Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Samsung Galaxy A3 Telefonu Nasıl Resetlerim? (Resimli Anlatım)

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
1467137700_samsung-galaxy-a3-telefonu-nasil-resetlerim-resimli-anlatim.jpeg

Samsung Galaxy A3 Reset Atma Resimli Anlatım
Akıllı telefon sektörü içerisinde son zamanlarda göstermiş olduğu büyük atak ile rakipleri içerisinde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Samsung, telefon modelleri vasıtasıyla kullanıcılarına sunmuş olduğu eklenti ve uygulamalar ile de hayatı büyük oranda kolaylaştırmayı sağlıyor. Ancak her ne kadar teknolojik alt yapıları yüksek olsa da, akıllı telefonlarda zaman zaman donma ve açılmama gibi teknik problemler yaşayabilmektedirler. Özellikle tek parça yani bataryanın çıkartılamadığı modellerde bu durum kullanıcılarına oldukça büyük bir sıkıntı yaşatmaktadır.

Samsung Galaxy A3 2016, tek parça tasarıma sahip olan telefon modellerinden biri olduğu için teknik sorunlarda tek çözüm yetkili servis ile irtibata geçmek gibi gözükmektedir. Ancak telefon üzerinde yer alan donanım tuşlarının doğru kullanılması ile de telefona reset atma, format atma ve sıfırlama gibi işlemler gerçekleştirilebilmektedir. Bu yazımızda sizlere son zamanlarda karşılaşılabilen, ''Samsung Galaxy A3 2016'ya nasıl reset atılır?'' sorusunun cevabını detaylı bir şekilde aktaracağız.

-Donanım Tuşları İle Reset Atma
Telefonunuzun donma ya da açılmama gibi teknik problemler ile karşılaşılması durumunda yararlanabileceğiniz bu yöntemde ilk olarak, telefonunuzun yan kısımlarında bulunan ses kısma ve ekran kilidi/güç tuşlarına aynı anda 7 saniye kadar basılı tutmanız gerekmektedir. İşlemi doğru olarak yapmanız durumunda telefonunuz kendini yeniden başlatacak ve kullanıcı erişimine hazır hale gelecektir. Ancak işlemi doğru olarak yaptığınızdan eminseniz ve cihazınız hala açılmıyor ise, teknik servis sağlayıcınız ile görüşmeniz yararınıza olacaktır.

Samsung Galaxy A3 Telefonu Resetleme (Resimli Anlatım)

Samsung Galaxy A3 Oyunları için TIKLAYINIZ

Samsung Galaxy A3 Uygulamaları için TIKLAYINIZ

Samsung Galaxy A3 Temaları için TIKLAYINIZ

Samsung Galaxy A3 Antivirüs Uygulamaları için TIKLAYINIZ