Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

2000 hd cx cccam versiyon sorunu ve oscam

Alperado

New member
Üye
10 Mar 2019
6
0
1
Arkadaşlar bir sorum olacak sitede yeniyim. Ecccam firmasından Server almıştım. Herkesin tavsiye ettiği bir firma. Fakat açıldığını söylediği paketlerin çoğu açılmıyor. Firmaya sorduğumda cccam versiyonunun 2.0.11 olması gerekiyormuş. Yada bazı paketlerin oscam ile açıldığını söylüyor. Cihazım next 2000 hd cx. Bu konuda ne yapabilirim. Teşekkür ederim

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,648
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Son düzenleme:

Alperado

New member
Üye
10 Mar 2019
6
0
1
Dost arkadaşım ilgin için teşekkür ederim. Yanlız Server bilgilerini girdim onda sorun yok. Mesela hotbirddeki, satıcının açıldığını söylediği kanalları (biss paketi veya cyfra paketinin vod kanalları gibi) açmıyor cihazınızın cccam versiyonunu 2.0.11 olması gerekiyor diyor. Yada oscam kurmamı söylüyor

stubburn

0
Üye
13 Eki 2012
19
13
3
Arkadaşlar bir sorum olacak sitede yeniyim. Ecccam firmasından Server almıştım. Herkesin tavsiye ettiği bir firma. Fakat açıldığını söylediği paketlerin çoğu açılmıyor. Firmaya sorduğumda cccam versiyonunun 2.0.11 olması gerekiyormuş. Yada bazı paketlerin oscam ile açıldığını söylüyor. Cihazım next 2000 hd cx. Bu konuda ne yapabilirim. Teşekkür ederim

dostum merhaba. aynı siteden bende cccam aldım aynı konu benim de başıma geldi. satıcı bana şu şu ayarları yap dedi ama cihazda o şekilde bir ayar yeri göremedim. çare bulamadım. kuşkulandım bu durumdan. ivedi olarak para iadesi talep ettim ve paramı geri aldım.

Alperado

New member
Üye
10 Mar 2019
6
0
1
dostum merhaba. aynı siteden bende cccam aldım aynı konu benim de başıma geldi. satıcı bana şu şu ayarları yap dedi ama cihazda o şekilde bir ayar yeri göremedim. çare bulamadım. kuşkulandım bu durumdan. ivedi olarak para iadesi talep ettim ve paramı geri aldım.
Dostum bence daha çok enigma2 cihazlar için veriyorlar. banada oscam kurmalısın dediler. Ben paramı alamadım.