Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Tango 16.06.2017 Tarihli Yazılımı (V2.33)

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Yazılım Notları:

- TKGS düzeltildi.

Not : Yazılım sadece Next Minix HD Tango modeline aittir, Next Minix HD Tango PLUS modeline YÜKLEMEYİNİZ.

İNDİR

İNDİR (LİNK 2)

Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
selam arkadaşlar tango kullananlar cevaplarsa sevinirim arkadaşa cihaz hakkında bilgi vermem gerekiyor kumandası kayıp yeni kumandadan almış akıllı olandan ama f1 tuşu görev yapmıyor kanal barı çıkıyor kısaca orjinal değil gibi geldi bu kumandalar amigo mavi cool gibi cihazlar için biliyorum son yazılımlarda destek eklendiyse bilemem orjinal kumanda sipariş verdik yakında gelir
1-bu son yazılım nasıldır stabilmidir
2-iptv menüde nerededir (direk iptv ye giriş tuşu eklenmiş yazıyor önceki yazılımlarda f1+000 tuşlayınca server ve emü açılıyordu iptvde bu patch etkin yapıncamı aktifleşiyor menüde bulamadım nerededir) zor bela usb görevi yapan tuşu bulup cfg dosyasını yükledim ama iptvye giremedim ve emüyü atkinleştiremedim kumandadan dolayı
ilgilenenlere şimdiden teşekkürler
3-m3u desteği eklenmiş bu direk m3u dosyasını yükleyebiliyoruz demekmi

Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
cafi ustadan alıntı umarım işine yarar

sağol erdinç yazılım eskiydi güncellemem gerek dediğin netlink yok cihazda son yazılımlara eklendiyse bilemem yazılımı güncelleyip bakıcam kumanda gelsin hele
yazdım kenara verdiğin bilgiyi

habib_723

0
Üye
23 Ara 2015
74
1
8
sağol erdinç yazılım eskiydi güncellemem gerek dediğin netlink yok cihazda son yazılımlara eklendiyse bilemem yazılımı güncelleyip bakıcam kumanda gelsin hele
yazdım kenara verdiğin bilgiyi

bende next tango var netlink kısmı nerede var göremedim... Cihaza normalde iptv linklerini usb ile yüklüyorum başarılı diyor ama wifi bağlıyorum iptv kısmına giriyorum içi bomboş... Hiç kabul ettiğini göremedim... İptv yi başarılı bir şekilde yükleyen varsa bilgilendirilerse memnun olurum..

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
bende next tango var netlink kısmı nerede var göremedim... Cihaza normalde iptv linklerini usb ile yüklüyorum başarılı diyor ama wifi bağlıyorum iptv kısmına giriyorum içi bomboş... Hiç kabul ettiğini göremedim... İptv yi başarılı bir şekilde yükleyen varsa bilgilendirilerse memnun olurum..
sen iptv kısmına girmişsin :D ben onuda bulamadım menüde gezmediğim yer kalmadı iptv diye bölüm yok
eğer emü ve freeserver açılkdıktan sonra aktif oluyorsa tamam kumanda farklı olduğundan aktif edemedik
şimdi siz iptvye nereden veya menüde hangi bölümden girş yapıyorsunuz söylermisiniz internet uygulamalarındanmı orayada baktım yanlış hatırlamıyorsam 8 veya 6 olmalı uygulama var ama iptv yoktu

habib_723

0
Üye
23 Ara 2015
74
1
8
Geçen next tangoyu bir ustamızla tiger T1 oscara dönüştürmüştüm.. iptv kısmına internet uygulamalarından ulaşıyorum...

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
Geçen next tangoyu bir ustamızla tiger T1 oscara dönüştürmüştüm.. iptv kısmına internet uygulamalarından ulaşıyorum...

biraz önce son yazılımı attırdım taramayı yaptırdım herşey tamam iptv dosyasınıda yüklettim wifi ayarlarıda tamam ama iptv bölümünü yok bahsedilen internet uygulamalrı altında netlink yok cevap veren arkadaşlara teşekkürler
habib cihazda kendi yazılımı var son yazılım biz değiştirmedik yazılımı orjinali yüklü artık orjinal kumanda gelince mode tuşuyla kısa yoldan iptv ye gireriz gibi geliyor başka seçenek kalmadı kumandayı bekleyeceğiz

habib_723

0
Üye
23 Ara 2015
74
1
8
biraz önce son yazılımı attırdım taramayı yaptırdım herşey tamam iptv dosyasınıda yüklettim wifi ayarlarıda tamam ama iptv bölümünü yok bahsedilen internet uygulamalrı altında netlink yok cevap veren arkadaşlara teşekkürler
habib cihazda kendi yazılımı var son yazılım biz değiştirmedik yazılımı orjinali yüklü artık orjinal kumanda gelince mode tuşuyla kısa yoldan iptv ye gireriz gibi geliyor başka seçenek kalmadı kumandayı bekleyeceğiz

Bu arada ustam next teknik özellikler konusuna hep yazıyorum meğerse aslında v2.33 yazılımıyla ilgili konuşuyoruz meğerse.... Neyse artık olan oldu :D :D

Mavi Korsan

0
Üye
29 Ağu 2017
127
23
18
çanakkale
USB ye yazılımı yükledim cihazdan yazılımı buluyorum ama ok tuşuna basınca hiç bir tepki vermiyor sorun acaba USB de sadece bu dosya olmaması olabilir mi yardımcı olabilir misiniz

erdinç

0
Üye
5 Mar 2013
2,086
3,514
113
sıkıştrılmış dosyayı açın içnden bin dosyasını usb ye yukleyln görür

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
USB ye yazılımı yükledim cihazdan yazılımı buluyorum ama ok tuşuna basınca hiç bir tepki vermiyor sorun acaba USB de sadece bu dosya olmaması olabilir mi yardımcı olabilir misiniz

Yazilimi rardan çıkartıp usbye koy eğer çıkartıp koyduysan kumandadan USB tuşuna basıp girmen gerekli başka türlü yükleyemezsin

Mavi Korsan

0
Üye
29 Ağu 2017
127
23
18
çanakkale
sıkıştrılmış dosyayı açın içnden bin dosyasını usb ye yukleyln görür

Açtım yan tarafta açıklama kısmında da tüm detayları gösteriyor ama aktif olmuyor bir türlü.

--------------------

Yazilimi rardan çıkartıp usbye koy eğer çıkartıp koyduysan kumandadan USB tuşuna basıp girmen gerekli başka türlü yükleyemezsin

Çok teşekkürler.
Ben menü oradan USB yolunu izledim. Yarın akşam demeyeceğim bilgi veririm sizede iyi akşamlar

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
Açtım yan tarafta açıklama kısmında da tüm detayları gösteriyor ama aktif olmuyor bir türlü.

--------------------

Çok teşekkürler.
Ben menü oradan USB yolunu izledim. Yarın akşam demeyeceğim bilgi veririm sizede iyi akşamlar

Kesin olacaktır şüphen olmasın
ek bilgi aynı şekilde iptv dosyasınıda m3u dosya formatında gene yazılım yükler gibi yükleyeceksin her yüklemede eski dosyan silinir bilgin olsun

Son düzenleme:
12 Mar 2015
11
0
1

Merhaba Tİger t1 oascara dönüştürünce avantajları nedir kumanda ne uymaktadır. Birde bu cihazda ip tv kısıtlı aslında xtream panel gelse direk ama ihtimal yok sanırım

Mavi Korsan

0
Üye
29 Ağu 2017
127
23
18
çanakkale
Kesin olacaktır şüphen olmasın
ek bilgi aynı şekilde iptv dosyasınıda m3u dosya formatında gene yazılım yükler gibi yükleyeceksin her yüklemede eski dosyan silinir bilgin olsun

M3u yükle dedim oldu ama ip TV için nereden gireceğim bulamadım yardımcı olur musunuz?
Demiştim ama Mode tuşu ile girdim
Şimdi sıkıntı ip TV kanal sayısı sanırım. Bende 2500 e yakın kanal olan listem var yükle dedim yüklendi ama Mode ile girince boş görüyorum. En fazla 200 kanal mi destekliyor acaba. Listeyi bölüp 200 kanal mi seçmem lazım.
Şimdiden teşekkür ederim

Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
M3u yükle dedim oldu ama ip TV için nereden gireceğim bulamadım yardımcı olur musunuz?
Demiştim ama Mode tuşu ile girdim
Şimdi sıkıntı ip TV kanal sayısı sanırım. Bende 2500 e yakın kanal olan listem var yükle dedim yüklendi ama Mode ile girince boş görüyorum. En fazla 200 kanal mi destekliyor acaba. Listeyi bölüp 200 kanal mi seçmem lazım.
Şimdiden teşekkür ederim

evet mode tuşu ile giriceksin bulmuşsun birde tv izlerken F1+000 tuşla ekranda patch etkin yazacak o zaman netlink aktif oluyor internet uygulamalarındaydı sanırım oradanda girebilirsin
iptv kapasitesi 200 yada 250 kanal diye biliyorum fazlasını almaz yada yüklemez sen 200 lük dosya yapıp yüklemelisin lazım olanlardan hazırla dosyanı her dosya yüklemende eskisini siler

Mavi Korsan

0
Üye
29 Ağu 2017
127
23
18
çanakkale
evet mode tuşu ile giriceksin bulmuşsun birde tv izlerken F1+000 tuşla ekranda patch etkin yazacak o zaman netlink aktif oluyor internet uygulamalarındaydı sanırım oradanda girebilirsin
iptv kapasitesi 200 yada 250 kanal diye biliyorum fazlasını almaz yada yüklemez sen 200 lük dosya yapıp yüklemelisin lazım olanlardan hazırla dosyanı her dosya yüklemende eskisini siler

Evet vod da açıldı netlink de şimdi sırada kanal listesi hazırlamak kaldı çok teşekkür ediyorum
Tüm listeyi verdim boş çıkıyor bazı kanalları seçip yarın akşam demeyeceğim yine yorum yazarım