Neler yeni

24 ay taksit ile iPhone satışı başladı!

kaptan-8

Moderator
Moderator
Katılım
10 Ocak 2018
Mesajlar
4,370
Beğeniler
5,242
Konum
Adana
#1
1576103108349.png

Apple Card hali hazırda ülkemizde kullanılamıyor olsa da, ABD’de her geçen gün yaygınlaşmaya devam ediyor. Tasarımı ve sunduğu avantajlar ile dikkat çekmeyi başaran bu kart ile Apple’da taksit ile iPhone satılacağını duyurmuştuk.

Ekim ayında paylaştığımız bu haberin ardından beklenen gün geldi ve Apple Card sahipleri için taksitli iPhone satın alma dönemi başladı. Sıfır faiz ve 24 ay taksitin yanı sıra geri ödeme alma gibi daha birçok fırsat kullanıcılara sunuluyor.

Apple Card sahipleri 24 ay taksit ile iPhone alabiliyor!

Apple’ın kredi kartını kullanarak alışveriş yaptığınızda harcamalarınızın yüzde 3’ü iade ediliyordu. Apple Store’dan iPhone satın alırken Apple Card kullananlar yıl sonuna kadar yüzde 6 geri ödeme alacak. Yani, iki kat fazla bonus veriliyor.

Kart sahiplerinin bu fırsattan yararlanmak için ek bir başvuru yapmasına gerek yok. Doğrudan Apple Store’dan satın alım işlemini gerçekleştirmeleri mümkün. Satın alınan cihaz, cüzdan uygulamasının alt kısmında gösteriliyor.

Özellikle iPhone Yükseltme Programı, ABD’deki kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görüyor. 24 ay faizsiz ödemenin yanı sıra Apple Care+ ile güçlendirilen bü yükseltme programında 12 aylık ödemenin ardından, cihaz yeni çıkna iPhone ile değiştiriliyor ve ödemeler devam ediyor.

Örneğin yükseltme programına kayıt olanlar 64 GB’lık iPhone 11 Pro Max için aylık 54.08 ödüyor.


shiftdelete