Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD KANAL EDİTÖRÜ

corozeb

0
Üye
15 Eyl 2013
41
1
8
Olmuyor hocam abs olarak kanallar geliyor editörden ayar çekiyorum kaydet diyorum sonra cihaz uyumlu değil diyor

cihatemre

New member
Üye
25 Ara 2018
2
2
3
Next Minix HD KANAL EDİTÖRÜ

Bu editör sadece 3601 & 3606 işlemcisine sahip olan ürünler dışında kullanılabilir.Farklı ürünlerde çalışmayacaktır.
NEXT YE-20000HD & YE-18500HD+Plus & YE-18000HD CX & MiniX HD ürünlerde kullanılabilir.
selamun aleykum bana kanal editörü programı ve son güncel kanal listeli lazım üstad yardımcı ol lütfen

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Arkadaşım cihaz biraz naziktir kilitlenebilir bu durumdada sizi uğraştırır .Uğraştırmamak adına sizi biraz yoracağım istemeden.

Menü Tuşuna basın
Kanal düzenleyi seçin
Uydu Kanallarını sil seçin Türksat uydusunda
Kanallar silinsinmi evet

Menü
UYDU KURULUM Türksat Uydusunun üzerine gelin okeyleyin (Kalp işareti gelecektir) ses tuşu ile sag pencereye geçin önce TP LİSTESİ Sarı renkli tuşa basın 1. Tp düzenleye basın Frekans 12380 V dikey 27500 yapın kayıt edin. Tekrar menü uydu kurulum türksat sag pencereye geçin 3cü sırada Frekansta 12380 V27500 görükür Alt sıralarda FTA seç -kanal arama Tv Radyo seç -Nıt arama Evet seç arama modu ses tuşu ile Tp arama seç ve Kırmızı Tuşa bas aramaya başlar tüm kanalları dizer.
Kolay gelsin

Not eklentide loder ve kanal listesi var yükleyip yüklememek size aittir.(Bana kalırsa yukarıdaki uğrşmalı yolu deneyiniz.)

Ekli dosyalar

• NEXT-20000HD-18500HD-Loader.rar
    5.2 MB · Görüntüleme: 33

cihatemre

New member
Üye
25 Ara 2018
2
2
3
h
Arkadaşım cihaz biraz naziktir kilitlenebilir bu durumdada sizi uğraştırır .Uğraştırmamak adına sizi biraz yoracağım istemeden.

Menü Tuşuna basın
Kanal düzenleyi seçin
Uydu Kanallarını sil seçin Türksat uydusunda
Kanallar silinsinmi evet

Menü
UYDU KURULUM Türksat Uydusunun üzerine gelin okeyleyin (Kalp işareti gelecektir) ses tuşu ile sag pencereye geçin önce TP LİSTESİ Sarı renkli tuşa basın 1. Tp düzenleye basın Frekans 12380 V dikey 27500 yapın kayıt edin. Tekrar menü uydu kurulum türksat sag pencereye geçin 3cü sırada Frekansta 12380 V27500 görükür Alt sıralarda FTA seç -kanal arama Tv Radyo seç -Nıt arama Evet seç arama modu ses tuşu ile Tp arama seç ve Kırmızı Tuşa bas aramaya başlar tüm kanalları dizer.
Kolay gelsin

Not eklentide loder ve kanal listesi var yükleyip yüklememek size aittir.(Bana kalırsa yukarıdaki uğrşmalı yolu deneyiniz.)
hocam ben eskiden hd2010 cihazımda pc de kanalları düzenleyip uyduya atıyordum bunda böyle bir yöntem yok mu abs dosyasını düzenleyebileceğim bir editör program lazım

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,731
93
France
Masallah DOST her derde deva LOKMAN hekim gibisin, Akut kurtarma ekibide diyebilirim. Iyiki varsin Allah bilgisayarina zeval vermesin aman diyeyim. Selamlar kendine cici davran.