Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix İnternet Machina IPTV İçin X Panel (xtream) Hesabı Girmek

urfAslan63gs

0
Üye
12 Kas 2016
2
0
1
Ben Usb'den İPTV yüklemeye çalıştım cihaz usb yi görüyor fakat kanal urllerini görmüyor neden acaba?

hümayracan

0
Üye
30 Tem 2015
52
1
8
Next 2000 HD ye app uygulamaları yuklenebiliyormu acaba bende Next 2000 li oldum artık teşekkurler. hepimize hayırlı olsun.Şimdiden yardimlarınız için teşekkurler karbon bey.

Son düzenleme:

Musa24

0
Özel Üye
4 Eki 2016
296
269
63
Adana
Ben Usb'den İPTV yüklemeye çalıştım cihaz usb yi görüyor fakat kanal urllerini görmüyor neden acaba?

Next2000 hd İPTV yükleme Resimli anlatıml Bu konuyu inceleyip Usb ile İPTV yükleme yöntemini kullanarak yüklemeye çalıştıysanız ve nerede sorun yaşadıysanız onu belirtirseniz daha dogru cevaplar alabilirsiniz. incelemediyseniz Konu gayet ne bir şekilde açıklanmış inceleyip öyle deneyin. Saygılar.

Son düzenleme:

ttkamasra

0
Üye
11 May 2015
20
0
1
Selam kardesim kolay gelsin benim bir sorunum var cihazı yeni aldım su anda gayet guzel yeni yazılım da attım x panel de sizin gösterdiniz sekilde hardiyen uyguladım noktasına virgulüne dikkat ettim ama 2 tane serverim var konturol ettim kaydettim ama ne yazıkki o sekilde 2 sinide acmıyor kalıyor yan odada diyer cihazım var onda aynı serverleri giriyorum acılıyor bana yardımcı olurmusunuz kolay gelsin

marble

0
Üye
22 Tem 2012
88
13
8
Selam kardesim kolay gelsin benim bir sorunum var cihazı yeni aldım su anda gayet guzel yeni yazılım da attım x panel de sizin gösterdiniz sekilde hardiyen uyguladım noktasına virgulüne dikkat ettim ama 2 tane serverim var konturol ettim kaydettim ama ne yazıkki o sekilde 2 sinide acmıyor kalıyor yan odada diyer cihazım var onda aynı serverleri giriyorum acılıyor bana yardımcı olurmusunuz kolay gelsin

kardeş cihazla diğer uygulamalar için internete bağlanabiliyormusun...

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul

bu cihaza http: kısmını girme

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
xpanel ayarları

sunucu1 kayıt >(url adres http://www.next.web.tr/olan adresi http yazmadan ) www.next.web.trB] kayıt >port: 6080 kayıt >kuladı : dost kayıt > şifre : 3x6v3 kayıt >mavi tuş kayıt

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul

Acaba IP-TV tuşuna basınca ne gibi bir uyarı alıyorsunuz.?

Musa24

0
Özel Üye
4 Eki 2016
296
269
63
Adana
Yok kardesim ya ben yapamıyorum yada cihazda birsey var

Üstad Xpanel bilgilerini girerken küçük bir noktalama hatası olsa nokta yerine virgül koysan giriş hatalı olur ve baglanamazsın, bilgileri dogru girdiğini varsayarsak billgileri dogru olarak girdigin panel bilgisinin üzerindeyken Kırmızı tusla kayıt demen gerekiyor,( boş bir sunucuya kayıt dersen bos olan yerde arama yapmaya calısır ve bulamaz) sonra bir kere geri tuşuna bastıgında İPTV sayfasında serverden liste yükle Mavi tuş son kayıt dediğin servere ait kanalları listeler, sakin kafayla tekrar bir gözden geçirmeni öneririm. çünkü böyle durumlarda yaptıgın yanlış gözden hep kaçar, bos bir panele sıfırdan baslıyorcasına yeni bir giriş yap, kesin gözünden kaçan bir durum vardır. saygılar.

Bilhan

0
Üye
27 Haz 2012
78
5
8
Diyarbakır
Herkese merhaba,
X panel hesabını girdim, kanallar yüklendi ve izleyebiliyorum. Peki ben bu hesabı silmek istersem nasıl sileceğim?
Fabrika ayarlarından 3 numaralı seçenek server bilgilerini sil dedim ama halen daha önce eklediğim server bilgileri duruyor.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Herkese merhaba,
X panel hesabını girdim, kanallar yüklendi ve izleyebiliyorum. Peki ben bu hesabı silmek istersem nasıl sileceğim?
Fabrika ayarlarından 3 numaralı seçenek server bilgilerini sil dedim ama halen daha önce eklediğim server bilgileri duruyor.

Bundan kolay ne varki arkadaşım sırayla girersiniz URL + PORT + KULLANICI ADI + ŞİFRE bölümlerine hepsini 0 yaparsınız olur biter.! ardından KAYDET yaparsınız hepsi işlemez olur olay biter.Sistem bu bilgilerin silinmesine izin vermiyor bencede böyle olması daha iyi neden derseniz herhangi bir yanlışlık olsa dahi bilgiler sabit kaldığından silinmez...