Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

HTC Desire 616'ya Kolay Yoldan Nasıl Reset Atarım?

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
1462768546_htc-desire-616ya-kolay-yoldan-nasil-reset-atarim.png

HTC Desire 616 Reset Atma Resimli Anlatım

Akıllı iletişim teknolojisine ait telefonlar günden güne teknolojinin desteği ve yenilenmesi sayesinde gelişmeye devam ediyor. Farklı özellikleri ve uygulama kolaylıkları açısından tercih edilen telefonlar bazı sorunlar nedeniyle donma ve hata verme kilitlenme gibi çeşitli nedenlerle kullanılamaz duruma gelmektedir.

Telefonların kurtarma sorunu gidermekte en etkili çözümlerden biri olan cihazın resetlenmesi basit ve kolay yöntemlerden biridir. Reset işleminde HTC Desire 616'ya Reset Nasıl Atılır kısaca değinelim; HTC Desire 616 yekpare bir kasa ve kullanan kişinin çıkaramadığı bir bataryaya sahip olduğundan genellikle bataryayı çıkarıp resetlemek mümkün olmamaktadır.

Bunun için tuşların yardımı ile öncelikle yapmanız gereken tuşları kullanarak sorunun giderilmesi sağlanmalıdır.

Bu işlem için ses tuşu ve güç tuşu birlikte basılı tutularak kullanılmalıdır. Basılı tutarak en az 8-13 saniye bekledikten sonra HTC logosu çıkana kadar bekleyin ve tuşları bırakın.

Bu şekilde ekran yerine gelecek ve sorun kolaylıkla giderilecektir. Sorununu devam ediyorsa mutlaka cihazın durumunda bir sorun vardır ve çözüm için yetkili servislere başvurmak daha doğru olur.

Resetleme işlemine fayda sağlanmasa teknik bir donanım sorunundan şüphelenmek gerekir. Sorunsuz bir ürün için bilgili bir yetkiliden yardım almak ürünün sağlığı ve uzun ömürlü kullanımı açısından önem taşımaktadır.

Bu nedenle cihazların yetkili kişilerce onarımı ve tamiri yapılmalıdır. Bazı işlemler basit gibi görünse de sorun ciddi olabilir.

HTC Desire 616 Telefona Reset Atma (Resimli Anlatım)