Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Türk Telekom TT175 Ekran Görüntüsü Alma (Resimli Anlatım)

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
1464639946_turk-telekom-tt175-ekran-goruntusu-alma-resimli-anlatim.jpg

Türk Telekom TT175 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?
Türk Telekom TT175 modelli telefon Türk Telekom’un kendi bünyesinde adını vererek çıkardığı akıllı telefonlar seçeneğinde ilk olma özelliğine sahiptir. Telefonun renk seçeneklerine bakacak olursak 3 tercihimiz olacaktır. Dark Grey, Silver, Gold tercihlerimizden biri olmalıdır. 5.5 Full Hd ekrana sahip olan TT175 metal tasarımı sayesinde şık bir görüntüye sahiptir. Parmak izi okuyucusu sayesinde telefonunuza erişimi kısıtlayabilir, sizden başkasının telefonunuza erişmesine izin vermeye bilirsiniz. Yüksek kaliteli kamerası olan TT175’in 13mp arka kamerası, 5mp ön kamerası yani selfie kamerasına sahiptir.

Teknoloji Dünyasında model seçiminde ağır basan seçenek hız olduğundan Türk Telekom TT175 tam olarak sizlere 8 çekirdekli işlemcisi ile tüm kolaylıkları ve hızı elinize getirmektedir. Hız demişken hızlı interneti unutmamak gerekir 4.5G’ye hızlı geçiş yaparak hızlı internetin imkânlarından faydalanabilirsiniz. Bataryanın uzun süre gitmesi iletişimin kopmaması adına önem teşkil etmektedir. 3000 mAh’ lık bataryası sayesinde ister konuşarak, ister sosyal medyada gezinirken iletişiminizin kopma korkusu olmadan gönül rahatlığı ile takip imkânına sahip olmaktasınız. Sadece 160 gram ağırlığında olup boyutundan fazla özelliğe sahip akıllı telefon özelliğine sahiptir.

Her akıllı telefonda olduğu gibi Türk Telekom TT175’ de ekran görüntüsü alma özelliği vardır. Bu özellik her telefonda farklı kombinasyonlu tuşlar sayesinde olunduğu bilinmektedir.

Türk Telekom TT175 Ekran Görüntüsü Alma için:
Yan taraftaki SES KISMA tuşuna ve KİLİT TUŞUNA aynı anda basıldığında ekran görüntüsü alınmaktadır. Ekran görüntüsü almak hiçbir telefonda bu kadar kolay olmamıştı.

Türk Telekom TT175 Ekran Görüntüsü Alma (Resimli Anlatım)