you tobe bazı ıcrıklerını gostermiyor acaba filtreleme modumu var olsada olur olmasada olurda konu acıldı dıye bır soruyum dedım

nisan yagmuru

0
Üye
27 Ocak 2016
19
0
1
MH aradım aynen dediğiniz gibi kem Kum ettiler. Kayıt açıyoruz dediler daha sonrada donus yaptılar, problemin kendilerinden değil youtube şirketi kaynaklı olduğunu söyleyince geçiştirdiler.
hacker arkadaşımızın dediği gibi filtreleme olabilir mi
Cihaz digiturk HM 9505HD

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
MH aradım aynen dediğiniz gibi kem Kum ettiler. Kayıt açıyoruz dediler daha sonrada donus yaptılar, problemin kendilerinden değil youtube şirketi kaynaklı olduğunu söyleyince geçiştirdiler.
hacker arkadaşımızın dediği gibi filtreleme olabilir mi
Cihaz digiturk HM 9505HD

Anlıyorum tam tahmin ettiğim gibi cevap vermişler...Malumunuz YOUTUBE uygulamaları geçen aylarda bir kaç kez sıkıntı yaratmıştı.! Bu sorunlar sizinde yazmış olduğunuz gibi bazı cihazlara YAZILIM desteği ile YAMA yapılarak bir nebze olsun giderilmişti.Malumunuz DT sözüm ona LEGAL bir şirket bu tür şeyleri cihazlarına nasıl eder yapar bilemem ama bildiğim bir şey var bunlara pek güven olmaz...Yani herşey olabilir artık filtrelememi var yoksa başka birşeymi bu konuda net bir bilgi vermek gerçektende çok zor.Aynı video NEXT yada başka cihazda oynarken DT cihazında oynamasın ,soru soruluncada saf ayaklarına yatmaları oldukça düşündürücü.!