Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

PowerVu Şifreleme Sistemi EMU Desteği Olan Next & NextStar Modelleri

Orkhan39

0
Üye
7 Tem 2017
16
1
3
cox sag ol kardesim hall etdim.Allah razi olsun. acildi 4.8 sirusda kanallar. fox paket ucun tandberg yeni kodlar var ???? next star 2000 mini tandberg destekliyormu ?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
cox sag ol kardesim hall etdim.Allah razi olsun. acildi 4.8 sirusda kanallar. fox paket ucun tandberg yeni kodlar var ???? next star 2000 mini tandberg destekliyormu ?

2000 HD cihazımızda TANDBERG desteği mevcuttur zaten destek ilk olarak MACHİNA ve 2000 serisine gelmiştir ama kodlar ne yazikki şimdilik yoktur.!

maliyer35

0
Üye
16 Şub 2018
8
0
1
Powervu ve tandberg neden standart olarak tum cıhazlara konmaz anlamıyorum. Sonucta herkes bunların updatelerını beklıyor. Cıhazları almamızın sebebı bu. Eger ben zaten sadece standart kanalları izleyecek olsam 40-100 tl arasındaki cıhazları satın alır gecerım. Nedir bu kasma....

Refik

0
Üye
22 Haz 2018
194
36
28
2000 HD cx destekliyor mu destekliyor ise inf+ tuşuna basınca neden PowerVu des görünmüyor

--------------------

Desteği yoksa 2. Bir çanak almayalım

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
2000 HD cx destekliyor mu destekliyor ise inf+ tuşuna basınca neden PowerVu des görünmüyor

--------------------

Desteği yoksa 2. Bir çanak almayalım

Sevgili kardeşim aynı cihazdan bende kullanıyorum POWERVULAR aynen SORUNSUZ olarak izlenebiliyor.! Ama bu cihazda ve 2000 mini Hd de ve FTA da o dediğiniz menü yoktur yani sistem içinde yazılımla gömülüdür...

maliyer35

0
Üye
16 Şub 2018
8
0
1
Peki ben bu yazılıma gomulu powervuyu freeshare bittikten sonra nasıl update edicem?
Internetten buldugum şifreleri sadece softcam ile mi yukleyecegim sadece tek kanal için şifre giremeyeceğim her seferinde softcamin ne kadar kanal açtıgını nereden bileceğim tek tek softcami duzenlemek gerekecek ve birsuru zaman kaybı yasanacak uydu alıcısı yine benim gibi kulananlar için çöp haline gelmiycek mi?

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Peki ben bu yazılıma gomulu powervuyu freeshare bittikten sonra nasıl update edicem?
Internetten buldugum şifreleri sadece softcam ile mi yukleyecegim sadece tek kanal için şifre giremeyeceğim her seferinde softcamin ne kadar kanal açtıgını nereden bileceğim tek tek softcami duzenlemek gerekecek ve birsuru zaman kaybı yasanacak uydu alıcısı yine benim gibi kulananlar için çöp haline gelmiycek mi?

Freeshsre başka şeydir Emu başka şeydir bunları birbirine karıştırmayınız.Bazi şeyleri şimdiden kafaniza çok fazla takmaya başlamışsiniz.! Egerki size zor gelirse o zaman yasal üye olursunuz olur biter.! Şunu hiç bir zaman unutmayınız illegal izlemenin hiç bir garantisi yoktur.İzleyebildiginiz kadar izlersiniz bu sizin yanınıza kar kalır.Cihaziniz ile ilgili her türlü bilgi için bölümünuzu takip edebilirsiniz...

maliyer35

0
Üye
16 Şub 2018
8
0
1
Freeshsre başka şeydir Emu başka şeydir bunları birbirine karıştırmayınız.Bazi şeyleri şimdiden kafaniza çok fazla takmaya başlamışsiniz.! Egerki size zor gelirse o zaman yasal üye olursunuz olur biter.! Şunu hiç bir zaman unutmayınız illegal izlemenin hiç bir garantisi yoktur.İzleyebildiginiz kadar izlersiniz bu sizin yanınıza kar kalır.Cihaziniz ile ilgili her türlü bilgi için bölümünuzu takip edebilirsiniz...

Madem herseyi legal olarak yapmamızı istiyorsunuz neden ozaman bu cihazları uretip içine emu desteği ve freeshare koyuyorsunuz onuda bi açıkla bakalım
Zaten insanlar hiçbişeyi kafasına takmasın şirketler her seferinde her cihazdan bol bol kazansın bizlerde koyun gibi gidip zaten olan şeyleri yeni bişeymiş gibi satın alalım.
Ben ilegal izlemenin garantisinden bahsetmiyorum zaten. Cihazlara getirilmesi gereken özelliklerden bahsediyorum. Cihazların insanlar için kullanımların kolaylastırılmasından bahsediyorum.

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Madem herseyi legal olarak yapmamızı istiyorsunuz neden ozaman bu cihazları uretip içine emu desteği ve freeshare koyuyorsunuz onuda bi açıkla bakalım
Zaten insanlar hiçbişeyi kafasına takmasın şirketler her seferinde her cihazdan bol bol kazansın bizlerde koyun gibi gidip zaten olan şeyleri yeni bişeymiş gibi satın alalım.
Ben ilegal izlemenin garantisinden bahsetmiyorum zaten. Cihazlara getirilmesi gereken özelliklerden bahsediyorum. Cihazların insanlar için kullanımların kolaylastırılmasından bahsediyorum.

Siz kimsinizki bana hesap sorma cüretini kendinizde görebiliyorsunuz önce haddinizi bir bilin bakalım burada hiç kimse sizin emir eriniz değildir.! Eğer gerçekten bu cihaz hakkında bilgi edinmek istiyorsanız ne ala cihazınızın bölümünü takip ediniz.! Burası BAĞIMSIZ bir FORUMDUR hiç bir firma ile irtibatımız yoktur GÖNÜLLÜLÜK esasına göre bilgi paylaşımı yapılır.Ama olay hesap sormaya kadar gelirse işte orada DURACAKSINIZ bana hiç kimse hesap soramaz bilgi verene hesap sorulduğu nerede görülmüştür.Gece gündüz çalışmalar yaptık hiç kimseden karşılık beklemedim olması gereken ne ise onu yazarım firmalarla derdi olan varsa derdini gitsin onlara yazsın...

Son düzenleme:

James

0
Üye
18 Ocak 2013
225
54
28
Sari amigo powerv-09e afn paketini cozmuyor.canagi 5e cevirinc discovry ok.bunun nedenini bilen varmi?

orhanyar

New member
Üye
22 Kas 2019
2
0
1
PowerVu destekleyen cihazlar ile ilgili çok fazla kafa karşıklığı oluyor, çok soran oluyor liste halinde tekrar burada yayınlıyorum arkadaşlar, daha önce bir çok kez paylaştık bir kez daha yazmış olalım..

PowerVu Şifreleme Sistemini EMU ile Destekleyen Next&NextStar Modelleri ( PowerVu Desteği Sağlanan yazılımları yüklendikten ve güncel softcam dosyası yüklendikten sonra )

- Next Machina 3D Serileri
- Next Point HD Serileri
- Next Amigo Serileri
- Next Amigo Plus Serileri
- Next 18500 HD CIS Plus Serileri
- Next Minix HD Black II Serileri
- Next Minix HD CX Serileri
- NextStar YE-5000HD CX PLUS Serileri
- Next 2000 HD İnternet Machina(Minix )

Next&NextStar Yazılım Desteği Olan Muhadil Modeller

- Starbox Mini HD
- Allbox Mini HD Serileri
- Freebox Mini HD Serileri
- XBOX Mini HD 4A Serileri
- NewWave Mini HD Serileri
- SuperMax Cobra Mini HD Serileri
- Showbox Matador HD Serileri
- Wellbox 7000 HD Serileri
- Supermax Dragon HD Serileri

Hatırladıklarım bunlar ilave eden olursa listeye ekleriz.

Kolay gelsin.