Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next punto plos yazılım sorunu 01,07,2016

masadmx

0
Üye
18 Kas 2013
38
3
8
next punto plus yazılım sorunu 01,07,2016

cıhazı guncellememe ragmen sureklı yazılım tablosu gelıyor bu 1. sorun

2. sorun ıse Next Minix HD Punto Plus Kanal 05.01.2016 yukledım sımdı sıhay ekran ve numaratorde sadece 0000 var hıcbırsey yapamıyorum .

cihazı fisten cekıyorum sade bır next yazısı gelıyor numaratorde on yazısı gelıyor cıhaz acılınca sıyah ekran ve numarator 0000 gosterıyor sonrada hıcbır sey yapamıyorum

kumandadan cihaz ac kapa dısında hıcbırsey yapılmıyor.

Son düzenleme:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Attıgınız yazılımı kontrol edin ve yeniden yükleyin yazılım+kanal listesi olarak yada açılmayan cihazlar konusundaki anlatıma uygun yazılım atın.

işlem bitince ayarlardan ota kapalı yapın

----------------------------------------------------------------------
NOT:
Arkadaşlar başlık bir buna dikkat edin forumumuzda her cihazın yazılımı ayrı ayrı verilmekte oda punto buda punto degil.plusu var tkg lisi var. ikinci bi konu !!! xxxxxx kardeşim ugraşmış didinmiş kanal listesini sitemize yüklemiş sagolsun emegine saglık.mecbur degilsen yükleme ÇÜNKÜ ;
O Arkadaşla aynı ildemisin,aynı sistemmi-ayarlar aynımı,alış frekansları aynımı(lnb ayarı ince ayar veya lnb yeni eski )en önemlisi zevkler aynımı benim listem trt1 kanald star show fox ....... diye gider sen trtspor 2 alırsın.EN GÜZEL KANAL LİSTESİ kendinizin yaptığı listedir ve o anki yazılımla arattığınızdır. o yüzdendirki ustalarımız her yazılımdan sonra FABRİKA AYARLARI na dönülmesini istiyorlar.

Son düzenleme:

masadmx

0
Üye
18 Kas 2013
38
3
8
cıhaz sıhay ekran ve ılk acılısta sadece next yazısı gelıyordu fakat cıhaza usb ı taktım ıcerısıne kurtarma yazılımı koydum ve elektırıkten bagımsız sekılde yaptım

cıhazı elektırıge takıp yenıden acttım

ekranda

are you sure to upgrade recovery.rev ? ( yes ) ress Ok, (no) press Exit.

yazıları cıktı ok e bastım

100 e kadar bırseyler yukledı

upgrade finished
Plugout usb.
Reboot.

usb ı cıkardım cıhaz duzeldı

arkadaslar

Son düzenleme: