Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Amigo m3u to cfg

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
sayın A.kadir öncelikle bu programı kullanıyorum ve çok memnunum teşekkürler
bununla birlikte cfg ye çevirince en son manuel olarak satır düzeltmesi gerekiyor ya onu da düzeltilmiş olarak sunamaz mı program ya da biz o satır düzeltmesini yapmasak olmaz mı çünkü bazen çok vakit alıyor insan üşeniyor

cfg den m3u ya dönüşümü orjinal sağladım forumdaki programla dönüştürülen dosyalar içindir (dosyanızı satır düzenlemesi yapılmış hali içindir yani tek satır haline dönüştürlmüş olan ) bir arkadaşımızın isteğiyle programı tersine çevirdim
dediğin duruma gelince ben ilk hazırladığımda kendim için yapmıştım bunu sonra forumdakilerde faydalansın dedim ekledim şimdi tersine dönüşte tam sağlıklı dönüş oldu biraz uğraş verdim
tek satır yapamamıştım şimdi biraz daha uğraşmam gerek hazır olduğunda foruma eklerim

Son düzenleme:

Meteari

0
Üye
11 Ocak 2016
26
0
1
A.kadir bey şimdiden teşekkür ederim çalışmanızda kolaylıklar dilerim
cfg den m3u ya dönüşümü orjinal sağladım forumdaki programla dönüştürülen dosyalar içindir (dosyanızı satır düzenlemesi yapılmış hali içindir yani tek satır haline dönüştürlmüş olan ) bir arkadaşımızın isteğiyle programı tersine çevirdim
dediğin duruma gelince ben ilk hazırladığımda kendim için yapmıştım bunu sonra forumdakilerde faydalansın dedim ekledim şimdi tersine dönüşte tam sağlıklı dönüş oldu biraz uğraş verdim
tek satır yapamamıştım şimdi biraz daha uğraşmam gerek hazır olduğunda foruma eklerim

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Universal m3u converter eklenmiştir değişik formatlarda dönüşüm sağlayan programdır amigo için formatı oluşturup foruma ekledim kullanım videosuyla beraber
amigo için kısmen editlemeyede gerek kalmadan direk dosyanız hazır ilgilenen arkadaşlara hayırlı olsun program alıntıdır

Ekli dosyayı görüntüle 9838

Emeğine saglık Kadir Ustam

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
teşekkürler birtane daha buldum daha kolay kullanımı onuda ekliyeceğim
iptv converter ilk mesaja eklendi
sanırım amigonun program ihtiyacı kalmadı iptv ile ilgili :D

Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
emeğine sağlık kadir test edildi ok

teşekkürler cafi script buldum çıktı dosyası tangonun dosya formatında veriyor düzenledim içini amigoya çevirdim tek eksiği ilk satır onuda eklemek gerekiyor o kadarda olsun
çalışma mantığı m3u dosyasını tutup scriptin üstüne bırakıyorsun 3 tane dosya veriyor .lst .cfg (amigoya çevirdim) .m3u buda verdiğin dosya yani birbirlerinin arasında dönüşümde yapıyor olmalı denemedim daha sadece amigoya uyarladım foruma koymadım daha

kaplan105

0
Üye
11 Tem 2017
1
0
1
akadir on numarasın kardeşim emeğe sağlık bende böyle bir converter arıyodum teşekkürler iyi calışmalar

bebeto347

0
Üye
29 Tem 2017
2
0
1
Saygı değer ustatlarım abilerim kardeşlerim

Bu ıp tv donma sebebi neden olabilir? 14 MB intetnet hızı ve 40 ms ping hızı ile seyredilemez mi? Bir yukarı kanal aşağı yaptığımda devam ediyor neden kaynaklanabilir? Ayrıca 15 tane mesaj yazmadan neden bir şey paylaşılmıyor ;)

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

ado74

0
Üye
26 Nis 2015
1
0
1
Merhaba arkadaşlar Next amigo cihazım var iptv kanal dosyasını cihaza usb ile atamak istediğimde dosyanın üzerine gelip ok basınca ...Cannot read enough file... data şimdide ....bad upgrade file data... diye hata veriyor kanalları yüklemiyor yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
Merhaba arkadaşlar Next amigo cihazım var iptv kanal dosyasını cihaza usb ile atamak istediğimde dosyanın üzerine gelip ok basınca ...Cannot read enough file... data şimdide ....bad upgrade file data... diye hata veriyor kanalları yüklemiyor yardımcı olursanız sevinirim.

1. olarak dosyanı 255 adet ile sınırla m3u formatında olsun programla convert et usb ile yükle sıkıntı olmaz
2.ise eğer kendin oluşturduysan toplama formata uygun hazırladıysan dosyanı farklı kaydet dedikten sonra tüm dosyalar seç kodlamayıda ANSI seç uzantı cfg olacak kaydet sıkıntın kalmaz yükler
3.olarak programla convert ettin kaydettiğin dosyayı açıp eksiltme yaptın diyelim kaydederken 2. şıktakini uygula ANSI kaydet cihaz bu kodlamayı tanır
4.olarak dosyan 255 ten fazla kanal varsa büyük dosya diye yüklemez hata verir veya kodlamadan dolayı hata verir veya cihazın hafızasındaki önceden yüklenen kanalları silmezsen yer olmadığındanda hata verir bunları dikkate almalısın
5.olarak cfg ile uğraşma kanal hafızası sınırlı xtream iptv uygulamasını kullan 15/05/2017 yazılımını yükle son yazılımdan bir önceki olan sonra MENÜ+MULTİMEDİA+XTREAM İPTV üstüne gelip OK bas hesabını başında http:// olmadan girip sarı ile kaydet sonunda UYGULA de tüm kanalları alır hesabı düzenlemek için XTREAM İPTV üstünde iken KIRMIZI Tuşla girip düzenleyebilirsin.

aldığın hatalar büyük dosya ve bozuk dosya çözümü dosyanı 255 kanal yap convert et unutma kodlama ANSI olmalı yoksa tek kanal bile olsa yüklemez

Son düzenleme: