Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

1 MAYIS İŞÇİ VE EMEKÇİ BAYRAMI KUTLU OLSUN

koraypc

0
Özel Üye
8 Kas 2016
327
358
63
54
istanbul beyoğlu
RsYbdY.gif

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
809
1,736
93
France
Kutlayanlara dikkat edin gercek emekciler degildir
Bu yorumu yapar iken neye istinaden boyle yazdin onuda yazar isen daha net anlasilir.
Ornegin ben emekcilerin yani alin teri dökerek ekmeğini kazanan yada emek vererek calisan hastanede hemsire, okulda ogretmen neticede hepsi emekci ve hepside emekcidir. Kutladik. Kutlamaliyizda. Ortaya oyle laf atiyorsuniz ki nereye cekersen cek.Bir baska arkadasimiz "gerçek emekçilerin bayram kutlayacak hali mi var? demis dogru Maden ocagindaki emekcinin veya bedenen calisan 3 kurusa talim eden iscinin bayram kutlayacak hali yok ama biz en azindan onlarin gununu kutlamaliyiz.
Laf olsun torba dolsun degil gonulden onlarin yanindayiz. Yillarca emek verdim simdi sagligimi kaybettim calisamiyorum hic bayramim olmadi ama kutlamakta sikinti yok.

Son düzenleme:

fezaa

Active member
Üye
19 Eyl 2018
296
203
43
bursa
www.next.web.tr.com
Bu yorumu yapar iken neye istinaden boyle yazdin onuda yazar isen daha net anlasilir.
Ornegin ben emekcilerin yani alin teri dökerek ekmeğini kazanan yada emek vererek calisan hastanede hemsire, okulda ogretmen neticede hepsi emekci ve hepside emekcidir. Kutladik. Kutlamaliyizda. Ortaya oyle laf atiyorsuniz ki nereye cekersen cek.Bir baska arkadasimiz "gerçek emekçilerin bayram kutlayacak hali mi var? demis dogru Maden ocagindaki emekcinin veya bedenen calisan 3 kurusa talim eden iscinin bayram kutlayacak hali yok ama biz en azindan onlarin gununu kutlamaliyiz.
Laf olsun torba dolsun degil gonulden onlarin yanindayiz. Yillarca emek verdim simdi sagligimi kaybettim calisamiyorum hic bayramim olmadi ama kutlamakta sikinti yok.
Evet sizin gibi belki o kalabalıkta bir kaç kişi daha vardır,ama inanın bir çoğunun orda bulunmasının nedeni ya siyasi,ya reklam,yada terör yaratmak için orda. Peki gerçek emekçiler nerde? Fabrikada mesaide mesaide olmasa bile o meydanlara inecek öyle boş vakti yok. Yani anlayacagınız,hiç kimse samimi değil.

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,581
57,698
113
izmir çamdibi
bu sözün üzerine söylenecek söz yok çok güzel özetlemişin gerisi tefaruat