Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

LG L Fino Ekran Görüntüsü Alma Resimli Anlatım

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
1467306994_lg-l-fino-ekran-goruntusu-alma-resimli-anlatim.jpg

LG L Fino Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?
Akıllı telefonların sunduğu pekçok özellik ve kullanım alanını genişleten uygulamalar bulunmaktadır. Bunlar arasında en sık ihtiyaç duyulan ekran görüntüsü alma ( Screenshot ), bugün için pek çok akıllı telefonda sunulan standart bir uygulamadır. Bazen ekranda o an için olan bir görüntüyü saklamak ya da paylaşmak gerekebilir; harita görüntüsü, teknik bir çizim örneği gibi.
LG L Fino modeli için de yapılabilen bu işlem, telefona yeni bir uygulama yüklemeden gerçekleştirilebilmektedir. Ekran görüntüsü almak için izlenebilecek iki kolay yöntem bulunmaktadır. Size en kolay ya da pratik görünen yöntemi denemeler yaptıktan sonra seçebilirsiniz;

LG L Fino’ da Ekran Görüntüsü Alma
1. Telefonunuzun arkasında bulunan ses kısma ve güç tuşlarına aynı anda basıp bir iki saniye beklediğinizde ekran görüntüsü kolaylıkla alabilirsiniz.

2. LG telefonların çoğunda cihaza yüklenmiş olarak sunulan Quick Memo özelliği ile de ekran görüntüsü almak mümkündür. Uygulama açıldığı anda, mevcut ekran görüntüsü kaydedilecektir. Uygulamaya ulaşmak için ekran üstünde bulunan bildirim sekmesinin aşağıya çekilmesi yeterlidir. Ya da uygulamaya menü bölümünden de ulaşılabilir.

Alınan ekran görüntüsü, cihazınızda; galeri bölümünde, Quick Memo ya da screenshot albümlerinde yeralır. Ekran görüntüsü alındıktan sonra, bu görüntü üzerinde düzenlemeler, aynı diğer fotoğraflarda olduğu gibi yapılabilir. Aynı zamanda bu görüntü, diğer kişilerle ( mesaj uygulamaları ya da email olarak ) ve ya sosyal uygulamalarda paylaşılabilir.

LG L Fino Ekran Görüntüsü Alma (Resimli Anlatım)

LG L Fino Oyunları için TIKLAYINIZ

LG L Fino Uygulamaları için TIKLAYINIZ

LG L Fino Temaları için TIKLAYINIZ

LG L Fino Antivirüs Uygulamaları için TIKLAYINIZ