Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina Kullanıcıları Buraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Next 2000 hd idman tv maç yayınlarında şifreye giriyor key yüklememe rağmen.manuel key girişi var mı yada güncel key dosyası var mı arkadaşlar

manuel giriş yeri var kardeş (kumandadan INF+ dümesine bastın zaman karşına çıkar) kolay gelsin

İnfo tuşu ile giriyorum bis yazan yeri açıyorum key değerini yazıyorum kaydetmiyor.yayın açılmıyor

kaydet ti kırmızı vod yazan dümeylen yapıyorsun dimi ? birde burdan softcam indirerek yap http://www.nextyazilim.com/araclar/sifre cıhazın modeline tıklıyarak indirdin softcam mı usb ylen chaza yükle yerek dene

Sevgili dostlarım sizlerden ricam bu tür konuları buraya yazmayınız malumunuz burası KULLANICI-LİSTESİ bölümü.Eğer yazacaksanız ilgili bölümlere yazarsanız çok daha seri bir biçimde cevap gelir...

ERBEY

0
Üye
11 May 2017
8
0
1
Haydar hocam oncelikle merhaba.benim next2000 hd mini makinada tavsanlar cikmiyor,m+ tusuna basip internet portalina "ok" yapip kirmizi renkli tusa basincada sifre ekrani gelmiyorki orayaya 1234 yazip acalim.onceki yorumlarinizdada benzer soru var okudum ip server i kimden aldiysaniz onunla gorusun yazmissiniz,ip server dediginiz internet hizmet saglayicimizmi??ve gorusursekte ,hizmet saglayiciya ne soylememiz neyi vermesini istememiz lazim daha aciklayici yazarmisiniz???????

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Haydar hocam oncelikle merhaba.benim next2000 hd mini makinada tavsanlar cikmiyor,m+ tusuna basip internet portalina "ok" yapip kirmizi renkli tusa basincada sifre ekrani gelmiyorki orayaya 1234 yazip acalim.onceki yorumlarinizdada benzer soru var okudum ip server i kimden aldiysaniz onunla gorusun yazmissiniz,ip server dediginiz internet hizmet saglayicimizmi??ve gorusursekte ,hizmet saglayiciya ne soylememiz neyi vermesini istememiz lazim daha aciklayici yazarmisiniz???????

Öncelikle sizede merhabalar olsun kardeşim bahsetmiş olduğunuz bölümün yeri önceki yazılımlardan birinde değiştirilmiştir...

1.Kumandanın M+ tuşuna basınız.
2.Karşımıza gelen menüde Yazılım güncelleme ile hava durumu arasında SAĞA dönük bir ok işareti göreceksiniz.
3.Şimdi ses açma tuşuna sıra ile basarak o bahsetmiş olduğum ok üzerine gelin ve OK leyin.
4.Karşınıza PLAYBOY bölümü gelecektir OK leyin.
5.Şimdi karşınıza ŞİFRE menüsü gelecektir 1-2-3-4 tuşlayın ve bölüme giriniz...

Diğer sorunuza yani IP server olayına gelince neyi kasdetmek istediğinizi pek anlamadım daha AÇIK olarak yazınki neyi anlatmak istediğinizi anlayıp ona göre yardımcı olmaya çalışayım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...